Corsair Klavye Fiyatları

1994 yılında faaliyetlerine Corsair Microsystems adıyla başlayan Cosair Gaming Inc., oyunculara yönelik çözümler söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen isimlerinde başında yer alıyor. Üst düzey kaliteye sahip donanım bileşenleri ve çevre birimlerine imza atan marka, özellikle oyuncuların beğenisini kazanan pek çok klavyeye de hayat veriyor. Kullanıcıların gereksinimlerine yanıt veren oyuncu klavyeleri, gerek görünümleri gerekse teknik özellikleriyle günceli yakalıyor. Corsair klavye fiyatları ise ürünlerin hangi tip anahtara sahip olduğu, aydınlatma imkânları ve benzeri değişkenler doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor.

Corsair Oyuncu Klavyesi Alanında Uzmanlığını Konuşturuyor

Yalnızca standart bilgisayar oyunu tutkunlarına değil müsabık e-Spor oyuncularına da ekipman sunan Corsair, etkileyici tasarımlara sahip işlevsel oyuncu klavyeleriyle alanındaki uzmanlığını konuşturuyor. Geliştirdiği klavyeleri standart oyuncu klavyeleri, mekanik oyuncu klavyeleri, kablosuz mekanik oyuncu klavyeleri ve RGB aydınlatmalı mekanik oyuncu klavyeleri olmak üzere dört ana başlıkta toplayan marka, oyunlardaki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyor.

Standart oyuncu klavyelerinde mekanik anahtarlama kullanmayıp geleneksel kauçuk (membran) tuş altı tabanlara yer veren Corsair, konforlu bir oyun seansı için bileklerinizi destekleyen alanları ilgili modellere yerleştiriyor. Multimedya kontrolünü mümkün kılan ekstra tuşlarla donatılan ürünler, kablolu ya da kablosuz olabiliyor. Yan kısımlarında numerik tuş bölmesi bulunan ve markanın, iCUE yazılımı yardımıyla RGB LED aydınlatması düzenlenebilen ürünler, 8 tuşa kadar anti-ghosting desteği sağlıyor. Makro tuşları aracılığıyla oyunlardaki en önemli yardımcınız hâline gelecek olan modeller, 1000 Hz seviyesindeki tuş rapor hızıyla hızlı hamlelerinizi anında ekranda görebilmenize olanak tanıyor.

Profesyonel Oyunculuğa Adım Atmak İsteyenlerin Tercihi Corsair Mekanik Klavyeler

Mekanik klavye anahtarı kullanımı noktasında, dünyanın önde gelen anahtar üreticilerinden Cherry ile iş birliğine giden ve geliştirdiği mekanik klavye serilerini, Cherry’nin tuşlarıyla özdeşleşen renklerle adlandırabilen Corsair, profesyonel oyunculuğa adım atmak isteyenlere sesleniyor. Eğer siz de membran yapıda klavyeler kullanmak istemiyor, mekanik anahtarların sunduğu esneklikten yararlanmayı arzu ediyorsanız, içerisinde yer alan kırmızı Cherry anahtarlar gibi kırmızı renklerin hâkim olduğu Corsair klavyeleri değerlendirebilirsiniz. Dünyanın en hızlı mekanik klavyeleri arasında yer alan modeller, hafif alüminyum kasaları ve 1,5 mm’nin altında kalan aktivasyon mesafesiyle oyunlardaki sıra dışı hamlelerinizi kolayca gerçekleştirebilmenize imkân veriyor.

Numerik tuş alanı bulunmayan ve bu sayede taşınabilirliği artırılan kablosuz mekanik klavyeler ise Corsair’in en çok tercih edilen çözümleri arasında bulunuyor. Yüksek kapasiteli Li-Ion bataryalarıyla uzun süre boyunca kesintisiz şekilde kullanabileceğiniz ürünler, kısa sürede tam şarj olabiliyor. RGB LED aydınlatmalarla motivasyonunuzu zirveye taşımak istiyorsanız, kablolu ve RGB LED aydınlatmalı ürünler size hitap ediyor. Parmaklarınızı yormadan muazzam hamleler yapabilmenize ortam hazırlayan modeller, Cherry’nin farklı renklerde ve özelliklerde anahtarlarıyla güçlendiriliyor. Tuşlarının tamamı anti-ghosting destekli klavyeler, FPS ve MOBA gibi rekabetçi oyun türlerindeki başarınıza ekstra başarı getirebiliyor.

Soru 1: Akıllı televizyonumla kullanabileceğim, hem oyun hem de multimedya kontrolüne yönelik bir Corsair klavye var mı?

Cevap 1: Oturma odasında keyifli saatler geçirebilmenize katkıda bulunan bir yanı klavye diğer yanı ise kontrolcü ve Touchpad formundaki, ayrıntılı multimedya tuşlarıyla donatılan Corsair klavye modelleri bulunmaktadır.

Soru 2: Günün ilerleyen saatlerinde oyun oynuyorum; mekanik yapıda olup çevreyi rahatsız edecek kadar ses çıkarmayan hangi mekanik klavyeleri tercih edebilirim.

Cevap 2: Markanın “Cherry Mx Silent” anahtarlarını kullanan mekanik klavyeleri beklentileriniz karşılayacaktır.

Soru 3: Markanın kablosuz klavyelerinden satın almak istiyorum ama giriş gecikmesi gibi sorunlarla karşılaşmaktan çekiniyorum; yeni nesil ürünlerde böyle durumlarla karşılaşır mıyım?

Cevap 3: Kablosuz klavye ve fare modellerinde giriş gecikmesi ya da uyku sonrası cihazların yeniden etkinleşmesinde karşılaşılabilen sorunlar uzun yıllar önce ortadan kaldırıldı. Dolayısıyla Corsair klavye modellerinde böylesi durumlarla karşılaşmanız mümkün değil.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Corsair Klavye Fiyatları

7 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Corsair Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. A4Tech Klavyeler
  9. HP Klavyeler
  10. Platoon Klavyeler
  11. SW Future Klavyeler
  12. Inca Klavyeler
  13. Redragon Klavyeler
  14. Asus Klavyeler
  15. Microsoft Klavyeler
  16. Motospeed Klavyeler
  17. Concord Klavyeler
  18. MF Product Klavyeler
  19. Philips Klavyeler
  20. PolyGold Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Rush Klavyeler
  24. Gamepower Klavyeler
  25. Packard Bell Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Hytech Klavyeler
  29. Micropack Klavyeler
  30. SteelSeries Klavyeler
  31. Trilogic Klavyeler
  32. Bloody Klavyeler
  33. GameBooster Klavyeler
  34. Lenovo Klavyeler
  35. Turbox Klavyeler
  36. Ajazz Klavyeler
  37. Apple Klavyeler
  38. Casper Klavyeler
  39. Magic-Refiner Klavyeler
  40. Swhy Klavyeler
  41. Piranha Klavyeler
  42. Xtrike Me Klavyeler
  43. Avec Klavyeler
  44. Cooler Master Klavyeler
  45. GOMAX Klavyeler
  46. Hiper Klavyeler
  47. Promate Klavyeler
  48. Raynox Klavyeler
  49. Yukka Klavyeler
  50. Dark Klavyeler
 5. Bağlantı
  1. Kablolu
 6. Klavye Tipi
 7. Dili
 8. Kullanım Amacı
 9. Renk
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Bilek Desteği
 14. Touchpad
 15. Multimedya Tuşları
 16. Fonksiyon Tuşları
 17. Fotoğraflı Değerlendirme
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Satıcı A-Z
 • Marka Corsair
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/corsair
Başa dön