Kaliteli bir mouse kullanmak bilgisayar deneyimini büyük ölçüde artırıyor. Özellikle rekabetçi oyun oynayan oyuncular için mouseların önemi bundan çok daha fazlası oluyor. Ayarlanabilir DPI ölçekleri, makro tuşları, ergonomik tasarım ve gelişmiş optik sensörler direkt olarak oyun deneyimini etkileyen hususlardan oluyor. Corsair, ürettiği mouse modellerinde ileri teknoloji ve etkili bir tasarım kullanıyor. Ayrıca Corsair, ürettiği bazı mouse modellerini doğrudan oyun türlerine uyum sağlayacak şekilde tasarlıyor. Bu sayede kullanıcılar rekabetçi oyunlarda çok daha iyi bir şekilde mücadele edebiliyor.

Corsair Mouse Modelleri ile Zirveye Yerleşin

Corsair, ürettiği mouselar ile âdeta kullanıcıya özel bir deneyim sunuyor. Mouselar sahip oldukları özellikler ve tasarım itibarıyla çeşitleniyor ve bu sayede kullanıcılar kendilerine uygun modeli kolayca keşfedebiliyor. Corsair mouse modellerini diğer mouselardan ayıran başlıca özellikler şunlardır:

  • Yüksek ve Ayarlanabilir DPI: Corsair mouse modellerinde DPI ölçekleri 18000 değerine kadar ulaşabiliyor ve bu DPI ölçeği iCUE yazılım arayüzü sayesinde değiştirilebiliyor. Bu sayede kullanıcılar hem kendi kullanım alışkanlıklarına hem de oynadıkları oyuna uygun bir DPI ölçeği seçebiliyor. İleri teknoloji ürünü olan optik sensörler yüksek DPI değerlerinde kusursuz bir performans sergiliyor. Bu sayede Corsair mouseları, rekabetçi oyunlarda refleks sonucu oluşan mouse hareketlerinizi dahi başarılı bir şekilde algılayabiliyor.
  • Ayarlanabilir Ağırlık: Mouseların belirli bir ağırlığa sahip olması kullanım sırasında bir hayli faydalı oluyor. Ancak her kullanıcının kendine has alışkanlıkları olduğundan Corsair kullanıcılara standart bir ağırlık sunmaktan kaçınıyor. Mouseların alt kısmından ağırlığı dilediğiniz ölçüde değiştirebiliyor ve özelleştirilmiş bir mouse deneyimine sahip olabiliyorsunuz.
  • MOBA ve MMO Tasarımı: Corsair, mouse üretiminde bir ilki gerçekleştirerek bazı modellerini doğrudan oyun türleri üzerine tasarlıyor. MOBA ve MMO oyun türleri için tasarlanan Corsair mouse modellerinin yan tarafında sayısı 12’ye kadar varan tuş takımları bulunuyor. Bu tuş takımlarına hem birden fazla kombinasyon hem de yalnızca tek bir tuş işlevi atayabiliyorsunuz. Bu sayede en zorlu yetenek kombolarını dahi tek bir tıklamayla gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • FPS tasarımı: FPS oyun türleri için tasarlanan mouseların yan kısmında bir adet büyük ve iki adet küçük boyutlarda buton bulunuyor. Bu butonlara hem tuş kombinasyonları hem de tek bir tuş işlevi atanabiliyor. FPS oyun türlerinde refleksler ve ani hareketler büyük bir yer kapladığından mouselar ergonomik bir tasarım ile destekleniyor. Bu tasarım kullanıcılara anlık hareketlerini dahi başarıyla tamamlama imkanı tanıyor.
  • Kablosuz ve Kablolu Tasarım: Profesyonel oyuncuların birçoğu veri aktarım hızından dolayı kablolu mouse modellerini tercih ediyor. Ancak yaşanan teknolojik gelişmelerin sonucunda artık Bluetooth bağlantı tipini kullanan Mouselarda da veri aktarım hızı en az kablolu modellerinki kadar yüksek oluyor. Corsair, kullanıcı deneyimine önem verdiğinden hem kablosuz hem de kablolu mouse modelleri üretiyor.

iCUE ile Corsair Ekipmanlarınız Arasında Uyum Yaratın

iCUE yazılım arayüzü sayesinde kullanıcılar ekipmanları üzerindeki RGB ışıklandırmaları 16.7 milyon farklı renk tonuna ayarlayabiliyor. RGB teknolojisi ile taçlandırılan karakteristik Corsair mouseları, kullanıcılara neredeyse tamamen özelleştirilebilen bir deneyim sunuyor. iCUE yazılım sayesinde hem renk tonunu hem de parlama türünü tek tık ile seçebiliyorsunuz. Ayrıca diğer Corsair markalı ekipmanlarınızı birbirine entegre edebiliyor ve bunların aynı şekilde parıldamasını sağlayabiliyorsunuz. Mouse üzerinde bulunan makro tuşları da iCUE yazılımının yardımıyla ayarlanabiliyor. Gelişmiş yazılım sayesinde her oyuna girişinizde farklı farklı ayarlar yapmanıza gerek kalmıyor. Farklı oyunlar için hazırlamış olduğunuz makro tuşları yazılım tarafından kaydediliyor ve tekrar oyuna girdiğinizde ayarlamış olduğunuz kombinasyonlar aktif oluyor. Sizler de rekabetçi oyunlarda sizi zirveye taşıyacak bir mousea sahip olmak isterseniz Corsair mouse modellerini tercih edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Corsair Mouse Fiyatları

.
Marka
Optik
.
DPI
Toplam 24 / 24 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/corsair