Birbirinden eğlenceli tasarımları ile mutfağınıza pratik çözümler getiren Crick Crack ürünleri, pişirmeden sunuma, dilimlemeden rendelemeye kadar tüm yemek aşamalarına başarılı çözümler getiriyor. Hayatı kolaylaştıran ve yemek yapımını çok daha pratik bir hale getiren ürünler, aynı zamanda rengarenk bir kullanım sunuyor.

Keklerinizi, böreklerinizi, hamur işlerinizi ya da salatalarınızı servis ederken kullanabileceğiniz silikon maşa, sunumlarınıza göz alıcı bir hava katıyor. Hem çatallı hem de kaşıklı bir tasarıma sahip olan ürün, bu sayede kavrama kapasitesini arttırıyor. Sıvı, katı ya da hamur halindeki karışımlarınızı bu sayede çok daha kolay bir şekilde servis edebilir, dilediğiniz gibi sunumlarınızı yapabilirsiniz.

Çay severlere özel olarak tasarlanmış çay süzgeci, metal kısmında bir bardak çay için gerekli olan bitkisel çay karışımını rahatlıkla barındırabiliyor. Renkli ve eğlenceli bir kullanım için yaprak şeklinde bir sap ile tasarlanmış ürün, leziz ve içimi kolay çay servisleri yapmanızı kolaylaştırıyor.

Kek yaparken ya da hamur karıştırırken ihtiyacınız olan tüm parçaları tek bir set halinde sunan Crick Crack kek dekorasyon seti, spatuladan karıştırma aparatına, fırçadan krema karışımı tabancasına kadar geniş bir ürün yelpazesine aynı anda sahip olmanızı sağlıyor. Kıvamında kabarmış kekler, lezzeti arttırılmış sunumlar ve damak tadınıza en doğru şekilde hitap edecek pastalar için set içerisinde gelen ürünlerin her birini kullanabilir, mutfakta çok daha eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Sarımsak, soğan, havuç ya da kabak gibi küçük sebzeleri rendelemeniz için kullanabileceğiniz mini rende de, yemek hazırlarken yardımcınız oluyor. Özellikle büyük rendelerin küçük parçalara ayıramayacağı besinler için tercih edebileceğiniz mini rende, aynı amanda mutfağınıza şirin bir dokunuş yapıyor.

Birbirinden renkli tasarımlar ve eğlenceli figürler ile donatılmış kek kalıpları, sunumlarınızı görsel bir şölene dönüştürüyor. Keklerinize şekil vermek için kullanabileceğiniz plastik kalıplardan oluşan setler, kolaylıkla fırına yerleştirilebiliyor. Aynı zamanda kurabiye yapımı için özel olarak tasarlanmış kalıplar sayesinde de, kurabiye hamurlarınızı rahatlıkla kesebilir, özellikle çocuklarınız için eğlenceli atıştırmalıklar yaratabilirsiniz.

Crick Crack Ürünleri

Sebzelerinizi ya da meyvelerinizi soyarken yararlanabileceğiniz soyucu çeşitlerine de koleksiyonlarında yer veren Crick Crack, mutfağınıza pratik çözümler üretiyor. Bu sayede hem besinlerinizden hem de zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlayan marka, daha işlevsel mutfaklar yaratıyor. Sarımsak ezici, rendeleyici ya da çok amaçlı bıçak modellerine de sahip markanın ürünleri sayesinde, tariflerinizi çok daha lezzetli bir hale getirebilir, istediğiniz her an küçük mutfak aletlerinize başvurabilirsiniz.

Mutfaklarda olduğu kadar, sofralarda da benzersiz çözümler üretmeyi hedefleyen Crick Crack, şirin tuzluk ve biberlik modelleri ile de öne çıkıyor. Farklı objelere benzetilerek tasarlanmış ürünler, sunumlarınızın ve dekorasyonunuzun değişmez bir parçası haline geliyor. Aynı zamanda tıpa modelleri ile de göz alıcı bir tasarım sunan Crick Crack mutfak ürünleri, yağlarınız ya da diğer sıvı yemek malzemeleriniz için güvenli ve kullanışlı bir kullanım sunuyor. Kullanmadığınız zamanlarda besinlerinizin hava ile temas etmesini engellemek için yararlanabileceğiniz tıpa çeşitleri sayesinde, aynı zamanda şık ve dekoratif mutfaklar yaratabilir, kişiliğinizi mutfağınıza yansıtabilirsiniz.

Spatula, makarna karıştırıcı, kepçe ya da maşa gibi yemek yapımında kullanılan malzemelere eşsiz bir dokunuş yapan marka, kendine has koleksiyonlar yaratıyor. Pastel tonları sayesinde dekoratif bir hava kazanan ürünler, tüm yemek hazırlama aşamalarından vazgeçilmezleriniz oluyor.

Tekli satın alabileceğiniz mutfak malzemeleri, aynı zamanda setler halinde de kullanımınıza sunuluyor. Bu sayede yemek hazırlama aşamasından sunum aşamasına kadar geniş bir alanı rahatlıkla Crick Crack mutfak ürünleri ile donatabilir, mutfağınızı baştan aşağıya yenileyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Crick Crack

52 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Sepette Kampanyalı Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Başa dön