Bebeklerin hassas ciltleri bakım ve temizlik konusunda özenle formüle edilmiş ürünlere gereksinim duyar. Bebek cilt bakım ürünlerinin tamamını yıllardır büyük bir titizlikle geliştiren Dalin markası; ilaç etkili bileşimler üretir. 17 farklı kategoride 40'ı aşan ürün çeşitliliği sunan marka, Dalin kolonya alternatifiyle bebek dostu olmayı sürdürür. Güvenilir ve kaliteli Dalin kolonya çeşitlerinin ferahlatıcı etkisi sayesinde rahatlayan bebekler, aynı rahatlığı ebeveynlerine de yaşatır.

Dalin Bebek Kolonyası Çeşitleri

Özenli cilt bakımı, nazik bir tene sahip olan bebekler için büyük önem arz eder. Dalin markası diğer ürünlerinde olduğu gibi Dalin bebek kolonyası çeşitlerinde de % 100 yerli üretim ayrıcalığı sunar. Dalin Yönetim ve Üretim kadrosu her biri alanında uzman mühendis, kimyager, dermatolog ve pedagog ekibiyle tam kapasite çalışır. Ham madde temini, ürünün kalite standartlarına uygun özelliklerde geliştirilmesi, katkısız ve kimyasalsız formüle edilmesi, dermatolojik olarak test edilmesi ve tüm testlerden son onayı aldıktan sonra, ambalajlanmasına kadar tüm süreçlere hakimdir. 

Dalin Bebek Kolonyasından Ferahlatan Kokular

En değerli varlığınız olan kız veya erkek bebeğiniz için dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz eşsiz kokular bir araya gelince, muhteşem bebek kolonyaları ortaya çıkar. Özenle seçilen sentetik ve doğal yağ özleri arasında çiçek, meyve ve bitkiler bulunur. Yasemin, menekşe, amber, bergamot, mandalin, beyaz vanilya ve iris çiçeği kolonya bileşimine dahil olan kokulardan sadece birkaçıdır. Bebeğinizin narin cildine günün her saatinde sürebileceğiniz Dalin kolonyası, onlara muhteşem bir tazelik ve ferahlık hissi verir. Benzersiz formüle sahip olan kokular sayesinde serinleyen bebeğiniz, doğal bir terapi görmüş kadar huzur bulur.

Kaliteli ve Güvenilir Bebek Kolonyası

  • Dalin kolonyaları üretilirken, ham madde seçimi ürün geliştirme aşaması ve son etüt kriterleri Türkiye ve Avrupa standartlarına uygun olarak yapılır.
  • Dermatolojik olarak yapılan cilt uyumluluk testleri sayesinde bebeklerin savunmasız cildinde oluşabilecek reaksiyon riski önlenmiş olur. 
  • Bileşiminde etil alkol, SLS (Sodium Lauryl Sulfate), Paraben gibi kimyasallar içermeyen kolonyalar sayesinde bebeğiniz her zaman güvende kalır.
  • Güvenli bir koruyucu olan Sodium Benzoate maddesi, sulu kozmetik ürünlerinde küf ve bakteri oluşumuna engel olmak için kullanılır.
  • Dalin Bebek Kolonyası'nın hiçbir çeşidinde domuz muhteviyatı yoktur.
  • Bebek kolonyaları glüten ve diğer zararlı maddeleri kullanılmadan doğal olarak formüle edilir.

Bebeğinizin Cildini Koruyarak Ferahlatın

Bebeklerin cilt bakımı ve temizlik ihtiyaçları süreklidir. Yumuşak ciltleri ferahlatıcı ve tazeleyici bir bakıma ihtiyaç duyar. Derinden gelen mis gibi lavanta, yasemin, limon çiçeği veya portakal gibi kokuların etkisiyle eşsiz bir rahatlığa kavuşur. Mükemmel kokulu bebek kolonyaları özel formülleri sayesinde koku hassasiyeti veya alerjik reaksiyon oluşmasını önler. Serinletici ve tazeleyici kolonya kokusundan büyük keyif alan bebekler etrafına neşe saçar. 

Dalin Bebebk kolonyası, bebeğiniz açısından sabun, şampuan, duş jeli, cilt bakım losyonu veya bebek yağı kadar güçlü bir öneme sahiptir. Özellikle yaz sıcaklarında ya da kalabalık ortamlarda veya uykuya dalmakta zorluk çektiği zamanlarda Dalin kolonya çeşitleri imdadınıza yetişir. Bebeğinizin yüzüne, boynuna, bileklerine ve ayak altlarına süreceğiniz muhteşem kokulu kolonya seçenekleri, harika bir etki yaratır. 

Dalin Bebek Kolonyası Nasıl Kullanılır?

  • Bebeğinizin ağız ve göz çevresine değdirmeden, yüzüne hafifçe parmak uçlarınızı dokundurarak sürebilirsiniz. 
  • Boyun ve ense kısmına yumuşak hareketlerle yedirebilirsiniz.
  • Bebekler ellerini ağzına sık götürdüğü için bileklerinden dirseklerine doğru hafif masajla uygulayabilirsiniz.
  • Ayak tabanlarına ve bileklerine doğru yumuşak dokunuşlarla ovalayabilirsiniz.

Dalin Bebek Dostu

Türkiye yıllar önce Dalin markasının ürettiği göz yakmayan şampuan alternatifiyle tanıştı. Günümüze kadar müşteri memnuniyetinde asla ödün vermeyen üretici; özellikle annelerin öneri, talep ve şikayet gibi geri dönüşlerini ayırt etmeksizin karşıladığı için şimdiki başarısını yakaladı. Firma, annelerin bebekleri için gereksinim duyduğu ve duyabileceği her ayrıntıyı; ürünleri için kaliteye, Dalin markası için de güvenilirliğe dönüştürdü. Bebeğinize ferahlık ve tazelik hissi veren Dalin kolonya tercihinizi hemen yapabilir; bebeğinizle birlikte eşsiz kokuların keyfini çıkarabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dalin Bebek Parfüm ve Kolonya

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 89 ürün
DSACategoryId/2147483639/80383015/80383024/dalin