Bebek bakımında günlük olarak kullanılan ürünlerden bir tanesi de ıslak mendildir. Bebeğin oldukça hassas olan cildine sürekli temas etmesi nedeniyle ıslak mendil seçiminin dikkatle yapılması gerekir. Sağlık açısından bir tehlike oluşturmaması, bebeği rahatsız etmeyecek dokuda olması ve kolay kullanımı ıslak mendil için en önemli kriterlerdir. Bebeği için her şeyin en iyisini isteyen ve seçim yaparken birçok faktörü dikkate alan anne babalar, Dalin ıslak mendilleri gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Yumuşacık Doku, Mis Gibi Koku

Bir ıslak mendilin kalitesini gözler önüne seren ilk faktör duyusal özellikleridir. Öncelikli olarak kokusu dikkat çeker ve hoş kokmayan ıslak mendiller kullanım memnuniyetini önemli oranda etkiler. Kokuyu etrafa daha fazla yayan ıslak mendiller, kalıcı bir kokuya sahiptir ve ıslatıldığı sıvının kokusunu yansıtır. Dalin ıslak mendiller, özel bir kokuya sahiptir ve bu koku ağır ya da rahatsız edici değildir. Aksine soft bir kokudur ve hoş bir his verir, bebek kokusu ile özdeşleşir. Diğer bir önemli faktör, ıslak mendilin dokusudur. Sert dokudaki ıslak mendiller bebeğin cildinde tahrişe neden olurken, Dalin ıslak mendiller yumuşacık dokusu ile bebeğinizi huzursuz etmez, aksine rahatlatır. Tamamen doğal pamuktan üretilmesi nedeniyle yumuşaklığı cilt için idealdir ve genel kalitesi de üst düzeydedir. Kaliteli yapısı sayesinde kolay parçalanmaz ve yırtılmaz, böylece çabuk parçalanan ıslak mendiller gibi kullanımda zorluklara neden olmaz. Bir bütün halinde rahatlıkla kullanıldıktan sonra çöpe atılabilir. Islak mendil kullanımını önemli düzeyde etkileyen bir diğer faktör ise mendillerin paket içerisinde birbirine yapışık olmasıdır. Dalin ıslak mendiller paket içerisine özenle yerleştirilir, bir mendil çekildiğinde arkasında bulunan mendillerin de paketten çıkması söz konusu değildir.

Sağlığı Tehdit Etmeyen Doğal Yapı

Bebek hijyeninde kullanılan ıslak mendillere dair en önemli endişe, alkol ya da herhangi bir kimyasal madde içerip içermediğidir. Ancak Dalin ıslak mendiller tamamen saflaştırılmış suyla ıslatılır ve içeriğinde SLS, SLES ve sülfat gibi hiçbir kimyasal madde bulunmaz. Paraben ve boya da içermez. Aynı zamanda doğal koku maddesine sahiptir ve parfüm katkılı değildir. Cildin pH değerine uyumlu olarak üretildiği için cilt açısından bir tehlike oluşturmaz. Hipoalerjenik özelliktedir ve ciltte alerji oluşumu gibi rahatsızlıklara yol açma riski ciddi oranda düşüktür. Dermatolojik olarak test edilerek uygunluğu kanıtlanan Dalin ıslak mendiller bebekler için güvenle kullanılabilir.

Dalin ıslak mendiller bez değiştirirken temizlik sağlaması dışında, bebek vücudunun herhangi bir yerinde de rahatlıkla kullanılabilir. %100 pamuktan üretilmesi nedeniyle doğal bir yapıya sahiptir ve yeni doğan bebek hassasiyeti için de fazlasıyla uygundur. Saf su ile yoğun bir şekilde ıslatılmasından dolayı temizlik performansı en üst düzeydedir. Su tutma kapasitesi oldukça yüksektir ve paket kapağının açık kalması durumunda dahi ıslaklığını hemen kaybetmez. 

Dalin Islak Mendillerin Öne Çıkan Özellikleri

  • Tamamen pamuktan üretildiği ve sentetik lif içermediği için yumuşak bir yapıya sahiptir, bebeğinizi rahatsız etmez.
  • Yalnızca saf su içerdiği için zararlı kimyasalların hiçbirini içeriğinde bulundurmaz, hoş bir kokuya sahiptir.
  • Islak mendillerin her biri paket içinde tek olarak bulunur, kullanım zorluğu yaşamazsınız.
  • Yoğun su tutan formülü sayesinde temizlik işlemini etkili bir şekilde yaptığı gibi çabuk kurumaz.
  • Bebeğinizin genel hijyeninde ve diğer her türlü amaç için güvenle kullanabilirsiniz.

Dalin Islak Mendil Fiyatları adet içeriğine göre değişmekle birlikte bütçe dostudur. Bebeğiniz için sıklıkla kullanacağınız ve kalitesinden hiç kuşku duymayacağınız Dalin ıslak mendilleri hemen sipariş edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Dalin Islak Mendil Fiyatları

Toplam 24 / 52 ürün
DSACategoryId/301159/2147483639/80383015/301175/dalin