“Türkiye’nin Balık Uzmanı sloganı ile yola çıkarak 1984 yılından bu yana sofralarınıza konuk olan Dardanel, ton balığından uskumruya, salçadan mısıra uzanan ürün çeşitleri ile Hepsiburada.com’da sizleri bekliyor.

Çanakkale’de kurulan Dardanel markası, Türkiye’yi ilk kez ton balığı konservesi ve üçgen sandviç modeli ile tanıştırması sayesinde aynı zamanda ilklerin de markası olma özelliği taşıyor. Hint, Pasifik ve Atlantik okyanuslarındaki orkinosları sofralarınıza ulaştıran Dardanel ton, balığa ve çevreye duyduğu hassasiyeti Dolphin Safe garantisi olarak bilinen yunuslara zarar vermeyen avcılık garanti belgesi ile ispatlıyor.

Makarna, salata ya da sandviçlere eklenerek, lezzete lezzet katan Dardanel ton balığı, öğle ya da akşam yemeklerinizde size keyifli dakikalar yaşatmayı amaçlıyor. Zamanla genişlettiği portföyü ile ton balığının yanı sıra sardalya, uskumru ve hamsi gibi balık çeşitlerini de aynı kalite ve hassasiyetle sofralarınıza ulaştırıyor. Dardanel ton, hazır yemek sektörüne sunduğu lezzetlerle sağlıklı beslenme alışkanları içinde konserve gıdaların da yer edinmesini amaçlıyor.

Poşet ton balığı, ayçiçek yağlı, zeytinyağlı, light ve fasulyeli çeşitleri ile Dardanel tonun birbirinden farklı lezzetlerini deneyebilirsiniz. Ofis çalışanları ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen üçgen tipli sandviç çeşitleri ile kısa molalarınızı bile ziyafete dönüştürmeniz mümkün. Dardanel’e sofralarınızda yer açarak, hem balığın sağlığınız üzerinizdeki olumlu etkilerini yaşayabilirsiniz hem de pratik bir şekilde hazırlanan ürünleri ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Damak zevkinize en uygun Dardanel ürünlerini seçip ürün özelliklerini inceleyebilir, tercih ettiklerinizi kolayca sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Dardanel

29 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı
BAŞA DÖN