Çantalar, kadınların vazgeçilmezidir. Yanlarından asla ayırmak istemedikleri eşyalarını çantalarında taşıyan kadınlar, bazen kıyafetlerini ve ayakkabılarını bile çantalarına göre ayarlarlar. Güzel bir çanta, giyilen sıradan bir kıyafeti bile adeta sihirli bir el dokunmuşçasına güzelleştirebilir. Çanta, sadece eşyaları taşımaz; bir kadının stili hakkında ipucu da verir. Bugün kullanım amaçlarına göre değişiklik gösteren birçok çanta modeli mevcuttur. Birbirinden farklı malzemelerden, renklerden, desenlerden ve boyutlardan oluşan çantalar, kadının şıklığını tamamlar.

Bir çanta alırken modelin sizin için kullanışlı olup olmadığına dikkat edilmelidir. Özellikle içi çok bölmeli çantalar, gündelik hayatta işinize yarar. Günlük kıyafetlerinizle büyük çantaları tercih edebilirsiniz; ama, abiye kıyafetlerle küçük çantaları tercih etmelisiniz. Çantanın materyali de modeli kadar önemlidir. Kış aylarında deri ve su geçirmeyen çantalar, daha işlevseldir. Yazın ise keten ya da hasır dokulu çantaları tercih edebilirsiniz. Sırt çantası alırken de dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Çantanın modeli, kapasitesi, su geçirip geçirmediği, fermuarlarının sağlamlığı ve kaç göze sahip olduğu büyük önem taşır.

Çantanın şıklığı kadar ekonomik olması da önemlidir. Bir iki kez kullanıp kenara bırakılacak çantalar yerine uzun süre kullanılabilecek olanları tercih etmek, daha akılcı olur. Hem kaliteli hem de ekonomik çantalarla hem şık görünebilir hem de tasarruf edebilirsiniz.

Çantanın rengi de en az modeli ve büyüklüğü kadar önem taşır. Gardırobunuzda en çok hangi renkler varsa çanta tercihinizi öncelikli olarak o renklere göre yapmalısınız. Siyah, bej ya da gri çantaları, birçok renkle birlikte kullanabilirsiniz. İşte bir çantada tüm bu aradıklarınızı bünyesinde barındıran bir marka var: David Jones.

Ünlü Fransız çanta markası David Jones, bugün 520 noktada ve kadın çanta, cüzdan ve seyahat gruplarındaki birbirinden şık ve kaliteli 600'den fazla modelden oluşan zengin koleksiyonuyla müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Markanın özgün ve kaliteli ürünleri, Türkiye'deki en büyük mağaza zincirlerinde ve butik mağazalarında müşteriler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Moda tutkunlarının vazgeçilmez markası olan David Jones, kalitesinden ve şıklığından asla ödün vermeyen bir çizgi izlemektedir. Markanın öncelikli hedefi, müşterilerine bugünün modasına uygun, kaliteli ürünler sunarak onları memnun etmektir.

Markanın en çok siyah, haki, pembe, camel, bej, gri ve toprak tonlarındaki çantaları ilgi görür. Yoğun olarak tercih edilen malzeme, suni deri olurken bunu hasır ve keten gibi malzemeler izler. Koleksiyonda şık omuz çantaları, el çantaları, çapraz askılı çantalar ve sırt çantaları gibi birçok çeşit mevcuttur. Markanın koleksiyonundan her kıyafete ve her ortama uygun ürün seçebilmeniz mümkün olur.

Şık çantaların yanında birbirinden güzel ve zengin model seçeneğine sahip cüzdanlar da bulunur. Markanın özellikle üzeri çiçek işlemeli suni deri cüzdanları, büyük ilgi görür. Buna ilaveten çeşitli renklerde düz desenli cüzdanlar da vardır.

Markanın değişik renklerde ve ebatlarda tekerlekli ve tekerleksiz seyahat valizleri ve spor seyahat çantaları da mevcuttur. Seyahatin uzunluğuna ve tercih edilen malzemeye göre zevkinize uygun birçok seçenek bulabilme şansına sahip olursunuz.

Markanın koleksiyonunda sadece çanta değil; ayakkabı da bulunur. Yaz sezonunda zevkinize ve bütçenize uygun bir sandalet ya da babet seçerek şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Suni deri malzemeden üretilen ayakkabılar, tam ayağınıza oturacak standart kalıplara sahiptir.

Her ne kadar David Jones'un ürünleri, ağırlıklı olarak kadınlara yönelik olsa da marka, erkekleri de unutmaz. Markanın koleksiyonunda stil sahibi erkekler için sırt çantaları, çapraz askılı çantalar ve spor çantaları da bulunur. Şık görünmek isteyen erkekler de David Jones marka çantaları tercih etmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...