Evinizin havasını değiştirecek birbirinden şık ürünlerin yer aldığı Dekoreko ürün yelpazesinde halıdan battaniyeye pek çok model bulunuyor. Etkileyici tasarım detaylarına sahip ürünler, pek çok farklı mobilya modeliyle uyumlu bir görüntü yakalayabiliyor. Klasik model ve desenlerin yanı sıra modern model ve desenlerin de kullanıldığı tasarımlarda çizgilerin özgünlüğü dikkat çekiyor.

Dekoreko Ürünleri

Dekoreko Patchwork Halı modelleri, en çok tercih edilen Dekoreko ürünleri arasında yer alıyor. Farklı boyutlara ve desenlere sahip kumaş veya halı parçalarının birbirine dikilmesiyle üretilen bu halılar, parçaların uyumlu kullanımı sayesinde göz dolduran bir görünüme kavuşuyor. Birbiriyle uyumlu parçalar, bazen rastgele birleştirilmiş hissi veren, bütünlüklü bir motif içermeyen bir şekilde birbirine eklenirken bazen de geometrik desenler oluşturacak şekilde birleştiriliyor. Patchwork tekniğiyle üretilen halıların bir kısmında desenli parçalar ağırlıklı olarak kullanılıyor. Bu modeller, çok sade ve tek rengin ağırlıkta olduğu ev dekoru içerisinde tercih ediliyor. Dilerseniz bu tarz modelleri evinizde kullanırken aynı desenlere sahip kırlent ve perdelerle de kombinleyebilirsiniz. Her rengin orantılı bir şekilde kullanıldığı çok renkli ya da desensiz tek renklerin kullanıldığı modeller de Dekoreko Patchwork Halı çeşitleri arasında yer alıyor.

Dekoreko’nun geometrik desenli modern modelleri ve klasik Anadolu desenli tasarımları da bulunuyor. Her ev tarzına uygun bir modele rastlayabileceğiniz zengin Dekoreko koleksiyonundaki ürünlerin pek çoğunda keçe taban kullanılıyor. Keçe taban sayesinde halı, yere sabitleniyor ve dağılma, kayma gibi sorunlar yaratmıyor. Aynı kaymaz taban, Dekoreko paspas modellerinin bazılarında da kullanılıyor. Koridorunuzda, banyonuzda, kapı önlerinde ve balkonlarınızda kullanabileceğiniz paspaslar, parçalı takımlar halinde ya da tek parça şeklinde satışa sunuluyor. Dekoreko’nun ürün yelpazesinde yer alan kilim modellerinde Dekoreko halılarında kullanılan desenlerin hemen hepsi yer alıyor. İnce kilimler, daha çok yaz aylarında tercih ediliyor.

Dekoreko’nun en sevilen ürünlerinden olan battaniyeler, yumuşak dokuları ve özgün desenleriyle dikkat çekiyor. Battaniyelerin üretiminde daha çok pamuk ve polyester kullanılıyor. Yumuşak dokusuyla dikkat çeken pamuk ve polyester, görüntü itibarıyla kış mevsimine daha çok uyum sağlıyor. Dekoratif desen baskıları, battaniyelerin şık bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Manzara resimlerinin, geometrik ve simetrik motiflerin basılı olduğu battaniyeleri kış aylarında salonunuzda tutabilir; üşüdüğünüzde kolayca üzerinize alabilirsiniz. Ev dekorasyonunuza uygun bir model seçerseniz evinizin estetik görünümüyle uyumlu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Dekoreko battaniyelerini koltuklarınızın ve yataklarınızın üzerini örtmek için de kullanabilirsiniz.

Dekoreko Alışveriş

Dekoreko alışveriş turunuzda çokça karşınıza çıkacak halılar arasında klasik ve tek renk mobilyalarınız için sade ya da klasik desenli halılara göz atabilirsiniz. Eğer modern ve dinamik dekorasyon detaylarıyla evinizi renklendirmek istiyorsanız pek çok canlı rengin bir araya getirildiği patchwork halı modellerini ve geometrik desenli modelleri inceleyebilirsiniz. Evinizde geçmişin otantik motiflerini görmek istiyorsanız kilim desenli ve çini desenli Anadolu motifli modellerle ilgilenebilirsiniz. Evinize toz girişi sağlayan kapı ağızları için dokulu paspaslar seçerseniz tozun bir kısmını kapı ağzında tutmayı başarabilirsiniz. Böylece odalarınız ve salonunuz, daha az kirlenmiş olur. Paspasları banyo ve tuvaletlerinizde de kullanabilir; dekoratif bir görüntü oluştururken su ve döküntülerin evin geri kalanına geçmesine engel olabilirsiniz.

Dekoreko halı modelleri arasında son dönemde çokça tercih edilen kabartmalı modeller de yer alıyor. Bazı uzmanlarca kabartmalı modellerin girinti çıkıntılarının bir masaj etkisi yaratarak ayak tabanını uyardığı ve stresin vücuttan atılmasına yardımcı olduğu belirtiliyor. Dekoreko kabartmalı halı modellerindeki çıkıntılar, halı yüzeyinde özgün desenler oluşturuyor. Şık bir görünüm yaratan bu desenler, üzerinde gezinirken duyularınızı harekete geçiriyor.

Evinizin havasını değiştirecek Dekoreko modellerinin fiyatları, kullanım alanlarına, tasarım detaylarına, üretim özelliklerine ve üretildiği malzemeye göre farklılık gösteriyor. Dekoreko’nun birbirinden özgün ve çarpıcı ürünlerini denemek ve evinize şıklık katmak istiyorsanız, ürün koleksiyonunu inceleyebilir; zevkinize hitap eden ürüne kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Dekoreko

1.931 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. İplik Türü
 6. Taban
 7. Ürün Rengi A-Z
 8. Ebatlar A-Z
 9. Satıcı A-Z
 10. Kelime Filtresi
Başa dön