Hayat kalitesini düşürmeden, hayatın tadını çıkarmak için üretilen Depend; ergonomik formları ile hem erkek hem de kadınlara özel tasarlanmaktadır. Farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan idrar kaçırma problemi için en pratik çözümü sunan Depend hasta pedleri ile hareketler kısıtlanmaz, üstelik tam koruma sağlanır.

İnce formuna rağmen kullanıcılarına ekstra rahatlık sunan Depend hasta pedleri, yan bariyerleri sayesinde sızdırmaz. Maksimum emiciliği sayesinde de sosyal yaşamdan kimsenin uzak kalmasına gerek kalmaz, hareket özgürlüğü hissedilir. En doğru ürünü seçerek, hayatın hiçbir anından vazgeçmek istemeyenler için üretilen Depend pedleri ile hayat kaldığı yerden devam eder, her gün konforlu ve güvenli geçer.

Depend Mesane Pedleri Ne İşe Yarar?

Her üç kadından biri, her 10 erkekten biri; belirli yaşlardan sonra idrar kaçırma sorunu ile baş eder. Günlük hayatı da olumsuz etkileyen hastalık nedeniyle sosyal hayattan uzaklaşılır, fazla hareket etmekten, gülmekten ya da sıvı tüketmekten kaçınılır. Depend ise tek kullanımlık ürünleriyle idrar kaçırma hastalığı ile mücadele edenlere yenilikçi tasarımıyla destek olur.

Kaç Çeşit Depend Var?

Her ürün hem erkek hem de kadınların vücut yapısına göre özel tasarlanır. Her kişiye uygun ve ihtiyacı karşılayan Depend pedleri ise farklı uzunlukta üretilir. Böylelikle vücut kilo oranı ve ihtiyaçlara uygun uzunlukta ürün seçilebilir. Tüm bu çerçevede ise iki tür Depend pedi bulunur.

  • Emici Külot
  • Mesane Pedi

Depend Emici Külot Nasıl Kullanır?

Maksimum koruma düzeyi ile tercih edilen Depend Emici Külot, yapısıyla kokuyu hapseder. Tam külot formunda sunulan emici külot rahatlıkla giyilebilir ve kullanılabilir. Anatomik yapıya uygun düşünülen külotlar, idrar kaçırma problemine karşı her türlü harekette kullanıcısını özgür kılar. Özel dokusu ile konfor sunarak, gün içerisinde kişiyi rahatsız etmez.

Depend Mesane Pedi Nasıl Kullanılır?

Elastik yapısıyla koruma sağlar. Üstelik yan bariyerlere sahip Depend Mesane Pedleri idrar sızdırmaz, kullanan kişiyi rahatsız etmez. Teknolojinin de üretiminde devreye girdiği mesane pedi, dört katmanlı emicilik sistemine sahiptir. Bu sayede ıslaklık çok hızlı şekilde emilerek cilt ile sıvının teması minimuma indirilir. Tahriş ve kızarıklığın da oluşması engellenir.

Hangi Depend Ürünü Seçilmelidir?

Ped seçimi, kişinin idrar kaçırma sorunu boyutuna göre belirlenmelidir. Gün içerisinde ciddi boyutlarda idrar kaçırma problemi yaşanmaktaysa, Depend Emici Külotlar kişiye ultra fonksiyonellik yaratmak ile beraber konfor da sunmaktadır. İdrar kaçırma sızdırma boyutunda ise Depend Mesane Pedleri oldukça kullanışlıdır ve kaliteli bir gün sunar, hareketi kısıtlamaz.

Depend Sayesinde İdrar Problemine Son Verin

Kadınlarda erkeklere oranla çok daha sık karşılaşılan idrar kaçırma hastalığının birçok nedeni bulunur. Hastalık, özellikle zorlu geçen normal doğumlar sonrasında, belirli bir yaşa gelinmesiyle ya da geçirilen hastalıklar ya da ilaçların yan etkileri gibi nedenlere sahiptir. Stres, fazla gülmek, karın içi basıncın artması da hastalığı yaşayan kişilerde ciddi sorunlar yaratır. Depend pedleri ile bu problemi yaşayan onlarca hasta uzun süre bekledikleri rahatlığa ulaşır. İdrar problemi nedeniyle yaşadıkları zorlukları kenara bırakır. Depend ile gülmek, hatta kahkaha atmak ya da gerektiğinde öksürmek büyük problem olmaktan çıkar. Depend pedleri hem erkekler hem de kadınlara hitap eden özel tasarım formları ile idrar problemi yaşayan her kişiyi özgür kılar.

Dünyanın Markası Depend

Dünya markası Kimberly-Clark tarafından üretilen ve dünyanın dört bir yanında satılan Depend pedleri emicilik özellikleriyle ve tek kullanımlık olmalarıyla tercih edilmektedir. Çocuk bezlerinin fonksiyonel yapısının örnek alındığı Depend marka pedler tamamen yetişkinlere uygun üretilerek idrar kaçırma problemlerine uygun üretilmektedir. 1984 yılından bu yana her geçen gün geliştirilen emici külot ve mesane pedleri ile Depend marka ürün kullanan kişi sayısı hızla yaygınlaşmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Depend Hasta Bezi Fiyatları

232 ürün listeleniyor
EVONY
Canped
Giggles
Tena
Depend
Önlem
Dr.Comfort
Prosafe
Jender
Lorina
Dr Marco
Joly
Freshlife
Actual
Medcare
Sleepy
Mavi Beyaz
Bezci
Dermaped
Holder
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 38 / 232 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?