1960'lı yılların başında orijinal Dermacol markalı kozmetik ürünlerinin temelleri, Prag'da Barrandov Film Stüdyolarında atılıyor. Kuruluş hikayesi Prag'da başlayan marka, kuruluş anından itibaren Çek Cumhuriyeti mülkiyetinde kalmaya devam ediyor. Dermacol kozmetik markasının kuruluşu için, Barrandov Film Stüdyolarında bulunan film yapım uzmanları, Prag'daki Tıbbi Kozmetik Enstitüsü mensubu olan dermatologlarla bir araya geliyor. Dermatoloji uzmanları ve film yapım uzmanlarının ortak çalışmaları ile başarılı bir sonuç elde ediliyor. Avrupa'da ve dünya çapında pek çok ülkede türünün ilk örneği olarak piyasaya sürülen Dermacol kozmetik ürünlerinin lisansı, 1969 yılında Hollywood'a satılıyor ve markanın ürünleri pek çok Hollywood film yıldızının cildine uygulanarak güzelliğine katkıda bulunuyor. Çek Cumhuriyeti merkezli olan marka, üretiminin tamamını Avrupa ülkelerinde gerçekleştirip, ürünlerini Avrupa menşeili olarak piyasaya sürüyor. Dünya üzerinde 1960'lı yıllardan bu yana Avrupa'nın yanı sıra Ortadoğu ve bazı Yakın Doğu ülkelerinde, Ukrayna, Rusya ve Avustralya gibi pek çok ülke pazarında faaliyet gösteren Dermacol markası, 2012 yılından itibaren Türkiye pazarına da giriş yaparak kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini satışa sunuyor. Yapılan son kozmetoloji araştırmalarında elde edilen kalite gerekliliklerine ve ISO 9001:2000 standartlarına uygun olarak üretim yapan Dermacol markası, hayvanlar üzerinde kozmetik deneyleri ve çeşitli testler yapmadan, ürünlerinin birçoğunu hipoalerjenik olarak üretiyor.

Cilt bakımı ve makyaj malzemesi ürünleri alanında çalışan Dermacol markası, özellikle cilt kapatıcısı ürünlerinin kalitesi ile ön plana çıkıyor. Son derece yüksek kapatıcılık özelliğine sahip olan Dermacol fondöten ürünleri, tüm cilt pürüzlerini mükemmel bir şekilde kapatmayı başarıyor. Özellikle kadınların cilt kusurlarının kapatılması konusunda beklentilerini büyük oranda karşılayabilen Dermacol Make-Up Cover fondöten, yüksek kapatıcılık performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Güzelliğiniz için kaliteli, hipoalerjenik formülü ile ciltteki ideal renk dengesini ve pürüzsüz görünümü sağlamayı amaçlayan Dermacol Make-Up Cover fondöten ürününü tüm yüz bölgenizde güvenle kullanabilirsiniz.

Dermacol Make-Up Cover fondöten; dünya üzerinde pek çok ülkede fotoğraf ve sinema filmi çekimleri ile çeşitli sahne makyajlarında, profesyonellerin tercihi olarak tüm dünyada yaygın kullanılan bir ürün olup sektördeki yerini korumaya devam ediyor. Kusursuz bir cilt görünümü elde etmek için, kullanılan fondötenin kapatıcılık gücü oldukça önem taşıyor. Dermacol Make-Up Cover fondöten, kolay bir uygulama ile tüm cilt kusurlarını kapatarak kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Cilt üzerinde oluşan renk farklılıklarını giderip renk tonunu eşitliyor ve yüzünüze daha net, daha aydınlık bir görünüm kazandırıyor. Dermacol Make-Up Cover fondöten ile en mükemmel makyaj sonucunu elde etmek için, ürünü uygulamadan önce cildinize Dermacol saten makyaj bazı uygulayabilir ve fondötenizi yüz bölgenize eşit şekilde sürüp üzerine Dermacol pudra çeşitleri ile sabitleme işlemi yapabilirsiniz. Makyaj bazı, makyajınızın cilt üzerinde daha iyi dağılmasını sağlarken, fondöten üzerine uygulayacağınız pudra ise cilt makyajınızın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor.

Dermacol kozmetik markası dünya çapında kullanılan bir ürün gamına sahip olduğundan dolayı, pek çok ülkede taklit ürünler piyasaya sürülebiliyor. Cilt sağlığınız açısından güvensiz bir durum oluşturmamak adına orijinal Dermacol ürünlerini kullanmaya özen göstermelisiniz. Orijinal Dermacol ürünlerinde paketlerin arka bölümünde "TRUSTSEAL" altın folyolu sıcak damgalama bulunuyor. Bu damgalama, ürün kutularının üzerine başka hiçbir etiket olmadan doğrudan uygulanıyor. Orijinal ürün damgasının üzerinde Dermacol logoları olan pembe bir şerit de yer alıyor.

Kusursuz bir cilt görünümü elde etmek için siz de profesyonellerin kullandığı bir dünya markası olan orijinal Dermacol kozmetik ürünlerini inceleyerek cildiniz için en uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Dermacol

2 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Satıcı
BAŞA DÖN