Derzmatik Derz Dolgu Ürünleri

Banyonuzda ve tuvaletinizde Derzmatik derz dolgu ürünlerini kullanarak su sızıntılarını önleyebilirsiniz. Derz dolguları evinizin tesisat sisteminden sorunsuz bir şekilde yararlanabilmenizi sağlar. Çabuk kuruyan derzlerle, dolgu uyguladığınız noktaları kısa bir süre sonra yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. Plastik uca sahip olan derz ürünleri, dolgu malzemesini pratik bir şekilde ilgili noktaya uygulayabilmenize olanak tanır. Seramik fayansların aralarını da Derzmatik derz dolgu ürünleriyle doldurabilirsiniz. Derz dolguları dökülme, kararma ya da parçalanma gibi problemleri aşmanıza yardım eder. Seramik malzemeden üretilen zemin kaplamalarının arasını derz dolgularıyla doldurarak sızıntılara karşı korunaklı hale getirebilirsiniz.

Uzun Süreli Etki

Derzmatik derz dolgu ürünleri uygulama sonrasında sertleşerek fayansların arasındaki boşlukları kapatır. Banyonuzdaki fayansların arasındaki derz dolgular eskidiyse ya da komşunuza su sızıyorsa yeni derzlerle bu problemi aşabilirsiniz. Hamursu kıvamdaki hazır derzler, giderlerinizin kenarlarını su sızmasını önleyecek şekilde kapatabilmeniz için de idealdir. Derz ağızlıklarını değiştirerek, uygulama yapacağınız alanın genişliğine uygun bir aksesuardan yararlanabilirsiniz. Derzmatik derz dolgu ürünleri antibakteriyeldir. Bu sayede, suyla temasın yoğun olduğu mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda bakterilerin üremesini önleyebilirsiniz. Derz ürünleri evinizi daha hijyenik hale getirebilmenizi sağlar.

Karışım Yapmaya Gerek Bırakmayan Derz Ürünleri

Derzmatik derz dolgu ürünleri suyla karışım yapmanıza gerek bırakmaz. Zaman kazandıran bu özellikle beraber derz dolgusunu, tamir ihtiyacı duyan bölgelere kolayca uygulayabilirsiniz. Açık renkli bir görünüme sahip olan derzlerle banyo fayanslarınız ve seramik taşlarınız birbirine uyumlu renklerle yapışır. Kaplama malzemelerinin arasında kalan boş noktaların aynı renkte olması simetrik ve estetik bir tasarım oluşturabilmenize imkân tanır. Derzmatik derz dolgu ürünlerini seramik parçaların birbirine yapışması için de kullanabilirsiniz. Yapışkanlık yönü yüksek olan derzler banyonuzda daha sağlam bir zemin oluşturur. Çökme problemi yaşatmayan derzlerle zemininize kusursuz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Hızlı kuruma ve derinlemesine etki özellikleri derzlerin çatlamasını da önler.

Yalıtım Desteği Sunan Derzler

Kuruduktan sonra su geçirmez bir yüzey oluşturan Derzmatik ürünleriyle banyo, mutfak, tuvalet gibi alanların zeminini çürümeye karşı koruyabilirsiniz. Fayansların ve seramik kaplamaların arasını yeterli miktarda derz dolgusuyla doldurmanız başarılı sonuçlar alabilmeniz için yeterlidir. Tek olarak satılan derzlerin yanı sıra daha yüksek gramajlara sahip ve set halinde kullanımınıza sunulan ürünler de bulunur. Sıfırdan derz dolgusu yapmak için kullanabileceğiniz ürünlerle aynı zamanda eskimiş derzlerinizi yeniden sağlam hale getirebilirsiniz. Derz malzemeleri, küvet ve duş kabini gibi noktaların kenarlarında yer alan dolguları güçlendirebilmenizi sağlar. Bol su temasına maruz kalan klozetlerin bağlantı noktalarını da da derz dolgularla güçlendirip su sızıntılarını kesebilirsiniz.

Eskimiş Derzler Nasıl Kazınır?

Çürümüş ve yıpranmış derz dolgularını derz kazıyıcı ürünleriyle çıkarabilirsiniz. Ergonomik gövdeye sahip bu ürünlerin sivri uç kısmı derzleri kolayca kazımanıza yardım eder. Mevcut eski derzleri ortadan tamamen kaldırıp yeni ve sağlam derzler çekebilirsiniz.

Derz Uçları Ne İşe Yarar?

Derz dolgularını uç aparatlarıyla beraber kullanarak zemine daha kolay uygulayabilirsiniz. Derz uçları, dolgu gerektiren noktalara uygun ağızlıklara erişebilmenizi sağlar. Derz uçlarını evinizdeki farklı noktalara dolgu yaparken ağız genişliklerine göre kullanabilirsiniz.

Derz Dolgusu Uygularken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Dolgu yapacağınız alanın kuru halde olması gerekir. Kullanacağınız derz ucunun, ilgili alandaki fayansların arasına rahatlıkla girebilecek ebatlarda olmasına dikkat edebilirsiniz. Derz dolgusunun fazla gelmemesi için ürününüzü kademe kadem zemine uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrasında kuruma gerçekleşene kadar dolgulu noktaya temas etmemeye özen göstermeniz gerekir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Derzmatik Derz Dolgu

60 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 60 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003648/derzmatik