Desitin bebek kremleri ve yağları, bebek cildinde oluşan pişiği önlemede Amerika Birleşik Devletleri’nde uzun yıllardır kullanılır. ‌Hipoalerjikliği çocuk doktorları ve dermatologlar tarafından test edilen ürün, annelerin pişik kremi tercihlerinde ilk sırada yer alır.

‌Desitin Bebek Kremleri ve Yağları Nelerdir?

‌Desitin markası, yıllardır ürettiği en etkili bebek bakım kremleri ve yağları ile öne çıkar. Bebeklerde oluşan pişikleri, kızarıkları ve tahrişleri en az indiren özel formüllü pişik kremleri ile ihtiyaç duyduğunuzda sizin ve bebeğinizin yanında olur. Klinik olarak tüm testlerden geçerek çocuk doktorları tarafından önerilen ‌Desitin bebek kremleri ve yağları, bebeklerin cildini rahatlatan etkisiyle bebeğin rahat uyumasını ve gün boyu keyifli olmasını destekler. Parfüm, koruyucu madde ve ‌antiseptik içermeyen ‌Desitin ürünleri, yeni doğan bebekler için de uygun bir ‌formülasyona sahiptir. Desitin krem ve yağları, ‌hipoalerjenik özellikte olduğu için doğumdan itibaren güvenle kullanılabilir. Etkinliği kanıtlanmış ve kolayca sürülebilen ‌Desitin bebek kremleri ve yağlarının sürülmesinin hemen ardından bıraktığı taze ve güzel koku da ürünleri eşsiz kılan özellikler arasındadır. 

‌Desitin Bebek Kremleri ve Yağlarının Faydaları Nelerdir?

 • En etkili bebek pişik kremlerinden biri olan ‌‌Desitin, formülünde bulunan E vitamini ve aleo ‌vera sayesinde cildin yumuşak dokusunu koruyarak pişik oluşumunu zorlaştırır.
 • Cilde uygulandıktan kısa bir süre sonra cilt tarafından emilen ‌Desitin pişik önleyici krem ve yağları, cildin pişik oluşumuna karşı dayanıklılığını arttırır.
 • Bez bölgesini nemlendirerek gece boyunca bebeğin rahat etmesini sağlar.
 • İçerdiği çinko oksit sayesinde cildin pişik oluşumuna karşı direncini arttırarak bebeğin cildini korur.
 • Bebeğin bez ile temas ettiği bölgelerine düzenli olarak uygulandığında, bebeğin cildinin daha az tahriş olmasını sağlar.
 • Kayganlaştırıcı etkisiyle pişik oluşumun sebeplerinden olan sürtünmeyi azaltarak cildi korur.
 • İnce bir tabaka halinde sürülen ‌Desitin krem ve yağları, geçirgen yapısıyla cildin hava almasını engellemeden nemlenmesini kolaylaştırır.

‌Desitin Pişik Önleyici Krem Özellikleri Nelerdir?

 • Klinik olarak kanıtlanmış bir yumuşaklık hissi verir.
 • Yeni formülüyle pişiğe karşı ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir.
 • Bebeğin cildine hızlıca nüfus ederek, cildi yatıştırır, kızarıkları ve tahriş olan bölgeyi iyileştirir.
 • Pişiğe karşı ilk kullanımdan itibaren rahatlama sağlar.
 • Parfüm, ‌paraben gibi bebeğin cildine zararlı maddeleri içermez.
 • Geliştirilmiş formülüyle kolay uygulanır ve cildin yumuşak kalmasını sağlar.
 • ‌Lanolin içeriğiyle cildi nemlendirerek hava almasını sağlar ve ciltte koruyucu bir bariyer oluşturur.

‌Desitin Bebek Kremleri ve Yağları Nasıl Kullanılır?

‌Desitin bebek kremleri ve yağlarının bebeğin cildine daha etkili nüfuz etmesi için ıslak ve kirli bezin hemen değiştirilmesi gerekir. Bez bölgesi mümkünse ılık su ve pamukla veya bebek cildine uygun olan bir temizleme ürünüyle temizlenmelidir. Kurutulan bez bölgesine ‌Desitin bebek kremi bol miktarda sürülerek hafif masaj yöntemiyle uygulanır. İhtiyaç duyulan her an uygulanabilen ‌Desitin pişik kreminin genellikle günde 2-3 kez kullanılması önerilir. Özellikle gece yatmadan önce sürülen ‌Desitin krem ve yağları, bebeğin cildine gece boyu rahatlık hissi verir. 25°-28° ‌C (68°-77° F) arasında saklanmasına özen gösterilmelidir. 

Desitin Bebek Kremleri ve Yağlarının Fiyatları Nasıldır?

Desitin bebek kremleri ve yağlarına, çeşitlerine ve gramaj alternatiflerine göre farklı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin nazik cildini ovma ihtiyacı kalmadan anında koruyucu bir bariyer oluşturarak saran, pişik ve tahriş oluşumunu en az indiren ‌Desitin ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hepsiburada’da yer alan ‌Desitin krem ve yağlarını inceleyerek bebeğinizin cildine en uygun olan ürünü seçebilir ve sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Desitin Bebek Pişik Kremleri ve Yağları

Marka
Konumseçilmedi
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/2147483639/80383015/301159/23021010/desitin