1955 yılından bu yana edindiği sektör tecrübesi ile duvardan duvara halı, parça halı, mobilya ve iplik üretimi yapan Dinarsu, Türkiye'nin CE sertifikalı ilk tufting halı üretici marka olma özelliği taşıyor. Choromojet baskı ve nonwoven üretimi yapan marka, 76 dbi çözünürlükte, sonsuz renk skalasında tasarım yapabiliyor. Fotoğraf kalitesinde üretim gerçekleştiren dünyanın ilk ve tek halı üreticisi olan marka, ürün çeşidi, geniş satış ağı ve hizmet noktaları ile kullanıcılara ulaşıyor. Kaliteli çalışma, üretim, çevre hassasiyeti, iş sağlığı ve iş güvenliği maddelerine saygıyla üretim gerçekleştiren Dinarsu fabrikaları, Oeko-Tex Standard 100 sertifikası ile kalitesini tescillendiriyor. Halı kalitesinde çıtayı yükselten marka, ev kadınlarının ilk tercihleri arasında dikkat çekiyor. 

Dinarsu Modelleri 

Ev ve iş alanlarında kullanım için kategorize edilen Dinarsu business ve Dinarsu Home ürünleri duvardan duvara ve parça halılar olmak üzere ikiye ayrılıyor. Dinarsu modelleri koleksiyonlardan önce kullanım alanları üzerinden ev ve iş dekorasyonu için özel geliştirilen tasarımlarla çeşitleniyor. Otellerde, işletmelerde yer kaplaması olarak kullanılan duvardan duvara business halılar desenli ve desensiz çeşitleri ile kullanıcılara sunuluyor. Ev ürünlerinde desenler ev dekorasyonu için özel olarak seçilirken, dekorasyon modasına uygun seçenekler ürün yelpazesini genişletiyor. Halı modellerinde doğa desenleri, renk geçişleri, grafik baskılar ve dokumalar yer alıyor. Modern tasarımlar kadar klasik oryantal modeller de seçkilerde kendine yer buluyor.

Halılar arasında modern saçaksız ve geleneksel saçaklı halılar da bulunuyor. Kullanıcıların zevkine ve ihtiyacına göre ürünler arasından seçim yapılıyor. Mutfak, çocuk odası, yatak odası, koridor ve salon için farklı boyut ve desenlerde ürünlerin bulunabildiği Dinarsu halılar, 80 x 150 cm'den 200 x 290 cm'e kadar farklı çeşitler bulunduruyor. Akrilik, polipropilen ve php+frize ipliklerden imal edilen ürünler, isimlerini dünya şehirlerinden, çiçek isimleri ve Türkiye'nin turizm başkentlerinden alıyor. Tasarım detaylarına isimlerini aldıkları yer, doğal nesne veya bitkinin izlerini detaylarında taşıyor. Doğadan ilhamla tasarlanan modeller şık ve estetik tarzlarıyla dekoratif aksesuarlar olmaktan çok daha fazlası, dekorasyonun başrolü oluyor. 

Dinarsu Fiyatları 

Farklı Dinarsu modelleri, farklı Dinarsu fiyatları ile etiketleniyor. Ürünlerin iplik materyalinden, dokuma özelliklerine, boyutlarından, tasarım ve baskı detaylarına göre pek çok kıstas fiyatını belirliyor. Aynı modeldeki halılar farklı boyutlarla takım halinde de sunulabiliyor. Takımlar tekli ürünlerden birim fiyatta daha uygun etiketlere sahip olabiliyor. Dönemsel kampanyalar ve markanın sezon ürünleri seçkisi fiyatların belirlenmesinde öne çıkan etmenlerden oluyor. Saçaklı ve saçaksız halılar arasında da fiyat değişimi gözlemlenirken, halıların incelik ve kalınlık bilgileri de etiketlerde değişikliğe neden olabiliyor. Dokumada hav yüksekliği ve ilme ucu sıklığı değişirken, halıların fiyatları da değişikliklerden etkileniyor. Her bütçeye uygun alternatifler marka çatısı altında yer alıyor. 

Kolay temizlenen özellikli olan halıların yıkama teknikleri ve temizlik önerileri üzerilerinde yer alan etiketlerde açıklanıyor. Kullanıcıların yönlendirmelere göre halıların bakımlarını gerçekleştirmesi durumunda ürünlerin uzun süre sorunsuz kullanabileceğinin altı çiziliyor. Halıların düzenli olarak süpürülmesi de bakım için tavsiye edilenler arasında yer alıyor. Süpürme işleminin ipliklerin yatış yönüne doğru yapılması Dinarsu markasının önerileri arasında kendine yer buluyor. Ürünlerin uzun süre güneş ışığına maruz kalması, rutubet altında bırakılması, aşındırıcılarla temizlenmeye çalışılması halıya zarar verebiliyor. İlmeklerin zaman içine çıkabileceği, bu tip durumlarda ilmeğin çekilmesi yerine çıkan ipliğin kesilmesi önem arz ediyor. Kaliteyi evlerinize, ofis ve iş yerlerinize taşıyacak Dinarsu halılar, seçkin modelleri, farklı boyutları ve doğal desenleri ile kullanıcıları bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...