Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Diobaby 4 Adet Dolap Kapağı Veya Çekmece Kilitler Gizli Çocuk Kilidi (2 Adet Kilit)

Diobaby
108,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/301128/80381020/60002084


LÜTFEN PİYASADA SATILAN 2. ve 3.KALİTE HAMMADDEDEN ÜRETİLEN ÜRÜNLERLE KIYASLAMAYINIZ!


Ürünümüz Patentlidir ve En Kaliteli 1.Sınıf Malzemelerden Üretilmiştir.

DİOBABY 4 adet Dolap Kapağı veya Çekmece Kilitler Gizli Çocuk Kilidi (2 adet kilit ile)

 • 4 adet çekmece veya 4 adet dolap kapağına kadar kilitleme yapabilirsiniz.
 • Gizlidir. Dolap ve Çekmecelerinizin iç kısmına monte edilir.
 • Dışarıdan görünmez.
 • Mobilyalarınızda görüntü kirliliği oluşturmaz.
 • Açmak için dışarıdan hiçbir ek aparat gerektirmez.
 • Çekmece ve dolaplarınızı sadece elinizi kullanarak açabilirsiniz.
 • Kolay ve Hızlı Montaj, Saniyeler içerisinde el aletine gerek duymadan kolayca monte edilir.

Güvenli ve Pratik Kullanım Avantajları:
 • Çocukların dolap ve çekmeceleri açması zorlaşırken, patentli sistemi sayesinde ebeveynler için açması çok pratik!
 • Mobilyalarınızın dış yüzeyinde iz bırakmaz.
 • Çocuklar gizli kilit sistemi ile açamadıkları dolap ve çekmecelere karşı ilgilerini kaybederler.
 • Gizli güvenli güvenlik kilidinin montajını yapmanız için ihtiyacınız olan sadece bir adet kurşun kalem ve 1 dakika süre.

Çekmeceleriniz için montaj:
       
 • Çekmeceleriniz için kurulumu, çekmecenizin bir tanesini açın ve kapalı olan çekmecenizin kapağınızın sağ ve sol üst kısmını çizerek işaretleyin. Bu işlem iki çekmecenin tam orta noktasını işaretlemenize yarayacaktır.
 • Daha sonra kilit gövdesinde yer alan çift taraflı bantın etiketini açın ve kilit üzerindeki orta nokta işareti kurşun kalemle işaretlediğiniz kısmı gelecek şekilde sağ tarafa yapıştırın ve 15 sn baskı uygulayın. Aynı işlemi çekmecenizin sol tarafı için tekrar edin.
 • Daha sonra kilit üzerinde takılı olan alt ve üst ayakların üzerinde yer alan çift taraflı bantın etiketlerini çıkarın. Çekmecelerinizi kapatın ve iterek 15 saniye baskı uygulayın. Gizli güvenlik kilidinizin montajı tamamlanmıştır. Artık çekmeceniz kilitli ve çocuklarınız güvende.


Dolaplarınız için montaj:
 • Dolaplarınız için kurulumu; dolabınızın kapağının bir tanesini açın ve kapalı olan dolap kapağınızın bitiminin üst kısmını çizerek işaretleyin. Bu işlem iki dolap kapaklarınızın tam orta noktasını işaretlemenize yarayacaktır.
 • Daha sonra kilit gövdesinde yer alan çift taraflı bantın etiketini açın ve kilit üzerindeki orta nokta işareti kurşun kalemle işaretlediğiniz kısmı gelecek şekilde üst tarafa yapıştırın ve 15 sn baskı uygulayın.
 • Daha sonra kilit üzerinde takılı olan sağ ve sol ayakların üzerinde yer alan çift taraflı bantın etiketlerini çıkarın. Dolap kapaklarınızı kapatın ve iterek 15 saniye baskı uygulayın. Gizli güvenlik kilidinizin montajı tamamlanmıştır. Artık dolap kapaklarınız kilitli ve çocuklarınız güvende.NOT: Kilidi yapıştıracağınız yüzeyleri kuru bez ile silerek tozunu alınız.  Üçlü çekmece montajında kilidin üst ayak bandını açmadan montaj edin. Detaylı kurulum için ambalaj üzerindeki kurulum açıklamalarına veya kurulum videolarını izleyiniz.  


UYARI: 3Mbandın yüzeye tam olarak yapışması için kilidi en az 12 saat kullanmayın. Bu ürün, sadece önlem amaçlıdır. Ebeveynlerin koruması ve kontrolünün yerini almaz. Ürün çocukların tehlikeli yerleri açmasını engelleyici ve caydırıcıdır. Bu Ürün oyuncak değildir. Ürünü amacı dışında kullanmayın.


Kullanım Alanı Güvenlik
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002VOFA5
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Sevi Bebe Buzdolabı Ve Dolap Kilidi (2 Adet) Rugad Rayli Dolap Ve Cekmece Kilidi Cocuk Koruma Kilidi Diobaby 2 Adet Dolap Kapağı Veya Çekmece Kilitler Gizli Çocuk Kilidi (1 Adet Kilit) Baby Lock 5 Adet Bebek Çocuk Çekmece Dolap Güvenlik Kilidi Gizli Kilit ElyBaby Çocuk Çok Amaçlı Kilit Sözer Orman Çocuk Koruma Priz Kapağı -(12 Adet) Ketbox Çocuk Bebek Çekmece Dolap Beyaz Eşya Güvenlik Emniyet Kilidi - Çok Amaçlı Kilit 10 Adet Vivyan 5 Adet Pvc Kapı Pencere Emniyet Kilidi Ev Çocuk Bebek Güvenlik Kilidi Baby Jem Mıknatıslı Çekmece Kilidi 3lü Baby Lock 6 Adet Priz Kapatma Priz Koruyucu Emniyet Kilidi Çocuk Güvenlik Evokids Klozet Kapağı Kilidi Bevoll Home Raylı Dolap ve Çekmece Kilidi Bebek ve Çocuk Güvenlik Diobaby 8 Adet Dolap Kapağı Veya Çekmece Kilitler Gizli Çocuk Kilidi (4 Adet Kilit) Agubugu Baby - Manyetik Gizli Dolap Kilidi - 2 Adet Alay Ticaret UZUN Bebek Çocuk Güvenlik Dolap, WC ve Çekmece Kilidi Çok Amaçlı Çocuk Kilit Süper Üstün Yapışma - 5 Adet WAPPA 5 Adet Bebek Çocuk Güvenlik Dolap ve Çekmece Kilidi Çok Amaçlı Çocuk Kilit Süper Üstün Yapışma Modellino 12'li Elektrik Koruma Minisium Bebek Çocuk Priz Güvenliği Priz Kapağı 10 Adet Çocuk Çekmece Kilidi ve Dolap Kilidi Bebek Güvenlik Koruma Kilidi Koruyucu Kilit 10 Adet Ideal Baby 6 Paket Çok Amaçlı Kilit İdeal Baby Çocuk Çekmece Kilidi ve Dolap Kilidi Bebek Güvenlik Koruma Kilidi Koruyucu Kilit 4 Adet WAPPA 15 Adet Bebek Çocuk Güvenlik Dolap ve Çekmece Kilidi Çok Amaçlı Çocuk Kilit Süper Üstün Yapışma İdeal Baby Çocuk Çekmece Kilidi ve Dolap Kilidi Bebek Güvenlik Koruma Kilidi Koruyucu Kilit 10 Adet Frosh 8 Adet Çocuk Dolap ve Çekmece Kilidi 711897 Evokids Çift Kapaklı Dolap Kilidi 5 Adet Lira 15 Adet Bebek Çocuk Çekmece Dolap Güvenlik Kilidi Gizli Kilit Dolap Içi Kilit OPTANA Çocuk Bebek Güvenlik Parmak Koruyucu Kapı Stoperi 4 Lü Set Miningaa Çekmece Kilidi 2 'li Baby Lock Bebek Çocuk Güvenlik Seti, 5 Çekmece Dolap Kilidi, 4 Köşe Koruyucu ve 6 Priz Koruyucu, 2 Kapı Koruyucusu Lira 20 Adet Bebek Çocuk Çekmece Dolap Güvenlik Kilidi Gizli Kilit Dolap Içi Kilit
Başa dön