Direksiyon Masaları

Sahip olduğu araca hayatında özel önem verenlerin trafikteki seyir öncesi ve sonrasında kullanmaktan zevk alacağı önemli direksiyon ürünlerinden olan direksiyon masaları, online mağazacılığın geleceğini biçimlendiren hepsiburada.com'un özel avantajlarıyla satışa sunuluyor. Tüm araçlarda ve dairesel tüm direksiyonlarda kullanılabilmesi için özel olarak üretilmiş tasarım harikası direksiyon masaları sayesinde, ofisteki çalışma kolaylığı, evdeki yemek masası rahatlığı aracınızın içine kuruluyor.
Yola çıkmadan önce yapılan hazırlıkları kontrol etmek, planları gözden geçirirken yeni notlar almak, yolculukların arasındaki mola zamanlarında yemek odasında ziyafet çekmek, aracınızın içinde dijital mecralarda dolaşmak artık çok kolay. Ön yüzeyi çalışma masası şeklinde sert ve düzgünken arka yüzeyi tabak çizgileri, bardak boşluğu gibi yüzey yapısıyla minik bir yemek masası işlevi görür.
14-15 inç büyüklüğünde laptop kullanımı için yan taraftan açılan mause uzantısına sahip olan sert mika malzemeden üretilmiş kullanışlı modellerin arka yüzünde aynı uzantı yemek masasının ek bölümüne dönüşüyor. Kitap okumak, dvd player gibi bütün multimedya araçlarını, tablet veya navigasyon gibi dijital aletleri kullanmak için montaj bile gerektirmeyen direksiyon masalarını hemen sepetinize ekleyin.
Hafif ve ince tasarımıyla arka koltuk cebinde direksiyon masaları ModaCar, Space, Z Tech,Concept gibi kaliteli markalarla Türkiye’nin ürün yelpazesi en geniş mağazası hepsiburada.com'da karşınızda.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Direksiyon Masaı

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?