Yerli balık av malzemeleri üreticisi olan Discovery, olta balıkçılığı hobisine sahip kullanıcılarına kaliteli malzemelerden üretilen kullanışlı ürünler sunuyor. Olta, olta iğneleri, yemler, bot çeşitleri ve aklınıza gelebilecek pek çok ürün, Discovery'nin geniş ürün gamında kendine yer buluyor. Discovery, Turaç Dış Ticaret Şirketi'nin markaları arasında yer alıyor. M. Saim Altınbaş tarafından 1987 yılında kurulan şirket, av ve atıcılık sektörünün yanı sıra savunma sanayi için birçok ürün geliştiriyor, üretiyor ve pazarlıyor. Şirketin bünyesinde bulunan 30'a yakın markanın Türkiye ve bölge temsilciliklerini şirket bünyesinde 2010 yılında kurulan Altınbaş A.Ş. yönetiyor. 

1989 yılında yurt dışına satış yapmaya başlayan Turaç Dış Ticaret Şirketi'nin, yaptığı AR-GE yatırımları ve kaliteli ürünleri sayesinde uluslararası arenada olta balıkçılığıyla ilgilenen kişilerden oluşan sadık bir müşteri kitlesi bulunuyor. Ankara Tandoğan'da merkez ofisi ve genel müdürlüğü bulunan firma, Çankırı Şabanözü'nde bulunan üretim tesisleriyle 30 ayrı mamül, yarı mamül ve ham madde üretiyor. Turaç Dış Ticaret Şirketi'nin; kara avı, balık avı ve atıcılık alanlarında birçok farklı markası bulunuyor. Dünyaca ünlü markaların distribütörlüğünü de üstlenen firma, avcılık ve benzeri doğa sporlarıyla ilgilenenlerin yakından tanıdığı marka ve ürünleriyle adından söz ettiriyor. Balık avı markaları arasında yer alan Discovery, Discovery Fishing Team adıyla da biliniyor. Geniş ürün çeşitliliğiyle tanınan marka, olta balıkçılığıyla ilgilenenlerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren kaliteli ürünleriyle öne çıkıyor.

Discovery, kullanıcılarına farklı profesyonellik seviyesine ve balık türüne bağlı olarak değişen birçok olta çeşidi sunuyor. İnce sağlam misinalarla desteklenen olta çeşitleri, amatör balıkçıların ihtiyaçlarına tam olarak cevap veriyor. Avlanacak balık türüne uygun hoş kokulu gerçek ve cezbedici görünüme sahip çok sayıda yem çeşidi ürün gamında yer alıyor. Suyun altında parlayan ve çok renkli olan silikon yemler hedeflenen balığın çok daha kolay yakalanmasına yardım ediyor. 

Olta balıkçılığıyla ilgilenenler düşünülerek üretilen bot ve bot motoru çeşitleri, Discovery balık avı koleksiyonlarında göze çarpan diğer ürünler arasında bulunuyor. Farklı kapasitelere sahip botlar, kıyıdan açılarak balık tutmayı sevenlere hitap ediyor. Doğada vakit geçirmekten hoşlanan balıkçılar için de çadır ve çanta gibi pek çok kamp malzemesi çeşidi bulunuyor. Çadır matı, tulum ve diğer ürünler, amatör balıkçıların rahat etmelerini ve balık avı için enerji toplamalarını sağlıyor.

Amatör balıkçıların farklı ihtiyaçlarına yönelik kıyafet çeşitleri, Discovery markasının sevilen ürünleri arasında başı çekiyor. Mevsimsel zorluklara karşı amatör balıkçıların ihtiyaçlarını düşünen kıyafet çeşitleri, her mevsim keyifle balık avlamaya olanak tanıyor. Yağmurluklar, su geçirmez botlar, pançolar, soğuk geçirmez kıyafet çeşitleri, UV koruma sunan kıyafetler, güneşe karşı balıkçıları koruyan şapkalar, balıkçıların olta aksesuarlarına rahatlıkla erişebilmeleri için bel çantaları ve çok daha fazlası Discovery balık avı kıyafet ve aksesuarları arasında bulunabiliyor.

Discovery, amatör balıkçılarından aldığı geri bildirimlerde ürünlerini çeşitlendirmeye devam ediyor. Birçok bölmesi bulunan yem çantaları, katlanıp kolayca çantada taşınabilen kompakt tasarım oltalar, dayanıklı kamış tutucular, pusulalar, özel balıkçı makasları, şamandıra çeşitleri, organizatörler, göl kamışları, yazlık ya da kışlık çadırlar, katlanabilir tabureler ve şişme bot gibi amatör balıkçıların ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler, Turaç Dış Ticaret Şirketi'nin tecrübesiyle Discovery markası adı altında balıkçılarla buluşuyor. Olta zilinden livara kadar olta balıkçılığı hakkında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz marka, birçok farklı kalite standartlarına bağlı kalarak üretimini gerçekleştiriyor, sahip olduğu sertifikalarla kalitesini ortaya koyuyor. Uluslararası standartlarda üretim yapan marka, kaliteli ürünleri sayesinde balık avını çok daha keyifli hale getiriyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...