Disney oyun setleri, çocukların renkli dünyasına hitap eden tasarımlarıyla eşsiz bir oyun zevki sunuyor. 2 yaş üzeri her kız ve erkek çocuk için farklı türde oyuncak serileri, Disney’in eğlenceli dünyasına davet ediyor. Avengers, Cars, Disney Periler, Kayıp Balık Nemo, Marvel, Mickey Mouse gibi birçok Disney karakteri birlikte oyun oynayabilmeyi bekliyor. Kaliteli, dayanıklı ve güvenilir materyaller yaratıcı tasarımlar ile buluşarak çocuklar için özel olarak hazırlanıyor.

Disney Oyun Seti Modelleri

Disney oyun seti modelleri, farklı karakter ve temalardan oluşan bir grup oyuncağın bir araya gelmesi ile oluşuyor. Disney Frozen karakterlerinden oluşan karakterler, filmdekiler ile örtüşüyor. Film karakterlerinden oluşan tek parça oyuncakların dışında Frozen dondurma fabrikası, Frozen çay takım seti, Frozen Little Kingdom gibi paketler halinde sunulan tasarımlara da yer veriliyor. Çocukların, filmde görülen sahneleri, evde birebir canlandırılabileceği tarzda tasarımlar ilgi topluyor. Kız çocuklar için Frozen çanta içerisinde anahtarlık ve taçtan oluşan takım, çocukların hayal gücünü harekete geçiriyor. Çocuklarınızın sevdiği karakterlerden oluşan oyuncaklara tek tek sahip olma imkanı tanıyabilir ya da seriyi hızlıca tamamlayarak maksimum oyun keyfine varmalarını sağlayabilirsiniz.

Müzik aletlerinde Hannah Montana’nın sesli gitar ve keyboard anahtarlıkları görülüyor. Çek fırlat olarak adlandırılan oyuncaklar arasında minimal parçaların yanı sıra Toy Story karakterlerinden esinlenerek tasarlanan modellere de yer veriliyor. Disney Prenses serisinde Elsa’nın Sarayı, krallığa ait eşyalar ile birlikte sunuluyor. Unutulmayan Disney karakterlerinden Mickey Mouse eğlence evi ile çocukların anılarında önemli yer tutacak oyuncaklar arasında yerini alıyor. Disney karakterlerinden oluşan anahtarlık ve topaç atarlar her yaştan çocuğun ilgisini çekiyor. Çocuklarınız için seçimler yapacağınız gibi küçükler için hediye olarak da alabilirsiniz.

Disney oyun seti modelleri ışıklı lazer, pervane, ışık saçan çubuk, baloncuk kılıcı gibi çocukların ilgisini çeken birçok tasarıma yer veriyor. Çocukların ellerinden bırakmayı istemeyeceği oyuncaklar güvenilir materyallerden üretiliyor. Boş zamanlarında, hafta sonları arkadaşları ile bir araya geldiklerinde, okulda Disney karakterleri ile izledikleri filmlerin hikayelerini yeniden canlandırarak eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor. Çocuklar Tsum oyun seti, Cars tır ve yarış seti, Riplash oyun seti gibi birçok parçanın aralarında bulunduğu Disney oyuncakları ile keyifli vakit geçirmeyi öğreniyorlar. Çocuğunuz ile vakit geçirebilmek için siz de oyuna dahil olarak Disney’in eğlenceli dünyasına birlikte adım atabilirsiniz.

Disney Oyun Seti Fiyatları

Disney oyun seti fiyatları oyuncakların markasına, tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun bir oyuncağın bulunabileceği Disney oyun setleri arasından çocuklarınızın seveceği oyuncakları seçebilirsiniz. Ulaşılabilir fiyat aralıklarında ebeveynlerin beğenisine sunulan Disney oyun seti modelleri ile çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Her yaş ve cinsiyetten çocuk için oyuncağın bulunabildiği Disney oyuncaklarının çocuğunuzun yaratıcı dünyasını geliştirdiğini görebilirsiniz.

Çocuklar, oyuncakları fiyatlarına göre değil, beğenilerine göre değerlendiriyor. Böylece fiyata göre değil onun zevklerine göre seçim yapmak da kolaylaşıyor. Çocuğunuzun ilgi alanlarını, izlediği filmleri, çizgi filmleri takip ederek ona seveceği türde bir oyuncak alabilirsiniz. Çocuklar için her bütçeye uygun oyuncağın bulunabildiği ürünleri inceleyerek Disney dünyasından zevk almasını sağlayabilirsiniz.

Karakterlerden oluşan oyuncaklar ile tek başına bir oyun kurulması sağlanırken setler ile kurgusal oyunlar oynanabiliyor. İki ya da daha fazla setin bir araya gelmesi ile çocukların hayal güçleri de harekete geçiriliyor. Setlerin içinde parça sayısı daha fazla olduğu için çocukların oyuncaktan kolayca sıkılması da zorlaşıyor. Çocuklarınızı gözlemleyerek ona seveceği bir oyuncağı satın alabilir ya da kendi oyuncağını kendisinin seçmesini sağlayabilirsiniz.

Disney Oyun Seti Fiyatları

29 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Disney
  2. Vardem
  3. Imaginarium
  4. Mattel
  5. Sunman
  6. Dolu
  7. Giochi Preziosi
  8. Hasbro
  9. Can-Em Oyuncak
  10. Mega Bloks
  11. Hot Wheels
  12. Fonnava
  13. CC Oyuncak
  14. Krooom
  15. Nani Toys
  16. Neco Toys
  17. Hobi Eğitim Dünyası
  18. Sluban
  19. Fen Toys
  20. Beyblade
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Cinsiyet
 6. Yaş Aralığı
 7. Karakter / Tema A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Disney

Figür Oyun Setleri Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483639/23031884/313764/23022181
BAŞA DÖN