Doğadan markası; bitki ve meyve çayları, siyah çaylar, soğuk çaylar ve bitki şekerleri ile doğanın zenginliğini ve canlılığını doğal, sağlıklı bir şekilde sunmayı amaçlıyor.

1975 yılında kurulan Doğadan markası, ilk çay poşetleme makinesini ithal eden firmadır. Markanın ilk ürünleri önce eczanelerde satışa sunulmuş, ardından eczane kanalından perakende kanalına geçmiştir. İl çocuk çayları, ilk “form” çayı üreten marka Doğadan’dır. Firmanın ürünlerinin hammaddeleri 5 kıta, 80 ülkeden temin edilmekte ve üretimin her aşaması uzmanlar tarafından analizlerden geçirilmektedir. Her Doğadan çay poşetinde en yüksek kalite ve standardı sunmayı amaçlayan marka, aynı zamanda olumsuz çevre etkilerini de en aza indirmeye çalışmaktadır.

Markanın ürün yelpazesinde bulunan, yapay renklendirici ve katkı maddesi içermeyen doğadan meyve çayları hem lezzetleri hem fonksiyonel etkileri ile ön plana çıkıyor. Gizli bahçe, Earl Grey, Geleneksel Karadeniz, Altın Yaprak gibi çeşitleri ile Doğadan siyah çaylar günün her saatinde size çay keyfi yaşatmayı amaçlıyor. Soğuk bitki meyve çayları ise bitki meyve parçalarının ve çay yapraklarının ev usulü demlenmesi ile içime hazır hale getiriliyor. Bitki şekerleri; ekinezya zencefilli, ıhlamur bal zencefilli, passiflora melisalı, nane karanfilli ve adaçayı ökaliptuslu çeşitleri ile damak tadınıza sunuluyor.

Doğadan markasına ait zevkinize uygun doğal, sağlıklı çay çeşitlerini hepsburada.com’da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz damak tadınıza uygun olanları kolay şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Doğadan

954 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler