1985 yılından beri kahvaltılarınıza, sohbetlerinize eşlik eden Doğuş ürünleri çay çeşitlerinden şekere oldukça geniş ürün seçeneği sunuyor. Tüketicilerini kaliteli ürünlerle buluşturmak amacıyla hareket eden Doğuş temiz üretim teknolojileri kullanarak çevreye duyarlılığını ve sağlığa verdiği önemi sergiliyor.

Tarihin eski zamanlarından beri sohbetlerinizin vazgeçilmezi olan çay, Doğuş çay ürünleri ile vazgeçilmeziniz olacak. Doğuş çay o kadar geniş bir seçenek sunuyor ki geleneksel tatlardan vazgeçmeyenler için de çay bulabileceksiniz, tiryakiler için özel olan çaylar da, özel aromalı çaylar da. Pratik kullanımdan vazgeçemeyenler içinse dökme çay yerine poşet çay seçenekleri ile Doğuş çay ürünlerinden vazgeçmeniz mümkün olmayacak.

Farklı tatlar arayanlar için de Doğuş'ta seçenek bol. Doğallığı bardağınıza taşıyacak olan bitki çayları da keyifli bir gün geçirmenize yardımcı olacak. Gününüzü meyvelerin eşsiz kokusu ve tadıyla renklendirip içinizi meyve çaylarıyla ısıtmak isterseniz, meyve çayları size aradığınız keyfi sunacak. Doğal, taze ve lezzetli bitkilerin bir araya getirildiği fonksiyonel çaylar siz formda kalın diye bardaklarınızda olacak.

Doğuş sadece çay üretmekle de sınırlı bırakmıyor kendini. El değmeden ürettiği şekerler de çay keyfinize keyif katmak için sizleri bekliyor. Türkiye'nin en güzel çayını ve en kaliteli şekerini üreten firmanın birbirinden farklı ürününe hepsiburada.com adresinde ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri seçip sepetinize ekleyebilir ve sohbetlerinize tat katabilir çay keyfini bitirmek istemeyeceğiniz bir hale getirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...