Dolomite, tasarımlarına İtalyan çizgisini ve yaşam tarzını yansıtır. Dış mekân ayakkabısında ve dış mekân giyiminde yüksek kalite, konfor ve performans sağlar. Birçok disiplin ve ihtiyaca uygun tasarımlar yapar. Güvenliği ön planda tutar. Dolomite, dış mekân ayakkabısında outdoor’dan trekking’e, spor/fitness’tan bota kadar çeşitli model ve tarzda geniş ürün yelpazesine sahiptir. Dış mekân ayakkabısının yanında dış mekân giyiminde de iddialıdır. Doğa, yürüyüş ve kent gibi farklı ortamlar ve iklimler için monttan tişörte, çantadan aksesuara kadar yüzlerce ürün sunar.

Dolomite Spor/Outdoor Ayakkabılarını Neden Tercih Etmelisiniz?

Dolomite’nin dış mekân ayakkabısında yüzyılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. Outdoor, spor/fitness, trekking, hiking, bot ve günlük ayakkabıda yüzlerce model ve tarzda üretim yapmaktadır. Dolomite ile ister profesyonel ister amatör olun hayallerinize en sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Dik çimenli ya da kar yağışlı yamaçlara güvenle tırmanabilir, uzun parkurlarda optimum korumayla saatlerce yürüyebilirsiniz. Dolomite her türlü arazide en iyi yol tutuşu ve dengeyi sağlar. Zor yollarda dış mekân ayakkabısından beklenilen tüm özellikleri karşılar.

Dolomite Spor/Outdoor Ayakkabıları Hangi Teknolojilere Sahiptir?

Dolomite dış mekân ayakkabıları en yenilikçi malzemelerle üretilmiştir. Outdoor’dan trekking’e, bottan günlük ayakkabıya her model ve tarz birçok disiplin ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu teknolojilere gelince;

- Gore-Tex teknolojisi, membran özelliğiyle, nefes alabilen ve su geçirmez bariyer sağlar. Ayaklarınız her koşulda taze ve kuru kalır.

- Vibran taban, aşırı işlevsel tasarım ve özel kauçuk bileşiklerin kombinasyonunu sunar. Konfor ve kalıcı kalite açısından en iyi performansı verir.

- Perspair teknolojisi, aşınmaya karşı koruma özelliklerine sahip nefes alabilen teknik elyafların kullanılmasıyla, ayakkabı üst kısmına hafiflik ve direncin ideal kombinasyonunu sağlar.

- PrimaLoft yalıtım ürünleri soğuk havalarda üstün performans sunar. Hafif, nefes alabilir ve diğer sentetik veya doğal yalıtımlardan daha iyi su geçirmez. En zorlu koşullarda bile kuru, sıcak ve konforlu kalırsınız.

- Dolomite Anatomik Sistem sayesinde ayakkabının iç şekli ayağın anatomisini takip eder ve ayağın doğal biyomekaniğine uyar. Baskının etkisini en aza indirerek ve doğal hareketleri kolaylaştırarak, olağanüstü konfor ve güvenlik seviyelerine ulaşılabilir.

Dolomite Doğadaki Performansı Şehir Parkurlarına da Taşır

Tercihiniz doğa yerine şehir kaldırımları gibi kolay parkurlarsa, Dolomite dış mekân ayakkabıları yine en ideal seçim olacaktır. Dışarıda vakit geçirmeyi sevenler için İtalyan çizgisinde tasarlanan Dolomite yürüyüş ayakkabıları hafif, rahat ve güvenlidir. Ürün çeşitliliği tüm iklim koşullarına uygun şehir botları, gündelik ayakkabılar ve su geçirmez ayakkabılardan oluşmaktadır.

Dolomite Dış Mekân Giyiminde de İtalyan Esintileri Sunar

Dolomite, dış mekân ayakkabısının yanında dış mekân giyiminde de geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kalitesini ayrıntılara dikkat ederek kusursuz İtalyan tasarımı isteyenlerle buluşturur. Doğa, yürüyüş ve kent gibi çeşitli ortamlar ve iklimler için farklı model ve tarzda ceket, yelek, tişört, polo, T-shirt, triko, mayo, çanta ve aksesuardan oluşan geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Dolomite Dış Mekân Giysileri Hangi Özellikleriyle Ön Plana Çıkar?

- Dolomite, ürünlerinde iklim şartlarına bağlı olarak yalıtımlı, su ve rüzgâr geçirmez özelliklere sahip malzemeler kullanır.

- PrimaLoft yalıtım ürünleri soğuk havalarda üstün performans sağlar. Hafif, nefes alabilir ve diğer sentetik veya doğal yalıtımlardan daha iyi su geçirmez. En zorlu koşullarda bile kuru, sıcak ve konforlu kalırsınız.

- Çevre dostudur. Daha sürdürülebilir bir üretim/yaşam döngüsü için geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşan ürünler geliştirir. Ceket ve mont gibi giysilerin içindeki bileşenler geri dönüştürülmüş malzemelerle yapılır.

- Doğa ya da açık hava severlerin bir üründe olmasını istediği tüm özellikleri en yüksek kaliteyle ve konforla sunar.

- Sonsuz ilham kaynağını köklerinin dayandığı Dolomitlerin İtalyan tarzından ve güzelliğinden alır.

Dolomite

114 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Ürün Puanı
 3. Numara A-Z
 4. Numara A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Cinsiyet
 7. Ürün Tipi
 8. Renk A-Z
 9. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN