Domestos

Hijyenin her geçen gün daha da önem kazandığı günlerde farklı yüzeylerde oldukça etkili bir temizlik imkânı sunan Domestos, sektörün en çok tercihedilen markaları arasında yer alıyor. Domestos geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Evde çamaşır hijyeninin yanı sıra yüzey temizliğinde de kullanılan Domestos, tuvalet ve banyoyu mikroplardan tamamen arındırarak etkili bir hijyen deneyimi sağlıyor. Ev dışında da bahçe mobilyaları ve otomobil aksesuarları gibi birçok yüzey için tercih edilen marka, hijyen arayanların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Domestos ile Etkili Temizlik Her Yerde

Çamaşır, ev ve yüzey temizliği için kullanılan Domestos çamaşır suyu mikroorganizmalara karşı da etkili oluyor. Özellikle beyaz çamaşırların temizliğinde kullanılan Domestos, hem elde hem de çamaşır makinesinde kullanılabiliyor. Domestos çamaşır suyu, çamaşır yıkamak için kullanıldığında yıkanacak çamaşır ve makine üzerindeki uyarılara dikkat edilmesi istenmeyen sonuçların önüne geçiyor.

Ürün mutfak tezgâhı gibi yiyecekle teması olan yüzeylerde kullanıldığında, temizlenen yüzeyin tamamen durulandığından emin olmak gerekiyor. Domestos zemin temizliği için tercih edildiğinde doğrudan ya da sulandırılarak kullanılabiliyor. Ürünün doğrudan uygulandığı durumlarda eldiven kullanılması tavsiye ediliyor. Güvenli bir kullanım için Domestos’un başka herhangi bir temizlik ürünüyle karıştırılmaması gerektiği de özellikle vurgulanıyor.

Domestos bakterileri kimyasal bir tepkime yoluyla öldürüyor. Domestos ürünlerinin formülü mikropların protein yapılarını bozuyor. Böylelikle bakteri ve virüsleri yok ederken, tuvaletlerden yayılan hastalıkların da önüne geçiyor. Koyu kıvamı sayesinde yüzeyden yavaş akan ürünlerin etkinliği de artıyor. Genel temizlik değil de belirli bir kir ya da leke üzerinde kullanılmak üzere geliştirilen Domestos Leke Çıkarıcı, tüm inatçı lekeler üzerinde etkili sonuç veriyor.

Doğaya ve İnsanlara Saygılı Marka: Domestos

Domestos çevre dostu ürünleriyle doğayı koruyor. Formülü sayesinde bakteri ve mikropları kolaylıkla öldüren marka, bütçe dostu yaklaşımıyla da ilgi görüyor. Domestos fiyat performans açısından da kullanıcılardan tam not alıyor. Satışa sunulduğu tüm ülkelerde gerekli kararnamelere uygun olarak üretilen ve gereksinimleri karşılayan Domestos sorumluluk sahibi anlayışını sosyal sorumluluk projeleriyle de ortaya koyuyor.

Markanın küresel çapta uygulamaya koyduğu ‘Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek’ projesi, tüm dünyadaki ortaokul ve ilkokullarda hijyen eğitimini destekleyen girişimlerde bulunarak çocukların hijyenik yaşam koşullarına erişmesini amaçlıyor. Türkiye’de yürütülen ‘Eğlen, Öğren, Hijyen’ projesi okullarda ihtiyaç görülen tuvaletlerin değiştirilmesi ve iyileştirilmesini sağlıyor. İyileştirmelerin ardından tüm okul personeli ve öğrencilerle birlikte temizlik alışkanlarını iyileştirme üzerinde çalışılıyor. Domestos bu sosyal sorumluluk projesiyle doğaya ve insana olan saygısını bir kez daha ortaya koyuyor.

Soru 1: Domestos Sıfır Klor ve Domestos Yoğun Kıvamlı arasındaki fark nedir?

Cevap 1: Domestos Sıfır Klor’da aktif oksijenlerle zenginleştirilen formül banyo ve kireç kirleri için etkili olurken, Domestos Yoğun Kıvamlı’da kullanılan klor bazlı formül beyazlatma konusunda güçlü bir performans sergiliyor.

Soru 2: Domestos mikroorganizmalar üzerinde gerçekten etkili midir?

Cevap 2: Biyosit ruhsatlı Domestos ürünleri, Staphylococcus aureus ATCC 6538, Pseudomo nas aeruginosa ATCC 15442, Enterecocus Hirae ATCC 10541, Escherichi a coli ATCC 10536, Fungus: Candida Albicans ATCC 10231, Aspergillus brasiliensis ATCC 16404 bakterileri ve Polio virus type 1, LSc-2ab, Adenovirus, type 5, strain Adenoid 75, ATTCC VR-5, Murine no rovirus, strain S99 Berlin virüsleri üzerinde kanıtlanmış ve etkili bir hijyen deneyimi sağlıyor.

Soru 3: Domestos ürünleri piyasaya sunulmadan önce hangi testlerden geçiyor?

Cevap 3: Ürünler leke çıkarma ve performans testi, raf ömrü testi, ambalaj uyumluluk testi ve alerji testi gibi testlere tabi tutuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...