ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Duprom
Duprom X1 9H Nano Seramik Kaplama - Oto Boya Koruma- Evrensel Temizleyici ile Birlikte Ultra Parlaklık - 3 Yıl Etkili

Duprom X1 9H Nano Seramik Kaplama - Oto Boya Koruma- Evrensel Temizleyici ile Birlikte Ultra Parlaklık - 3 Yıl Etkili

Duprom
%5 indirim 257,90 TL 245,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035748


Duprom X1 Nano Seramik Kaplama


Aracınız İçin Yeni Nesil Koruma!


Açık alanda iklimsel ve çevresel olumsuzluklara maruz kalan araçların boyası zaman içinde matlaşır, çizilir ve ilk günkü görüntüsünü kaybeder. 


Aracınızı dış etkilere karşı korumak ister misiniz? 

Duprom X1 Nano seramik kaplama ile aracınızı; 

·       En zor hava koşullarından 

·       Sert kimyasallardan 

·       UV ışınlarından ve 

·       Yüzeye zarar verecek her türlü dış etkiden koruyabilirsiniz.


Üstün koruma, yüksek su itici formüllü Duprom X1 Nano seramik araba kaplaması ile aracınızı 3 yıl boyunca leke, kir, toz, kuş pisliği ve çiziklere karşı korumakla kalmaz ultra parlaklık elde edersiniz.


Seramik kaplama nedir? Seramik kaplama, otomobil boyasının korunması amacıyla ilk olarak Uçak ve Havacılık Endüstrisinde kullanılmaya başlanmıştır. 

Aracına adeta bir uçak hassasiyeti gösterenlere özel olarak üretilen Duprom X1 Nano Seramik Kaplama, yeni nesil teknolojilerden esinlenerek yaşam konforu ve kalitesine pozitif katkı sağlamayı amaçlar.


Boya üzerinde sert ve pürüzsüz bir tabaka oluşturan kaplamayla araç, olumsuz dış etkenlerden korunur. İnce tabaka araç boyasıyla bütünleşirken sağlıklı ve parlak bir görünüm elde edilir. 


Duprom X1 Nano Seramik Kaplama Kutu İçeriği


Duprom X1, aracın boyalı yüzeylerinden farlarına, jantlardan boyalı metal ve plastik parçalara kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Aracı seramik kaplama işlemine eksiksiz bir şekilde hazırlamak için kutu içinde bulunan tüm malzemeler talimatlara uygun olarak kullanılmalıdır. 


Kutu içindeki;

·       1 adet 150 ml Duprom U1 Evrensel Temizleyici Sprey

·       1 adet 50 ml Duprom X1 Seramik Kaplama

·       1 adet Mikrofiber Parlatma Bez

·       1 adet Uygulama Sünger eşliğinde ilave malzemeye ihtiyaç duymadan araç nano seramik kaplama işlemini tamamlanabilir. 


Ürünü rakiplerinden ayıran en önemli özellik kutu içinden çıkan ve aracı seramik kaplama uygulamasına kusursuz bir şekilde hazırlayan spreyli evrensel temizleyicidir.


Seramik Kaplama Uygulaması Hakkında Merak Edilenler


Doğru hazırlanmış bir yüzeyde etkisini 3 yıl boyunca koruyan en iyi seramik kaplama, profesyonel yardım almadan tamamlanabilir. Duprom X1 kutusundan çıkan kılavuz kullanıcılara yol gösterir. 


·       Su itici yapıya ek olarak geliştirilmiş dayanıklılık, çamur ve kir kovucu, pas ve oksidasyon önleyici özelliklerine sahip Duprom X1 araç kaplaması, gelişen teknolojilerden aldığı destekle müşteri beklentilerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi hedefler.


Tüketim Miktarları;

  • A-B sınıfı küçük araçlar için; 30-40 ml
  • C-D sınıfı orta boy araçlar için; 40-50 ml
  • E sınıfı&SUV tip araçlar için; 50-60 ml seramik kaplama yeterlidir.


Aracınızın orijinal boyasının 3 yıl boyunca korunmasına ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olan uygulama için ödenecek tutar, diğer masrafları azaltarak kısa sürede kendini amorti edecektir. 


Duprom X1 Nasıl Uygulanır?

1-   Araba, seramik kaplama uygulaması için doğrudan güneş almayan gölgeli, tozsuz ve nemsiz bir ortama çekilmelidir. 

2-   Başarılı bir uygulama ve etkili bir sonuç için soğuk yüzeyde çalışılmalıdır.

3-   Araç yüzeyinde kılcal çizikler olması halinde uygulama öncesinde pasta işlemi yapılması tavsiye edilir. 

4-   Uygulama öncesinde yüzeyin tamamen temiz, kir ve yağdan arındırılması için aracınızı yıkayıp durulayın. Kutu içindeki 150 ml’lik sprey temizleyiciyle yüzey temizliği yaparak yüzeyde yıkama sonrası kalabilecek sabun kir ve yağ gibi ince kalıntılardan kurtulun. Bu işlem seramik kaplama uygulamasının başarısına doğrudan etki eder. 

5-   Ardından yine kutu içinden çıkan uygulama süngeri üzerine Duprom X1 seramik kaplama dökülerek uygulanacak yüzeye eşit şekilde doğrusal hareketlerle yayılır. 

6-   Mikrofiber bez yardımıyla dairesel hareketlerle fazla bastırmadan yapılacak parlatma işlemi ortam şartlarına bağlı olarak 30-60 saniye devam ettirilmelidir.

7-   Ürün kürleşme süresi 23°C %50 bağıl nemde 12 saattir.

8-   Kaplanmış araç 48 saatten önce herhangi bir deterjanla yıkanmamalıdır.


Araç yüzeyini kaplamaya hazırlayan sprey, seramik kaplama, uygulama süngeri, parlatma bezi ve kılavuz eşliğinde gerçekleşecek işlem bahçe veya herhangi bir açık alanda kısa sürede, yardım almadan tamamlanabilir.


Seramik Kaplamanın Faydaları Nelerdir? 


Sahip olduğu camsı yüzeyle boyanın daha parlak ve canlı görünmesini sağlayan Duprom X1 ile cilaya gerek kalmaz. Standart araç boyalarına nazaran daha sert olan kaplamayla boyada kılcal çizikler oluşmaz. 


Neden Duprom X1?


Tüketici beklentileri göz önünde tutularak hazırlanan kutu içeriği, uygulamanın tek seferde tamamlanmasına imkân sağlar. Duprom X1 ile ilave malzemeye ihtiyaç duymadan, kısa sürede ve kolayca araç seramik kaplama işlemi tamamlanabilir. 

 

·       En zor koşullarda bile 9h sertlik ve

·       3 yıl koruma sağlayan nano kaplama, yıkama sırasında oluşan çiziklere karşı yüksek mukavemet gösterir.


Saklama Koşulları;


Yüksek kalitede bir kaplama elde etmek için Duprom X1 kuru, iyi havalandırılmış bir ortamda, ısı ve ateşleme kaynaklarından uzakta saklanmalıdır. Ürünün raf ömrü paket açılmadan ve önerilen saklama koşullarında 12 aydır. Kapağı açılan ürünün 1 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir. 


Duprom X1’i Rakiplerinden Ayıran Özellikler


  • %100 Yerli Ve Memnuniyet Garantisiyle Sunulan Hizmetlerimiz, Mevcut İleri Teknolojiler Kullanılarak Özel Olarak Tasarlanmıştır. 
  • Sunduğumuz Güvenilir Satış Sonrası Hizmetler Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.
  • Bir Kutu Duprom X1 Sipariş Ederek Aracınızın Dış Görünüşüyle İlgili İstediğiniz Sonuca Kolay Ve Keyifli Bir Uygulamayla Ulaşabilirsiniz. 
  • Sipariş Ve Uygulama Öncesinde Kafanızdaki Sorulara Yanıt Bulmak için Kullanıcı Tavsiyelerine Göz Atabilir, Bize Sorularınızı İletebilirsiniz. 
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000105499
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 2 soru ve cevap var.
Soru
Ürün makyajlı megane 4 model 2021 için uyumlu ?
Cevap
Ürün tüm araçlarla uyumludur.
DUPROM satıcısı cevapladı
23 Ağustos
13 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Motosiklerler için uygun mu?
Cevap
Motorunuzun Cilalı Gövde Parçaları • Siyah Plastik Trimler • Motor Koruyucular • Farlar ve Aydınlatma Araçları için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
DUPROM satıcısı cevapladı
08 Ekim
8 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön