Duvar Süsü

Çocuk odalarını süslemek için geliştirilen ürünler aracılığıyla kızınızın ya da oğlunuzun yaşam alanını masalsı bir havaya bürüyebilirsiniz. Hem gündüz saatlerinde hem de gece saatlerinde dikkat çeken detaylar yaratabilen bu süslerle çocuğunuz odasında daha keyifli bir şekilde vakit geçirebilir. Gece saatlerinde uykuya dalmadan önce çocuğunuzun zevkle izleyebileceği süsler ışıltı yayarak açık hava izlenimi uyandırır. Ay ve yıldızların yanı sıra çeşitli gezegenleri de yansıtarak oda tavanını adeta gökyüzüne çeviren kullanışlı ürünler ekonomik modellerle beğeninize sunulur. Kolayca monte edilip takılabilen bu süsler farklı ebatlarda üretilmiş alternatifleri içerdiği için hayalinizdeki tasarımı oda koşullarına uygun bir şekilde gerçekleştirebilmenizi de sağlar. Renk yönünden de birçok seçenek yaratan süsler aracılığıyla odanın duvarlarının renklerine uygun şekilde tasarlanmış aksesuarları sipariş edebilirsiniz.

Ev Dekorasyonun Tamamlayıcısı

Çeşitli kutlamalarda ve partilerde de kullanılabilen duvar süsü modelleri aracılığıyla belirli günlere özel olarak ev dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Doğum günü partilerinden yılbaşı kutlamalarına kadar birçok alanda sevimli ve estetik bir tasarım elde edebilmeye katkı sağlayan süsler sayesinde konseptinize uygun bir şekilde süsleri yerleştirebilirsiniz. İstemsizce çıkma, kopma, sarkma gibi sorunlara karşı dayanıklı olan süsler konuklarınızı şık bir alanda keyifli bir biçimde misafir edebilmeniz için size destek olur. Yapışkanlarının dayanıklılığı sayesinde duvar süsünüz zemine sıkı bir şekilde yapışır. Fosforlu süsleri kullanarak karanlık ortamlarda da kendisini zarif bir şekilde belli eden ürünlerden yararlanabilirsiniz. Süslerin yansıtıcı özelliğe sahip olması alınan ışığı aktararak dikkat çeken aksesuarları kullanabilmenizi sağlar.

Kendi Kendilerine Şarj Olan Yansıtıcılar

Fosforlu duvar süsleri arasındaki modeller odanızdaki lambadan aldıkları enerjiyi depolar. Işıkları kapattığınızda depoladıkları enerjiyi açığa çıkaran bu süsler sayesinde parlaklığı kademeli olarak azalan hoş bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Çocuğunuzun uykuya dalmadan önce seyredebileceği ay ve yıldızlar sayesinde kızınızın ya da oğlunuzun uyku saatlerinde ona eşlik edecek şık bir süsten yararlanabilirsiniz. Duvarlarda yer alan boş noktaları özgürce kullanabilmeyi sağlayan süslerin parçalarını bir arada ya da ayrı ayrı bölgelerde konumlandırarak dekorunuzu tamamlayabilirsiniz. Çift taraflı bant özelliğiyle duvarlara kısa sürede güvenli bir şekilde yapıştırılabilen süsler çocuğunuza sürpriz yapabilmeniz için de ideal ürünler arasındadır. Büyük ve küçük yıldızları bir arada içeren setler gerçekçi bir gökyüzü simülasyonu oluşturabilmenize yardım eder.

Tematik Konseptlerle Hazırlanan Duvar Süsleri

Kayan yıldızlara ve çeşitli ay figürlerine dizaynlarında yer veren fosforlu duvar süsleri birçok tasarım opsiyonunu seçiminize sunar. Hayal dünyasını geliştiren ve karanlık ortamlara alışmakta zorlanan çocuklar için ideal olan fosforlu duvar süsleri birçok faydayı bir arada sağlar. Duvara yapıştırılabilen ve ahşaptan üretilmiş olan süsler çocuk odalarının dekorasyonunu zenginleştirir. Bulut, güneş, ay gibi figürlerin bulunduğu ahşap süs çeşitleri daha yaratıcı bir tasarım oluşturmak içi idealdir. Duvarların yanı sıra kapılarda da kullanılabilen süsler aracılığıyla masalsı bir ortam oluşturmak için değerlendirebileceğiniz birçok ürüne ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. İz kalmasını önlemeye de yardım eden yapışkanlı bantlar aracılığıyla süsleri yapıştırmak da sadece saniyeler alır. Pilli lambalar aracılığıyla dekoratif bir görünüme sahip olan süslere de erişebilirsiniz. İpleri sayesinde bu lambaları kolayca açıp kapatabilirsiniz.


  • Duvar Süsleri Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanışlı süsleri oda duvarlarının yanı sıra tavan ve kapı gibi bölgelerde de kullanabilirsiniz.
  • Duvar Süsleriyle Nasıl Dekor Oluşturulur?

  • Gezegen ve yıldızlardan hayvan figürlerine kadar birçok temayla tasarlanan duvar süslerini kullanarak belirli konseptlere sahip dekorlar yaratabilirsiniz
  • Duvar Süslerinin Özellikleri Nelerdir?

  • Duvar süsleri yapışkanlı tasarımları ve ışığı yayan yapılarıyla dekor oluşturmaya yardım eder.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duvar Süsü Fiyatları

2545 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 2545 ürün
DSACategoryId/2147483639/301127/23012883/309734