DVD'lerinizi ve CD'lerinizi oluşabilecek hasarlardan korumak ve çizilmesini önlemek için içinde muhafaza edebileceğiniz DVD, CD zarfları kategori içerisinde sizleri bekliyor.

Birbirinden farklı ve kaliteli bu zarflar sayesinde sizin için önem arz eden CD'lerinizi koruyabilir ve uzun zaman bir sorunla karşılaşmadan saklayabilirsiniz. Bilgisayar, film ya da CD işleri ile bolca uğraşanların olmazsa olmaz malzemelerinden olan DVD, CD zarflarına uygun fiyat ve farklı seçenekler eşliğinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kırtasiye ürünleri kategorisinde yer alan zarflar bölümünde; DVD ve CD'lerinizi saklamanıza yarayacak zarf seçeneklerini bulabilirsiniz. Şeffaf, saydam veya kalın modellerde bulunan, farklı renk seçeneklerine sahip birçok zarf sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan zarf genişliğine göre zarfınızı seçerek hepsiburada.com farkı ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Favori filmlerinizi, müzik kolajlarınızı ya da sanal ortama aktardığınız fotoğraf albümlerinizi başına bir şey gelmeden saklayabileceğiniz, CD'lerinizin çizilmesini, tozlanmasını ve aşınmasını önleyecek birçok ürün seçeneği sizleri bekliyor. Ayrıca CD zarflarının üzerine isimlerini yazarak da kaybolmalarını ve başka CD'ler ile karışmalarını da engelleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatları ve geniş ürün ağı ile hepsiburada.com sizlere önemli CD ve DVD'lerinizi saklayabileceğiniz zarf seçeneklerini sunuyor.

Türkiye'nin en büyük e-ticaret markası hepsiburada.com kalitesi ile ihtiyaç duyduğunuz ürüne ulaşabilir ve beğendiğiniz ürüne rahatlıkla sahip olmanın keyfine varabilirsiniz. Aynı zamanda DVD, CD zarfları kategorisi içerisinde yer alan ürünlerin özelliklerine ve detaylarına yine kategori içerisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

DVD ve CD Zarfları

64 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Doğan Zarf
  2. Yener
  3. Oyal
  4. Oyal Zarf
  5. Doğan
  6. Aso
  7. Kraf
  8. Platin
  9. SmartEnvelope
  10. Elba
  11. Hay
  12. Madame Coco
  13. Marka
  14. OEM
  15. Umur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80147044/15153/15155
BAŞA DÖN