Ev konforunda saç şekillendirme ve düzleştirme olanağı tanıyan Dyson saç şekillendirme cihazı ürünleri, zahmetsiz kullanım ve kısa sürede etkili sonuç vadeder. Profesyonel ellerden çıkmış kadar başarılı saçlar elde etmek isteyenlere alternatif çözümler üreten başarılı marka, yeni nesil teknolojiler ile donattığı cihazları ile benzerlerinden ayrılır. Kullanıcıların saç şekillendirme sırasında saçlarına zarar vermemeleri için çeşitli güvenlik önemlerine sahip olan Dyson saç şekillendirme makinesi modelleri, her saç tipine uygun olarak üretilir. Yapımı çok zaman gerektiren kıvırcık, bukleli ve dalgalı saçlara kısa sürede ulaşma ayrıcalığı sunacak kadar etkili olan söz konusu cihazlar, minimum elektrik tüketimi ile de hem çevre dostu hem de bütçe dostu bir kullanım süreci sunar. Tek cihaz ile pek çok saç şekli elde etmek isteyenlere özel olarak üretilen Dyson markalı saç şekillendirici setleri de vardır. Bu setler içerdikleri şekillendirme fırçaları ve aparatları sayesinde birçok farklı saç modelini yapabilme olanağı tanır. Dyson saç şekillendirici kullanımı, cihazın modeli ne olursa olsun hemen herkese hitap edecek kadar pratiktir. Dolayısıyla daha önce elektronik saç şekillendirme cihazı tecrübesi olmayan kullanıcıların dahi rahat bir şekilde saçlarını şekillendirmelerini sağlar. Kullanımının yanı sıra bakım ve temizlik aşamaları da son derece zahmetsiz olan Dyson saç şekillendirici ve düzleştirici cihazlar, uzun kullanım ömürleri ve taşınabilir minimal boyutları ile benzerlerinden ayrılır. Kullanıcıların tamamen farklı olabilen beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt vermesi için tasarlanan söz konusu cihazlar ve cihaz setleri, fiyat açısından da ulaşılabilir seçenekler sunar.

Dyson Saç Şekillendirme Cihazı Özellikleri

Dyson tarafından üretilen kişisel bakım cihazları arasında öne çıkan saç şekillendirme, düzleştirme ve kurutma ürünleri, fonksiyonel tasarımları ve teknolojileri ile dikkat çeker. Aşırı ısınmayı önleyen özel bir teknolojiye sahip olan söz konusu saç şekillendirme ürünleri hem kullanıcı için güvenli bir süreç sağlar hem de kullanım ömrünü daha uzun süre korur. Dyson saç şekillendiriciler olarak adlandırılan bu cihazlar, saç kurutma makineleri, saç düzleştiriciler ve saç şekillendirici setler olarak farklı seçenekler sunar. Saç kurutma makineleri, klasik işlevlerinin yanı sıra yanında gelen çeşitli başlık sayesinde hem saça şekil vermeyi kolaylaştırır hem de kıvırcık ve düz gibi farklı saç şekillerini doğal görünümlerini koruyarak kurutur. Bununla birlikte sadece saç düzleştirici olarak tasarlanan Dyson saç şekillendirme cihazları da vardır. Elle International Beauty Awards 2021'de yılın en iyi saç şekillendirme cihazı ödülüne layık görülen söz konusu düzleştirici, aynı zamanda su dalgası, C dalga ve gerçek dalga adlı saç şekilleri elde etme avantajı da sunar.

Saç düzleştirme cihazı gibi çift plakaya sahip olmayan Dyson markalı cihazlar da bulunur. Bu cihazlarda bir adet ana gövde ve farklı işlevleri olan başlıklar yer alır. Bu başlıklar sayesinde saç kurutmak, saça hacimli fön çekmek, bukleler yapmak, çeşitli büyüklüklerde dalgalar elde etmek mümkündür. Dyson saç şekillendirici kullananlar tarafından övgüyle söz edilen başarılı cihazlar, arasında çok sayıda başlık ve fırça ile gelen set ürünler de bulunur. Bu setler sayesinde birçok saç modeli zahmetsizce elde edilebilir. Modeli ve işlevi ne olursa olsun en dikkat çeken Dyson saç şekillendirici özellikleri, kişinin başka birinden yardım almadan kendi saçını dilediği gibi şekillendirmesine olanak tanıması ve taşınabilir olmasıdır. Priz bulunan her yerde kullanılabilecek kadar pratik olan söz konusu Dyson saç şekillendirme cihazlarından bazıları kablosuz kullanım avantajı da sunar. Bu sayede, kullanıcıların tatilde ve seyahatlerde de saçlarına özen göstermelerine yardımcı olur.

Dyson Saç Şekillendirme Cihazı Çeşitleri

Yeni nesil teknolojiler ile donattığı saç şekillendirme cihazları ile kullanıcılara zengin alternatifler sağlayan Dyson markası, kuaför ve güzellik salonlarında bulunan pek çok cihazın işlevlerini ev tipi küçük makineler ile kullanıcıların beğenisine sunar. Bu makineler arasında saç kurutma makinesinden maşa görünümlü saç düzleştiriciye kadar pek çok ürün bulunur. Başarılı markanın saç kurutma makinesi dahi, saç şekillendirme işlevine sahiptir. Bununla birlikte çok daha fazla işlevi bulunan saç şekillendirme setleri de vardır. Bu setler, saç kurutmadan bukle yapmaya, düzleştirmeden hacimli föne kadar çok sayıda fonksiyonu ile öne çıkar. Ayrıca set içinde saç şekillendirme cihazının başlıklarının yanı sıra farklı fırça ve tarak gibi aksesuarlar da bulunur.

Günlük olarak saçlarını sadece düzleştirmekle yetinen kullanıcılar için şarj edilebilen saç düzleştirici üreten başarılı marka, ihtiyaca yönelik ürünleri çok yönlü olarak kullanıcılara sunması ile dikkat çeker. Örneğin, saç düzleştirmesi için tasarlanan söz konusu saç şekillendirme cihazı, aynı zamanda bukle ve dalga da yapabilecek niteliktedir. Bu nedenle Dyson saç şekillendirme cihazları, modeli ve ana işlevi ne olursa olsun her zaman birden fazla saç şekli elde etme ayrıcalığı sağlar. Tek cihaz ile çok yönlü kullanım sunan Dyson saç şekillendirme fiyatı ise ürün türüne göre farklılık göstermekle birlikte, tüm fonksiyonları dikkate alındığında bütçe dostu olarak kabul edilir.

Dyson Saç Şekillendirme Cihazı Modelleri

Yeni nesil teknolojiler sayesinde saçlara ve kullanıcılara kalıcı zarar vermeden, zahmetsiz bir şekilde saç şekillendirme imkânı sunan Dyson saç şekillendirme cihazları, farklı beklentilere çözüm sunan modelleri ile dikkat çeker. Bunlar arasında en yoğun ilgi görenlerden biri, kablosuz olarak kullanılabilen Dyson saç düzleştirici olarak da bilinen cihazdır. Kablolu olarak kullanımın yanı sıra şarj olabilen bir bataryaya sahip olduğu için 30 dakikaya kadar kablosuz da kullanılabilen söz konusu cihaz, ofiste, yolculukta ve tatilde de kısa sürede saçlara istenilen şekli vermeye yardımcı olur. Hafif yapısı, farklı saç tiplerine hitap eden hassas ısı ayarları, OLED ekranı sayesinde tüm ayarları takip etme olanağı sunması, hassas kontrol tuşları, saçı zarar görmesini önleyen plakaları, otomatik olarak kapanma ve güvenlik kilidi özellikleri ile fark yaratır. Tıpkı diğer Dyson saç şekillendirici cihazlar gibi çantada taşınabilen boyutlarda üretilen bu cihaz, düz saçlar, hacimli düz saçlar, kalın dalgalar ve bukleler elde etmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir.

Dyson markasının saç şekillendirici cihazları arasında yer alan Dyson Airwrap Complete saç şekillendirme seti ise yüksek kullanıcı memnuniyeti ile dikkat çeker. Coanda etkisi adı verilen özel bir teknolojiye sahip olan bu cihaz, hangi başlık kullanılırsa kullanılsın saçların fırçaya doğru çekilmesini sağlar. Kullanıcıya rahatsızlık vermeden çalışan bu sistem, kuaförlerin hareketini taklit ederek tek seferde daha fazla saçın şekillenmesini sağlar. Uzun saç şekillendirici olarak da bilinen söz konusu setin içinde ana cihazın yanı sıra farklı fonksiyonlara sahip fırçalar ve başlıklar bulunur. Diğer saç şekillendirme cihazlarının aksine yüksek ısı kullanmadan saç şekillendirme avantajı sunan bu cihaz ile saç kurutma, dalga, bukle, düzleştirme, farklı hacimlere sahip düz saçlar elde etme gibi pek çok şey yapılabilir. 30 ve 40 mm’lik fırçaların yanı sıra hacimlendirici fırça, yumuşak düzleştirici fırça, sert düzleştirme fırçası gibi başlıklar bulunan Dyson saç şekillendirici set, ayrıca filtre temizleme fırçası, saklama kutusu ve ısıya dayanıklı kaymaz taban gibi aksesuarlar da içerir. Başlık değişiminden ısı ayarına kadar oldukça pratik bir kullanım süreci vadeden başarılı cihaz, tıpkı diğer Dyson saç bakım cihazları gibi belirli bir süre kullanılmadığında otomatik olarak kapanır. Bu da hem güvenli bir kullanım sağlar hem de cihazın kullanım ömrünü korur. Ayrıca çok fazla ısınmadan saç şekillendirme teknolojisi ile benzer cihazlara kıyasla daha az enerji tüketen Dyson saç şekillendiriciler, hem bütçe hem de çevre dostu bir kullanım vadeder.

Başarılı markanın saç kurutma makinesi de saç şekillendirici cihazlar arasında yer alacak kadar çok yönlü bir tasarıma sahiptir. Klasik fön makinelerinin aksine minimal bir başlığı bulunur ve ekstra sessiz çalışır. Seyahat çantasında taşınabilecek boyutlarda olmasının yanı sıra farklı kurutma başlıkları ve standı ile birlikte gelir. Söz konusu kurutma başlıkları sayesinde uzun ve kısa saçlara fön çekilebilir, hacim verilebilir. Ayrıca kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olan kullanıcılar için difüzör de içerir. Kullanıcıların en büyük sorunları arasında yer alan elektriklenmeyi tamamen ortadan kaldıran elektriklenme önleyici başlık tasarımı ile fark yaratan başarılı marka, saç kurutma makinesinde de tıpkı diğer saç şekillendirme cihazlarında olduğu gibi özle bir dijital motor kullanır. Cihazın ısınmasını önleyen bu motor, oldukça uzun olan kullanım ömrü sayesinde kullanıcılara uzun yıllar boyunca Dyson saç şekillendirme cihazlarından faydalanma imkânı sunar.

Dyson Saç Şekillendirme Aksesuarları

Kullanıcıların saçlarını dilediği gibi şekillendirmesine olanak tanıyan Dyson saç şekillendirme cihazı modellerinin bir çoğu çeşitli aksesuarlar ile birlikte gelir. Farklı fırça boyuna ve sıklığına sahip fırçalar, taraklar ve cihaz başlıklarından meydana gelen bu aksesuarları ayrıca satın almak da mümkündür. Bu sayede kullanıcılar sahip oldukları cihazı veya seti kişisel kullanım alışkanlıklarına göre çok daha kullanışlı bir hale getirebilme ayrıcalığına sahip olur. Öte yandan, bu aksesuarlar ve başlıklar sayesinde kullanım ömrü dolan veya kaybolan aksesuara yeniden sahip olmak da mümkündür. Kullanıcılar tarafından yapılan Dyson saç şekillendirici yorum ve değerlendirmelerinde de vurgulanan saç şekillendirme aksesuarlar, hemen her tip saç tipine uygun zengin alternatifler sunar. Uzun, kısa, kalın, telli, ince telli, dalgalı ve kıvırcık saçlara zarar vermeden şekillendirme olanağı tanıyan saç şekillendirme aksesuarları, kullanım kadar bakım ve temizlik konusunda da oldukça avantajlıdır. Uzun kullanım ömrü, hafif tasarım ve uygun fiyat politikası ile beğeni toplayan başarılı ürünler, profesyonel kullanım için de idealdir.

Dyson Saç Şekillendirme Cihazı Kullanımı

Türkiye ve dünyada çok sayıda kullanıcının öncelikli tercihleri arasında yer alan Dyson saç şekillendirme cihazı ürünleri, fonksiyonel tasarımları, ergonomik yapıları ve güvenli kullanım süreçleri ile benzerlerinden ayrılır. Tüm kullanıcıların merak ettiği “Dyson saç şekillendirici nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı ise cihazdan cihaza farklılık gösterir. Bunlar birlikte saç kurutma makinesi dışındaki pek çok Dyson markalı saç şekillendirme ürünün kullanımı, spesifik uygulamalar dışında benzerdir. Dolayısıyla başarılı markanın saç şekillendirme cihazlarının kullanımı şu şekilde gerçekleşir:

  • Dyson saç şekillendirici cihazı kullanmak için en ideal saç formu havlu ile fazla suyu alınmış nemli saçlardır. Dolayısıyla kuru veya su damlayan ıslak saça uygulama yapılması tavsiye edilmez.
  • Saç yapısına ve uzunluğuna uygun 20 mm, 30 mm veya 40 mm fırçalardan biri seçilerek cihaza takılır.
  • Cihazın ısı ve hava üfleme ayarları saç yapısına uygun şekilde yapılır. Örneğin ince telli narin saçlar için düşük ısı, sert ve sık saçlar için maksimum ısı ayarı tercih edilebilir.
  • Klasik hacimli saç düzleştirme veya saça hacim kazandırarak kurutma işlemi için fırçaya küçük saç tutamları alınarak aşağı doğru taranır.
  • Günlük, bukle, hacimli bukle, su dalgası, sık dalgalar, düzleştirme, keskin dalgalar gibi farklı işlemler için farklı başlıklar ve ısı ayarları tercih edilmelidir.
  • Dyson cihazları ile birlikte gelen başlık ve fırçalar kullanım sırasında ısınmadığı için Kullanım sırasında anında başlık değiştirmek mümkündür.

Dyson cihazlarını kullanarak saçlara şekil vermek veya kurutmak için en ideal ısı ayarlarına ve cihazlara özel kullanım ipuçlarına, cihaz ile birlikte gelen kullanım kılavuzundan ulaşmak mümkündür. Öte yandan kullanım sonrasında ve kullanım sırasında cihazların kullanım ömrünü korumak için bazı bakım önerilerine dikkat etmek gerekir. Bunlardan ilki, cihazı kullandıktan sonra soğumadan saklama kutusuna veya çantasına kaldırmamaktır. Öte yandan kullanım sıklığına bağlı olarak cihazda yer alan filtrelerin temizlenmesi önerilir. Söz konusu filtreler temizlenmediğinde hava akışı zorlaşacağı için hem cihazdan maksimum verim almak mümkün olmaz hem de cihaz olmaması gerektiği kadar ısınır. Bu da cihazın kullanım ömrü dolmadan arızalanmasına neden olabilir.

Dyson Saç Şekillendirme Cihazı Fiyatları

Güney Koreli teknoloji devi Dyson tarafından geliştirilen saç şekillendirme cihazları, kullanıcıların diledikleri yerde, kısa sürede kendi başlarına saç şekillendirmesine olanak tanır. Yeni nesil teknolojiler sayesinde saçlara zarar vermeden mümkün olan en etkili sonucu veren başarılı cihazlar arasında set formundaki çok başlıklı ürünler de vardır. Fiyat açısından ulaşılabilir seçenekler sunan Dyson saç şekillendiriciler, farklı sayıda başlık içeren set ürünleri sayesinde farklı bütçelere hitap eder. Başka bir ifadeyle cihaz fiyatları, Dyson saç şekillendirme seti içinde yer alan aksesuar ve başlık sayısına göre farklılık gösterir. Çok yönlü kullanım avantajı sunduğu için ekstra cihaz alma ihtiyacını ortadan kaldıran söz konusu saç şekillendirme cihazları, minimum elektrik tüketimi, uzun kullanım ömrü gibi ayrıcalıklar sunarak bütçe dostu bir kullanım süreci sağlar. Bununla birlikte, dönemsel Dyson saç şekillendirici indirim kampanyaları sayesinde, söz konusu cihazlara çok daha uygun fiyatlarla sahip olmak da mümkündür. Dyson kalitesini daha uygun koşullarda deneyimleme fırsatı sunan indirimli Dyson saç şekillendirici fiyat ve kampanyaları, cihazınızı çeşitli aksesuar ve başlıklar ekleyerek geliştirme avantajı da sunar. Siz de yeni bir saç şekillendirme cihazına ihtiyaç duyuyorsanız, başarılı markanın yeni nesil saç şekillendirme ve kurutma ürünlerini yakından inceleyebilir, beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan ürün için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Dyson saç şekillendirici cihaz alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Evde, ofiste hatta seyahatlerde dahi profesyonel yardım almış gibi saç şekillendirme ve düzleştirme olanağı sunan Dyson saç şekillendirici cihazlar arasından ihtiyaç, beklenti ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun olanı tercih etmeniz yeterlidir. Ayrıca başarılı markanın saç şekillendirici setleri, çok yönlü bir kullanım için idealdir.

Dyson saç şekillendiriciler saça zarar verir mi?

Dyson markalı saç şekillendirici cihazlar, ıslak saçlara şekil vermek için tasarlanmıştır. Dolayısıyla kullanım kılavuzunda da belirtildiği gibi ıslak olan saçları şekillendirmek veya düzleştirmek belirtilen önerilere uygun şekilde kullanıldığında, ısının kontrol altında tutulması nedeniyle saça herhangi bir zarar vermemektedir.

Dyson saç şekillendirici filtresi nasıl temizlenir?

Dyson saç şekillendiricilerde yer alan filtre yerinden çıkarılarak minimum 30 dakika kadar bulaşık deterjanı eklenen ılık su içinde bekletilir. Ardından cihaz ile birlikte gelen filtre temizleme fırçası ile filtre ovalanır. Tıkalı bölme kalmayana kadar devam eden bu işlem sonunda filtre akan su altında durulanır. Ayrıca, cihaza takmadan önce tamamen kuruduğundan emin olmak gerekir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dyson Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri

Cihaz Tipi
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?