Kırılmaz cam ekranları, tablet kılıfları ve kalemleri gibi pek çok ürünü bir arada sunan Ebrar Glass Shop’un kaliteli ürün seçenekleriyle hizmet verdiği biliniyor. İpad ve Samsung Galaxy tabletleri için özel olarak tasarlanan koruyucu ürünler, kullanıcılar için de son derece güvenli bir kullanım sağlıyor. Çünkü bu tür cihazların en küçük bir darbeden etkilenebileceği biliniyor. Bu anlamda Ebrar Glass Shop’un piyasadaki ürünlerinden faydalanmak son derece doğru bir tercih oluyor.

iPad ürünlerinin her modeli ile Samsung Galaxy marka tüm tabletler için geliştirilen özel koruyucu ürünler sayesinde daha uzun süreli kullanımlar gerçekleştirilebiliyor. Cihazlarınızın ekranını hem darbeden hem de kirden korurken aynı zamanda çizilmesini önleyebiliyorsunuz. Uyumlu modellere yönelik hizmet sunan Ebrar, bu ürünlere uygun olarak farklı ekran büyüklüklerine sahip ürünleriyle de dikkat çekiyor.

Günümüzde neredeyse her evde bulunan tabletlerin ekran kısmının son derece hassas olduğu biliniyor. Alınabilecek en küçük darbede çizik ve kırıkların yaşanıyor olmasıı nedeniyle bu kısımlar, çoğu zaman garanti kapsamına alınmıyor. Çünkü kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlarda, üretici marka, ürünü garanti kapsamında değerlendirmiyor. Durum böyle olunca da cihazların genel olarak dış etkenlere karşı korunması için kişisel önlemler alınması gerekiyor. Tam da bu noktada Ebrar Glass Shop devreye giriyor ve bu tür cihazlar için önemli koruyucu ürünler geliştiriyor.

Ebrar markasının daha çok kaliteli ve tercih edilen ürünlere yoğunlaştığı görülüyor. iPad ürünlerinin bu anlamda son derece önemli olduğu biliniyor. Özellikleri bakımından kullanıcıları tatmin eden iPad ürünleri, aldıkları en küçük bir darbe ile zarar görebiliyor. Aslında bu durum, tüm cihazlar için geçerli olsa da fiyat bakımından iPad ürünlerinin biraz daha yüksek fiyatlardan satılıyor olması, bu cihazların hasar görmeleri hâlinde uğranacak zararın daha çok önemesenmesine neden oluyor. Bu yüzden cihazların alabileceği darbelere karşı korunması son derece önemli bir hâle geliyor.

Ürünlerinde 3 aylık garanti süresi bulunan Ebrar Glass Shop, uygun kullanılması durumunda daha uzun ömürlü olabiliyor. Tabletler için özel boyutlarda geliştirilen cam koruyucuların yanı sıra özel kalem, kulaklık seti, Aux kablo ve cam filmi gibi setleri de bir arada sunan Ebrar Glass Shop, çok daha kapsamlı bir kullanım şansı tanıyor. Kullanıcılar için tasarlanan bu ürünler, iPad ya da Samsung marka tabletlerin daha uzun ömürlü olması için piyasadaki yerini alıyor.

Ebrar Glass Shop, kapaklı ve kapaksız kılıf seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Tabletlerinizin ekran kısmını tam anlamıyla koruyabileceğiniz bu seçeneklerle beraber kırılmaz cam kullanımı da tercih edilebiliyor. Genel anlamda dış etkenlerin yanı sıra tabletlerin düşmesi, farklı bir cismin cihaza çarpması ya da buna benzer pek çok durumdan kaynaklı olarak zarar görmemesi adına bu tür koruyucu ürünlerin kullanılması tavsiye ediliyor.

Teknolojik cihazların çokça kullanılmaya devam edildiği günümüzde aslında her ürün için bu tür koruyucuların kullanılması bir gereklilik arz ediyor. Özellikle de tabletler, bu konuda daha fazla zarar gören cihazlar arasında bulunuyor. Ciddi meblağlar ödenerek satın alınan bu ürünlerin daha uzun vadede kullanılabilmesi adına kılıf ve ekran koruyucu takılarak muhafaza altına alınması gerekiyor. Kullanıcılar için son derece kaliteli ve pratik kullanımlı ürün yelpazesi sunan Ebrar Glass Shop ile ürünlerinizi korumak, kolaylaşıyor.

Dönerli tabletler için de uygun koruma kılıflarını piyasada bulunduran Ebrar Glass Shop sayesinde farklı tarzlar oluşturmak mümkün oluyor. Cihazlarınıza şık bir görünüm katmanın yanı sıra tamamen firma garantisinde satın alacağınız ürünler, birbirinden farklı renklerle sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...