Ephesus Yayınları
Ejderin Aşkı - G. A. Aiken

Ejderin Aşkı - G. A. Aiken

Ephesus Yayınları
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Tutku dolu fantastik bir macera... ve ejderhalar... (31.05.2012)
Tutku dolu bir masal okudum diyebilirim, vampirlerden sıkılmışken karşıma çıkan en güzel şey oldu Ejderin Aşkı. Yetişkin fantastik severlere hitap eden bir roman ve iki kısımdan oluşuyor… Keşke daha fazla Ejderin aşkını okusaydık demeden geçemeyeceğim.Yazarın üslubu konusunda gerçekten çok şey duydum kimi insane kaba dedi kimide kabullenip kitabı çok sevdiğini söyledi , ben sadece şunu söylemek istiyorum ‘’Günümüzde etrafımızda ki insanların ağzından bal mı damlıyor bu yüzden mi kaba bir dil dediniz anlam veremedim’’ ama bana hiç de kötü gelmedi yazarın dili , çünkü yazarın tarzı duyguların yoğunluğunu anlatma şekli oydu demekki , açıkcası benim için değişik bir hayal dünyasına adım atmak oldu. Konuya gelirsek , konu gerçekten çok farklıydı , Ejderhaların betimlemelerini okuduktan sonra hayal etmek çok güzel bir duygu oldu. En güzeli de her karakterin kendine özgü hareketleri konuşmaları ve farklılıkları vardı. Kanlı Annwly , o kadar çok kitap okumama rağmen böyle gözü kara bir karakter görmedim. Kitaptan çıkıp benide kılıçla ortadan ikiye böler bu kadın dedim kendi kendime… Fearghus , benim siyah saçları olan yakışıklı ejderham , Ejderhayken bir kedi gibi uysal ama insanken bambaşka biri oluyor… Bunun sebebini kitabı okuyan herkes çok iyi anlayacak… Annwly ve Fearghus ‘un akşam sohbetleri o kadar tatlıydı ki… ‘’Bu akşam sohbet yok mu ‘’ Benim en çok merak ettiğim karakter ise Beyaz Ejderha olan Morfyd , gücü en fazla olan ve ejderha cadı diye geçen bir karakter , acaba o kime aşık olacak diye her sayfayı hızlı hızlı çevirdim ama onunla ilgili bir aşk kırpıntısı göremedim. Gelelim ikinci bölümümüze… Kindar Bercelak ve benim tabirimle zor kadın Rhiannon , bu bölümde her ikisi de ejderha , fakat ilk bölümde okuduğumuz aşkın ötesinde bunlar birbirine gerçekten eziyet ettiler desem yeridir… Ama tatlı eziyetler… Ve ilk bölümde okuduğum zincir olayını bu bölümde anlayınca gülme krizine girdim. Daha fazla anlatmadan susmalıyım. Mutlaka okuyun. devamını göster devamını gizle
Senem Özgün - Zonguldak - Türkiye Tüm Yorumlar (6)
DSACategoryId/60001501/2147483645/1501753/1501702/1501708

Ejderin Aşkı - G. A. Aiken


İnsana dönüşebilen ejderhaların tutkulu aşk oyunlarıyla alev alacaksınız.

Kalbi bir ejderhaya, şehvetiyse kibirli bir şövalyeye aitti.

Bir gün bunların bir araya gelebileceğini kim hayal edebilirdi ki?

Despot ağabeyini öldürmenin peşindeki Kanlı Annwyl, kaderin onu sürüklediği olayların ortasında aşkı ve tutkuyu keşfediyor.

***
Kanlı Annwyl gibi bir lakaba sahip olmak, kadın bir savaşçı için de olsa, hiç kolay değildir. Erkekler ya korkuyla titrer ya da saygıyla selam verir.

Ama arada sırada bir erkekle, Yok edici Feraghus’la konuşabildiği gibi konuşabilmeyi arzulamaktadır.

Fakat ne yazık ki Fearghus bir ejderhadır. Büyük, pullu ve ölümcül.

Fearghus’un onu savaş için eğitmek üzere ayarladığı sert, küstah şövalyeye karşı uyanan duygularından çok farklı bir şekilde, Annwyl onunla kendini güvende hisseder. Günlerini onu vahşi, kuvvetli bir arzuyla dolduran adamla dövüşerek, gecelerini ise bir köyü sadece nefesiyle yıkabilecek sihirli bir varlıkla geçirerek harcayan Annwyl, hayatın daha da garipleşemeyeceğinden emindir.
Ama yanılıyordur...
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 391
Yayın Evi EPHESUS YAYIN
Yayın Tarihi 2013
Yazar G. A. Aiken
Diğer
Yurtdışına Satış Var
Stok kodu KEPHESUS58037
 • Fearghusla tanışın.

  Okuduğum ilk ejderhalı kitap diyebilirim. Ve bayıldım. Fantastik edebiyata farklı bir bakış açısı oluşturan bu kitapta, Fearghus beni büyüledi! Annwyle duyduğu aşk içimi ısıtırken, tutku dolu sayfalarda kayboldum. :) Fantastik roman severlere tavsiyemdir. :)

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • harika....

  paranormal-romance tarzında çok keyifli ve sürükleyici bir kitaptı.karakterlere bayıldım.ejderhalar muhteşemdi.konu çok farklıydı.savaş sahneleri çok hoştu.farklı konusu ve anlatımıyla tam yetişkinlere hitap eden bir fantastik kitaptı. özellikle 25 yaş üstüne hitap eden çok fazla fantastik kitap olmadığı için bu kitap kaçırılmamamlı.kesinlikle okunmalı.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Sen nasıl bir kitapsın böylee

  MUHTEŞEMDİİ. Keyifle okumak dışında resmen aşık oldum ben bu kitaba. Uzun zamandan sonra okudugum fantastiklerdendi ve nasıl bu kadar gec fark ettim bu kitabı dedim. Herkes Ejderimizle tanışmalı

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • ejderrrr

  Harika bir fantastik kitap. Vampirler devri bitti şimdi daha güzel ve heyecan dolu ejderhalar devri başlıyor. Ayrıca kitap çevirisi harikaydı :)

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Tutku dolu fantastik bir macera... ve ejderhalar...

  Tutku dolu bir masal okudum diyebilirim, vampirlerden sıkılmışken karşıma çıkan en güzel şey oldu Ejderin Aşkı. Yetişkin fantastik severlere hitap eden bir roman ve iki kısımdan oluşuyor… Keşke daha fazla Ejderin aşkını okusaydık demeden geçemeyeceğim.Yazarın üslubu konusunda gerçekten çok şey duydum kimi insane kaba dedi kimide kabullenip kitabı çok sevdiğini söyledi , ben sadece şunu söylemek istiyorum ‘’Günümüzde etrafımızda ki insanların ağzından bal mı damlıyor bu yüzden mi kaba bir dil dediniz anlam veremedim’’ ama bana hiç de kötü gelmedi yazarın dili , çünkü yazarın tarzı duyguların yoğunluğunu anlatma şekli oydu demekki , açıkcası benim için değişik bir hayal dünyasına adım atmak oldu. Konuya gelirsek , konu gerçekten çok farklıydı , Ejderhaların betimlemelerini okuduktan sonra hayal etmek çok güzel bir duygu oldu. En güzeli de her karakterin kendine özgü hareketleri konuşmaları ve farklılıkları vardı. Kanlı Annwly , o kadar çok kitap okumama rağmen böyle gözü kara bir karakter görmedim. Kitaptan çıkıp benide kılıçla ortadan ikiye böler bu kadın dedim kendi kendime… Fearghus , benim siyah saçları olan yakışıklı ejderham , Ejderhayken bir kedi gibi uysal ama insanken bambaşka biri oluyor… Bunun sebebini kitabı okuyan herkes çok iyi anlayacak… Annwly ve Fearghus ‘un akşam sohbetleri o kadar tatlıydı ki… ‘’Bu akşam sohbet yok mu ‘’ Benim en çok merak ettiğim karakter ise Beyaz Ejderha olan Morfyd , gücü en fazla olan ve ejderha cadı diye geçen bir karakter , acaba o kime aşık olacak diye her sayfayı hızlı hızlı çevirdim ama onunla ilgili bir aşk kırpıntısı göremedim. Gelelim ikinci bölümümüze… Kindar Bercelak ve benim tabirimle zor kadın Rhiannon , bu bölümde her ikisi de ejderha , fakat ilk bölümde okuduğumuz aşkın ötesinde bunlar birbirine gerçekten eziyet ettiler desem yeridir… Ama tatlı eziyetler… Ve ilk bölümde okuduğum zincir olayını bu bölümde anlayınca gülme krizine girdim. Daha fazla anlatmadan susmalıyım. Mutlaka okuyun.

  - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Farklı bir hikaye..

  Ejderin Aşkı G.A.Aiken Duman Hırsızından sonra okuduğum başka bir ejderhalar hikayesi idi..Ama bu G.A.Aikenin uslubunu daha sert buldum..Beğendinizmi diye sorarsanız beğendim..Ama argo kelimeler fazlamıydı ne:)) Hikayenin kurgusu aksiyonu çok güzeldi..Kanlı Annwyl ile Yakışıklı gizemli ejderha Fearghusun hikayesi idi..Ağabeyi ile taht kavgası içinde olan Annwyl savaş sırasında ağır yaralanıp Feaghusun yardımı ile yaralarını tedavi edilirken ejderha ile olan dostluğu aşka dönüşürken bir yandan tanıştığı şövalye ile de tutkuyu yaşaması çok manidardı..Şövalye ilede öfkesini kontrol altına almayıda öğreniyordu..Bunu başarmayı da öğrendi sonunda..Ama kalbi erderha için atarken şehveti şövalye ile yaşaması onu büyük bir ikileme sokuyordu..Ama bilmediği bir şey vardı erderha ve şövalye aynı kişi idi..:)) Hikayedeki yan karakterleri sevdim sevimli bir ejderha ailesi vardı karşımızda...Ama Annwylnim ailesinin aksine sevgi dolu idi..Destek,işbirliği harika idi..Sonunda iki sevgiliyi birleştirmek için Kanlı Annwylye yardım etmeye karar vermeleri,diyaloglar harikaydı..Birinci kitabı zevk ile okudum.. İkinci kitap Ateşler ve Zincirler Bu ek kitapda birinci kitaptaki ejderhamız Feraghusun anne ve babası Rhiannon ve Bercelakin hikayesi idi..Bu sert hikayeyi çok sevemedim belki Rhiannonun kibiri Bercelakin zincirli ve ateşli aşkını okumak çok manidardı.. Yazarın stili çok sert olsada çevrilirken dahamı sertleşmişdi? Diye de merak ettim...Birinci kitaptaki hikayeyi daha çok sevdim..Yetişkin paranormallere meraklısanız biraz da farklı bir hikaye okumak istiyorsanız..Bu hikaye tam size göre...Fakat benim için çok sert bir üslubu vardı. ama objektif yaklaşıcak olursam farklı bir konusu olması ve aile içi mizahi iyi işlemesi.. sıkılmadan okudum ..

  KARŞIYAKA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (6)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
BAŞA DÖN