Ema Çocuk, "Beşikten mezara kadar eğitim!" anlayışını kendisine vizyon edinen Ema Kitap markasına bağlı bir yayın grubu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Çocuklarda zihinsel, algısal, sosyal ve yetenek gelişimi sağlayan faydalı kitaplara imza atan Ema Çocuk, çocuklarının en iyi şekilde gelişmelerine ve hayatta başarılı olmalarına önem veren tüm ebeveynlere hitap ediyor. 

Çocukların İyi Gelişimi İçin Pedagojik ve Bilimsel Yöntemlerle Hazırlanmış Kitaplar

Bilim insanları tarafından, çocukların gelişimi için küçük yaşlardan itibaren yapılan okuma ve yetenek geliştirme faaliyetlerinin oldukça önemli bir yere sahip olduğu vurgulanıyor. Ema Çocuk, uzman yazar ve akademisyenler tarafından tamamen çocuklara özel olarak hazırlanan kitap, kitap setleri ve diğer geliştirici araçlarla çocukların en iyi ve etkili şekilde gelişimini hedefliyor. Bilimsel ve pedagojik yöntemlerle hazırlanan bu kitaplarla çocukların eğitim faaliyetleri içine alınması, onların hem yetenek ve becerilerini hem de hayattaki başarılarını önemli ölçüde artıyor.

Çocuklara Özel, Rengârenk Resimlerle Süslenmiş Hikaye, Masal ve Fıkra Kitapları

Ema Çocuk'un çocuklara okumayı sevdirmek için çeşitli yaş grubundaki çocuklara özel olarak hazırlanmış ve rengârenk resimlerle süslenmiş hikaye, masal ve fıkra kitapları bulunuyor. Kitapların birçoğunda kitabın hangi yaş grubuna ya da hangi okul sınıfı seviyesine hitap ettiği belirtiliyor. Çocuk gelişimi için özel olarak hazırlanmış hikaye, masal ve fıkra kitaplarının; hayal gücü, azimli olmak, dürüstlük, çalışkanlık ve özgürlük gibi hangi temayı işlediği bilgisi de kitapların açıklama bölümlerinde yer alıyor. Yerli ve yabancı dünyaca ünlü birçok çocuk klasiğinin de içinde bulunduğu hikaye, masal ve fıkra kitaplarıyla çocuğunuzun hem okumayı sevmesini hem de bambaşka dünyalara yelken açmasını sağlayabilirsiniz. 

Avantajlı Fiyatlarla Sunulan Zengin İçerikte Kitap Setleri

Ema Çocuk, çocukları çok sayıda faydalı eserle buluşturmak için avantajlı fiyatlarla set ve dizi halinde birçok faydalı kitaplar yayımlıyor. Hikâye kitapları dizisi, masal kitapları dizisi, okumayı sevdirmek için özel olarak hazırlanmış kitap dizileri gibi birçok dizi ve kitap seti çocukların gelişimi için avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu kitap dizisi ve setler sayesinde hem çocukların okumayı ve kitapları sevmeleri için önemli bir adım atabilir hem de bütçe dostu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Hikâye, masal ve fıkra konularında Türk ve dünya çocuk klasiklerinden en ünlü kitapların da yer aldığı set ve diziler; çocuğunuzun bilgilenmesini, gelişmesini ve aynı zamanda oldukça eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlıyor. 

Çocukların Algı ve Yetenek Gelişimi İçin Özel Olarak Hazırlanmış Kitaplar

Ema Çocuk, çocukların algı, yetenek ve dikkat gibi yönlerinin en iyi şekilde gelişimi için alanında uzman akademisyen ve yazarlar tarafından özel olarak hazırlanmış kitaplar sunuyor. Çocukların gelişimi konusunda tamamen bilimsel ve pedagojik yöntemlerle hazırlanan bu kitaplar, kolayca uygulanabilecek birçok alıştırmaları da içerisinde bulunduruyor. Ema Çocuk'un uzman kadrosu tarafından çocuklara özel olarak hazırlanan algı, yetenek ve dikkat geliştirici kitaplar sayesinde çocuğunuzun etkili şekilde bu yeteneklerini geliştirmesini ve hayattaki başarısını artırmasını sağlayabilirsiniz. İşitsel dikkat, görsel algı gelişimi, yabancı dil gelişimi, çizim ve resim gelişimi, yazım gelişimi gibi birçok çeşitleri bulunan yetenek geliştirici kitaplar, çocukları çok çeşitli yönlerde ve en iyi şekilde geliştirmeyi hedefliyor.

Çocuklar İçin En Güzel Bilimsel, Sosyal ve Toplumsal Gelişim Kitapları

Çocuklara bilim sevgisini aşılamak ve sosyal, toplumsal konularda anlayabilecekleri yöntemlerle onları bilgi sahibi yapmak için Ema Çocuk'un zengin içerikte çeşitli kitapları bulunuyor. Fen bilimleri, matematik, dilbilgisi, sanat ve müzik gibi konularda alanında uzman yazarlar tarafından yazılan kitaplar, küçük yaşlardan itibaren çocuğunuzun bu konuları sevmesini ve kendini en iyi şekilde geliştirmesini sağlıyor. 

Ema Çocuk

62 ürün var
  1. Yazar A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Ürün Puanı
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN