Kadınlar ve erkekler için ürettiği iç çamaşırlarıyla göz dolduran Emay, günlük hayatı kolaylaştıran ve konforlu bir gün geçirmeye destek olan ürün modelleriyle dikkat çekiyor. Yumuşak kumaş dokusu ile örülü olan kumaşları sayesinde tende rahatlık hissi yaratıyor. Kolay yıkanabilir olan Emay iç çamaşırları, canlı ve temiz görünümlerini koruyor. Esneklik özellikleri ile kullanıcılarına hareket özgürlüğü tanıyarak beğeni topluyor. Sıcak yaz aylarına özel terletmeyen ve hava aldıran iç çamaşırı modellerinin yanı sıra soğuk kış ayları için sıcak tutan iç çamaşırı ürünleriyle de kullanıcıların takdirini topluyor. Daha biçimli bir dış görünüşe sahip olmak isteyen alıcılar için ideal olan sıkılaştırıcı iç çamaşırlarıyla sportif bir görünüm yakalanıyor.

Dış görünüşlerine önem veren erkekler için tasarlanmış olan atlet korseler, vücudu sıkıca sararak daha düşük bir beden ölçüsü görünümüne erişmeye yardım ediyor. Hava aldıran yapılarıyla kullanıcılarının yüzünü güldüren atlet korselerin delikli tasarımları, vücuda esneklik kazandırıyor. Biçimini koruyan erkek atlet korseleri yardımıyla üst giyim ürünleri, vücuda daha iyi oturarak daha biçimli bir görüntü oluşmasını sağlıyor. Yüksek bel özelliğine sahip slip korseler, kadınların belini sararak ince bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor. Daha şekilli bir görünüme ulaşarak kendine güvenlerini tazelemek isteyen kadınların bu ihtiyacına cevap veren Emay, yüksek belli slip korselerle beden ölçüsünü küçültmeyi mümkün hâle getiriyor. Vücudun sıkılaşmasına da yardım eden özellikleriyle kullanıcılarının saygısını kazanan Emay korseler, sürtünme sonucu oluşan kızarıklık problemleri oluşturmayan malzemeleriyle de dikkat çekiyor.

Emay korse çeşitleri arasında yer alan alttan çıtçıtlı slip korseler, bel bölgesini silikonlu yapılarıyla kavrayarak kayma probleminin önüne geçiyor. Kolay giyim özellikleriyle beğeni kazanan bu korseler, elastik yapıları sayesinde hareket rahatlığı oluşturarak kullanıcılarına destek oluyor. Vücut hatlarını daha şekilli hâle getirerek şık bir dış görünüş elde etmeye yardımcı oluyor. Toparlayıcı sporcu sütyenleri, spor esnasında daha rahat hareket etmeye ve spor performansını artırmaya yönelik olumlu etkileriyle göz dolduruyor. Kolayca giyilebilen ve esnek tasarımlarıyla göğüs bölgesini saran sporcu sütyenleri, kalın askılıklarıyla daha iyi bir kavrama sağlıyor. Dikiş teknolojisinin sahip olduğu özellik yardımıyla güçlü bir toparlayıcı olmayı başarıyor. 

Mevcut bedenden en az bir beden daha küçük görünmeye yardım Emay double slip korse modelleri ,gösterişli bir görünüme ulaşmayı arzulayan kadınların tercihi olmasıyla dikkat çekiyor. Takım hâlindeki tasarımlarıyla uyumlu bir görünüm yaratan korseler, hem spor esnasında hem de özel günlerde giyilebilir olmalarıyla kadınlara güven veriyor. Etkili şekillendirme yeteneğiyle alıcılarının beklentisini karşılamayı başararak tam not alıyor. Emay erkek korse modelleri, bel ve karın bölgesini saran özel tasarımlarıyla daha zayıf ve daha fit görünmeye yardım ederek erkeklerin öz güvenini tazeliyor. Emay boxer şortlar, kadınlar için soğuk havalarda bacakları ve bel bölgesini daha sıcak tutmaya destek oluyor.

Emay gecelikler, daha rahat ve hareket özgürlüğünün kısıtlanmadığı bir şekilde uyuyabilmeyi mümkün kılarak beğeni alıyor. Sıcak yaz aylarında vücudun daha da ısınmasını önleyen ince ve hava aldıran yapılarıyla kullanıcılarını memnun eden gecelikler, gece saatlerinde dahi güzelliklerinden ödün vermek istemeyen kadınların modern ve şık bir görünüm elde etmesini olanaklı hâle getiriyor. Kolay giyilebilme özellikleriyle kısa süre içerisinde giyilebilen Emay gecelikler, çamaşır makinesinde yıkanabilme desteğiyle kısa süre içerisinde yeniden giyilebilir hâle geliyor. Hafif ve esnek olmaları sayesinde daha ince hissetmeyi mümkün kılıyor. Boyun askılı üst parçası çıkarılarak da kullanılabiliyor. İpli bağlama desteğiyle geceliğin sıkı ya da esnek olarak bağlanabilmesi, olanak kazanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...