Emotion Türkiye’de her bir kadının istek ve beğenisini düşünerek özenle tasarladığı deodorant ve parfümlerinde; farklı duyguları yoğun koku notalarına dönüştürüyor, bu kokuları şişeleyip ölümsüzleştirerek onları özel kılıyor.

Kadınların duygularına hitap edecek şekilde incelikle tasarlanan Emotion parfümleri, birbirinden özel koku notalarının koku uzmanları tarafından defalarca test edilerek en güzel kokuyu bulma çabası ile oluşturuluyor. Doğanın eşsiz çiçeklerinin güzelliğinden ilham alan Emotion parfümlerinin her biri, uzun yıllardır rengarenk bir dünyayı kadınların beğenisine sunuyor. Sadece koku değil, enerji ve ruh simgesi haline gelen bu özel parfüm ve deodorantların her biri eşsiz notalara sahip. Her zaman mutluluk ve pozitif duyguların odak noktası haline gelen Emotion kadın parfümü modelleri; her bir kadının stiline ve beğenisine göre istediği gibi tercihte bulunabileceği ürün çeşitliliği sunuyor. Farklı çiçeklerden ve doğal tonlardan elde edilen bu kokular her yaşta olan kişiler için rengarenk çeşitlilikte.

Emotion Kadın Parfümü

Emotion parfümlerinin her biri, uzmanların bir araya geldiği laboratuvarlarda, farklı çiçeklerin koku notalarının test edilip en uygun şekilde bir araya getirilmesiyle oluşuyor. Çağımızın modern kadınının romantizm simgesi haline gelen bu parfüm ve deodorantlar, eşsiz duyguları yansıtan nota özelliklerine sahip. Vazgeçilmez kokularıyla kadınların her zaman gözdesi haline gelen Emotion parfümleri, kullanan kadınların kişiliğini yansıtan ve çevresindekilere o kişiliği hatırlatan vazgeçilmez bir simge haline geliyor. Çiçek notalarının tazeleyici simgesi parfümler, kokunun her zaman değerli olduğunu ve kişiyi hatırlattığını bilen kadınlara özel. Enerjisini seçtiği kokuyla yansıtmayı bilen kadınlar Emotion’un birbirinden farklı kokuları arasından kendisine uygun seçimini dilediği gibi yapabiliyor. Emotion bu farklı parfümleri, markaya özel tasarlanmış şişelerinde kullanıcıların beğenisine sunuyor. Deodorantlar için oluşturulan şişe tasarımı ise günlük hayatta çantaya istenildiği gibi atıp kullanmak için kullanışlı ve modern bir tasarıma sahip. Anıları yeniden canlandıran ve olumlu bir iz bırakan koku notaları, her zaman iyi hissetmenin yolunun kendisini şımartmaktan geçtiğini bilenler için.

Emotion kadın parfümü modellerinin her biri, koku laboratuvarlarında yüksek kalite standartları doğrultusunda hazırlanıyor. Kullanıcılar günlük hayatta yoğun tempo içerisinde koştururken kendilerini ferahlatıcı Emotion deodorant seçeneğini tercih ederken akşam davetleri, kutlamalar, toplantılar gibi daha özel etkinlikler için ise Emotion kadın parfümü biçilmiş kaftan. Yoğun tempoda her zaman fresh bir hisse kavuşmak isteyenler ise, roll-on deodorantlarla gün içerisinde bakım ve tazeliğini koruyor. Koku seçiminde romantik ve ağır kokudan hoşlananlar için; Emotion Love, Romance, Violet gibi koku seçenekleri bulunurken, daha hafif kokuları tercih edenler ve kendisini zinde hissetmek isteyenler için Ocean Fresh ve Aqua Kiss modelleri oldukça popüler. Koku seçiminde Asya ülkelerinin mistik dünyasından hoşlananlar ise Asian Garden biçilmiş kaftan olarak görülüyor.

Emotion Kadın Parfümü Modelleri

Emotion kadın parfümü modelleri içerisinde bulunan koku notaları, zaman içerisinde kullanan kişinin üzerinde kalıcılaşan kendine has çizgilere sahip. Kadınlar günlük hayatın temposunda ne kadar zaman geçerse geçsin, Emotion parfümünün daimi ve vazgeçilmeyen çizgisini üzerinde hissediyor. En yoğun zamana bile terleme problemine karşı maksimum performansı destekleyen deodorantlar sayesinde, her zaman bakımlı ve özenli hissetmek mümkün. İz bırakmayan parfüm yapısı sayesinde, kişiler parfümünü kıyafet üzerine veya direkt tene diledikleri gibi uygulayabiliyor.

Senelerdir tasarladığı koku modelleriyle kadınların her zaman gözdesi olmaya devam eden Emotion, vazgeçilmez koku kalitesiyle bu koku geleneğini sürdürmeye kararlı. Siz de içinizdeki rengi yansıtan özel bir koku arıyorsanız Emotion’un vazgeçilmeyen kalite güvencesiyle tasarladığı, sizi eşsiz kılan bu seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Emotion Kadın Parfümleri

34 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Emotion
  2. Calvin Klein
  3. Burberry
  4. Versace
  5. Bvlgari
  6. Avon
  7. Lancome
  8. Victoria's Secret
  9. Chanel
  10. Carolina Herrera
  11. Chloe
  12. ISSEY MIYAKE
  13. Tom Ford
  14. İxora
  15. Oriflame
  16. Florancia
  17. Dior
  18. Givenchy
  19. She
  20. Dkny
  21. Gucci
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Koku Tipi
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Emotion
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010684/emotion
BAŞA DÖN