2014 yılında kurulan Eponj Home, dekorasyon ve ev tekstili ürünleri firmasıdır. Eponj Home tarafından tasarlanan yatak odası, banyo ve mutfak tekstili ürünleri farklı beğenilere hitap edebilen şık ve kaliteli ürünlerdir. Plaj havlusu, banyo paspası, bornoz takımları ve banyo havluları da tasarlayan firmanın yatak odası tekstil ürünleri büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Silikon ve elyaf yastıklar, farklı dokumalardan üretilmiş yastık kılıfları, tek ve çift kişilik nevresim takımları, baskılı ve baskısız pike takımları, lastikli çarşaf setleri Eponj Home ürünlerinden bazılarını oluşturur. Bunların yanı sıra şık tasarımlı koltuk örtüleri, battaniyeler, kapitone yatak örtüleri, tek ve çift kişilik yorganlar, yastık alezleri, peştamal ve bornoz takımları da üretir.

Eponj Home Ev Tekstili Ürünleri Nelerdir?

Eponj Home ev tekstili ürünleri yaşam alanlarınızı güzelleştiren ve yaşam kalitenizi artıran ürünlerdir. Evinizin her alanında kullanabileceğiniz ve birçok ihtiyacınıza cevap veren şık tasarımlardan oluşur. Markanın estetik özellikler taşıyan ev tekstili ürünleri, değişen moda eğilimlerine paralel olarak sürekli yenilenmektedir. Eponj Home ev tekstili ürünleri, kullanım alanlarına göre çeşitlilik kazanır. Mutfak, banyo ve yatak odası tekstil ürünleri üzerine yoğunlaşan Eponj Home markası, şık tasarımları ve kaliteli ürünleriyle öne çıkar.

Eponj Home Yatak Odası Tekstil Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Yatak odaları, yalnız yaşayan bireyler ve ebeveynler için özelliği ve mahremiyeti olan yaşam alanlarıdır. Bu alanlar için tasarlanan ev tekstili ürünlerinin huzur veren renkler taşıması, sağlıklı dokumalardan üretilmiş olması gerekir. Bu önemin bilincinde olan Eponj Home, yatak odası tekstili ürünlerini özenle tasarlar ve müşterilerinin beğenisine sunar. Markanın ürettiği nevresim takımları, yatak örtüleri, battaniyeler, yastıklar, yorganlar, çarşaf setleri, yastık alezleri ve pike takımları yatak odalarınıza farklı bir tarz katacak ürünlerdir. Eponj Home, yatak odası tekstil ürünlerini en kaliteli dokumalar ve tasarım özellikleriyle üreterek müşterilerinin kullanımına sunar.

Eponj Home Pike Takımları Hangi Ürünlerden Oluşur?

Pike, yaz aylarında kullanılan bir yatak odası tekstilidir. İnce yapısıyla terletmeden örtünmeyi sağlar. Eponj Home pike takımları sıcak gecelerde terletmeyen serin gecelerde ise üşütmeyen şık tasarımlı örtülerdir. Tasarım özellikleri nedeniyle yatak örtüsü olarak da kullanılabilir. Eponj Home pike takımı; yastık kılıfı, çarşaf ve pikeden oluşur. Çift ve tek kişilik seçenekleri vardır. Farklı dokumalardan yapılan Eponj Home pike takımları genellikle ranforce kumaştan üretilir. Örgü dokumalı pikeler de markanın ürün çeşitleri arasındadır. Eponj Home; baskılı, renkli, sade, ince ve kalın olmak üzere birçok pike takımı seçeneği sunan bir markadır.

Eponj Home Ev Tekstili Ürünlerinin Avantajları Nelerdir?

Eviniz, en değerli yaşam alanınızdır. Kendiniz ve aile bireyleriniz için büyük önem taşır. Evinizi döşerken sağlıklı, kaliteli ve konforlu tekstil ürünleri kullanmanız doğru bir seçim olacaktır. Doğal kumaşlarla tasarlanmış ve kimyasal işlem görmemiş ürünleri tercih edebilirsiniz. Eponj Home ev tekstili ürünleri bu özellikleri kapsayan ve güvenle alacağınız ürünlerdir. Nevresim, çarşaf, pike ve yastık kılıfı gibi direkt cildinize temas eden tekstil ürünlerini alırken dikkatli olmanız gerekir. Eponj Home’un pike ve nevresim takımları kaliteli dokuma ve kumaş özellikleri ile bu ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Marka, %100 pamuktan yapılan ürünler tasarlayarak cilt sağlığınıza değer verir. Pamuklu kumaşlar nefes alan yapıları ile vücudunuzun hava almasını sağlar. Özellikle çocuklarınız için pamuklu dokumadan yapılmış Eponj Home nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz.

Eponj Home tarafından tasarlanan ev tekstil ürünleri ile banyo, mutfak ve yatak odası tekstili ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Marka, ürün kalitesi ve estetik tasarım özellikleri ile size birçok seçenek sunmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eponj Home

92 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
İndirimli Ürünler