Et ürünleri, kahvaltıdan akşam yemeğine kadar Türk mutfağının birçok öğününde yaygın biçimde tüketiliyor. Doğrudan tüketime hazır et çeşitlerinin yanı sıra pişirilerek ya da ısıtılarak yenebilen et ürünleri de bulunuyor. Zengin ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken Erşan Et, tüketicilere birçok işlenmiş dana eti seçeneği sunuyor. Markanın ürünleri arasında sucuk, salam, sosis, pastırma, kuru et, kavurma, füme et, döner ve jambon gibi et çeşitleri yer alıyor. Tüketiciler, damak lezzetleri doğrultusunda farklı tekniklerle üretilmiş et ürünleri arasından tercih gerçekleştirebiliyor.

Tüketime Hazır Birbirinden Lezzetli Et Çeşitleri

 • Erşan Et tarafından sunulan pişmiş dana döner, pişirmeye gerek olmadan kısa süreli ısıtma işleminin ardından tüketilebilir olması nedeniyle yemek yapmaya vakti olmayan kişiler için doyurucu bir öğün alternatifi oluyor.
 • Kare kavurma çeşitleri, özel kazanlarda hiçbir katkı maddesi ilave edilmeden pişirilen dana etinin, rahat tüketim için kuşbaşı şekilde dilimlenip paketlenmesiyle hazırlanıyor.
 • Markanın çemenli ya da çemeni sıyrılmış ve dilimlenmiş olarak sunduğu pastırmaların, antrikot ve kontrafile olmak üzere dana etinin farklı bölgelerinden üretilmiş iki çeşidi bulunuyor.
 • Sadece tuz eklenerek üretilen katkısız konserve kavurma, çantada taşımaya uygun olduğu için işte, okulda, kampta ya da piknikte besleyici bir öğün seçeneği olarak tercih edilebiliyor.
 • Dana dilimli jambon, dana Macar salamı ve dana mini Macar salam gibi et ürünleri, kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
 • Kızartılarak, haşlanarak veya ızgarada pişirilerek tüketilebildiği ve soslarla bir arada servis edilebildiği için çocukların ilgisini çekmeyi başaran dana uzun sosis ve dana kokteyl sosis çeşitleri, et yeme alışkanlığı kazanmalarına katkı sağlıyor.

Yemeklere Lezzet Katan Erşan Et Ürünleri

Erşan Et çeşitleri, yalın olarak tüketilebilecekleri gibi çeşitli yemeklerin içerisine dahil edilerek de kullanılabiliyor. Pastırma, kuru et ve sucuk gibi et ürünleri, omletten kuru fasulyeye kadar birçok yemeğe lezzet katıyor. Salam, sosis, jambon ve sucuk çeşitleri sandviç, pide ve pizza yapımında yaygın şekilde kullanılan malzemeler arasında yer alıyor. Markanın kavurma konserve ve pişmiş döner türündeki et ürünleri ise pilav ve patates kızartması gibi çeşitli yemeklerin yanında servis edilebiliyor.

Özel Tekniklerle Üretilen Kuru ve Füme Etler

 • Lezzet ve tüketim şekli bakımından farklılık gösteren Erşan Et ürünleri içerisinde tüm damak tatları için uygun seçenekler yer alıyor.
 • Erşan Et tarafından Boşnak usulü fümeleme teknikleriyle üretilen kuru et çeşitleri, meze ve atıştırmalık olarak tüketmek için uygunluk arz ediyor.
 • Yağ ve sinirleri temizlenen dana etinin dilimlenmesi ve dumanlama fırınlarında pişirilmesiyle üretilen füme etler, ısıl işlem gördükleri için doğrudan tüketilebiliyor.
 • Markanın et ürünleri, 100 gram ile 1 kg arasında değişen çeşitli paket seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.
 • Tüketim ömrü ve saklama koşulları ürün özelinde değişkenlik gösterdiği için Erşan Et ürünlerinin talimatlarda belirtilen süreler içerisinde tüketilmesi ve uygun ortamlarda saklanması son derece önem taşıyor.

Fermente Sucuk Çeşitleriyle Şenlenen Sofralar

Çiftlik üretimi dana etiyle özel baharat karışımlarını bir araya getirerek üretilen Erşan Et fermente sucuk çeşitleri, sofraları şenlendiriyor. Dana fermente kangal sucuk ve dana evlik fermente sucuk, tavada ve mangalda sucuk keyfi yaşamak isteyen kişiler için hem leziz hem de son derece doyurucu bir seçenek oluyor. Erşan Et, dana fermente acılı kangal sucukla acı tat seven tüketicilere de alternatif sunmayı başarıyor. Markanın dilimli dana sucuk çeşitleri, bağırsağın soyulması ve sucuğun dilimlenmesi gibi işlemleri ortadan kaldırdığı için hızlı ve pratik bir kullanım olanağı sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erşan Et

41 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Türü A-Z
 5. Miktar A-Z
 6. Satıcı
 7. İndirimli Ürünler
 8. Kelime Filtresi
Başa dön