Evolvia

Anne bebek ürünlerinde dünyaca ünlü markalardan Evolvia, devam sütleri başta olmak üzere çeşitli uzmanlık ürünleriyle bebek beslenmesinde sunduğu dünya standartlarına uygun çözümlerle ön plana çıkıyor. Bebeklerin beslenmesinde her döneme göre ayrı ayrı olarak geliştirilen devam sütleri olan Evolvia Nutripro serisi ve doktor tavsiyesi ile kullanılabilen Evolvia AR, Evolvia AC ve prematüre bebekler için besin destekleri markanın temel ürün gruplarını oluşturuyor.

Bebeklerin Her Dönemine Göre Ayrı Devam Sütü Tercihi

Evolvia NutriPro devam sütleri bebeğin dönemine göre uygun besinleri içeren ürün gruplarına ayrılıyor. Evolvia NutriPro 1, Evolvia NutriPro 2 ve Evolvia NutriPro 3 olarak çeşitlendirilmiş ürünlerin her biri bebeklik döneminin farklı aylarında kullanılıyor. Evolvia NutriPro 1, bebeğin doğumunda altıncı ayın sonuna kadar kullanılması uygun görülen devam sütü ürünüdür. Evolvia NutriPro 2, altıncı ayın sonundan itibaren 12. ayın sonuna kadar; NutriPro 3 ise 12. ayın sonundan itibaren gerekli görülen durumlarda bebekler için devam sütü olarak tercih ediliyor. Bebeğin anne sütünden yeteri kadar faydalanamadığı durumlarda, gelişimi ve beslenmesinde ihtiyaç duyacağı tüm besinleri içeren mamaların doğru dönemlerde kullanılması gerekiyor. 

Ayrıca bebeğinizin sağlık durumuna göre beslenmesine takviye niteliğindeki Evolvia AR, Evolvia AC gibi uzmanlık ürünlerini de doktorunuzun önerisine uymak kaydıyla bebeğinize sunabilirsiniz. Evolvia uzmanları tarafından premature bebeklerin özel beslenmesi için hazırlanan Evolvia Premature serisi yine doktor tavsiyesiyle kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

İster Tek Tek İsterseniz Çoklu Ürün Olarak Satın Alabilirsiniz

Devam sütleri, anne bebekler için hazırlanan ürün grupları içerisinde en fazla ilgi gören ürünleri içeriyor. Anne bebek bakımında geliştirdiği formüller ve ürünleriyle iddialı markalarda Evolvia ürünleri Hepsiburada'nın geniş ürün yelpazesi arasında yer alıyor. Ebeveynlerin ihtiyacına göre tek bir ürün ya da çoklu ürün alternatifleri bulunuyor. Evolvia NutriPro serisinin, Evolvia NutriPro 1, Evolvia NutriPro 2 ve Evolvia NutriPro 3 devam sütleri ister tek tek, isterseniz de ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve hatta 12'li olarak satın alınabiliyor. Her bir NutriPro ürünü toz halinde 400'er gramlık ambalajlarda satılıyor. Örneğin, herhangi bir Evolvia NutriPro ürünü altılı ambalaj şekilde (400 gr x 6) 2400 gram olarak da satın alabilirsiniz

Her Zaman İlk Tercih Anne Sütü ile Beslenme

Uzmanlarca bebeklerin beslenmesi ve sağlıklı gelişimi için anne sütü, hayati önem taşıyor. En az iki yaşına kadar bebeklerin anne sütüyle beslenmesi önerilirken annenin sütünün gelmemesi ya da kesilmesi gibi çeşitli nedenlerle bebekler yeteri kadar anne sütüyle beslenemiyor. Bu gibi durumlarda devam sütleri ve takviye bebek mamaları ile bebeklerin beslenmesine devam etmesi gerekiyor. 

Ürün İçerikleri ve Kullanım Detayları

Evolvia ürünlerinin kullanım şekliyle ilgili detaylar, uzmanlarca hazırlanmış olan öneriler halinde ürün ambalajında yer alıyor. Ürünlerin hangi ölçülerde nasıl hazırlanacağı, kaç öğün kullanılabileceği, bebeğe nasıl sunulacağı gibi tüm detaylar ürünlerin ambalajı üzerinde bulunuyor. Buradaki önerilere uygun bir şekilde ve gerektiğinde doktorunuzun tavsiyesine göre bebeklerinizin beslenmesine her dönemde destek olabilirsiniz.

Evolvia'dan Dünya Standatlarında Ürünler

Evolvia uzmanları tarafından hazırlanan ve bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılan özel formüller, bebeklerinizin gelişimi ve sağlıklı beslenebilmesi için gerekli olan  tüm besinleri içeriyor. Dünyaca ünlü sağlık kuruluşları tarafından denetlenen devam sütleri ve bebek mamaları dünya standartlarında üretiliyor. Evolvia tarafından geliştirilen tüm anne bebek ürünleri, Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa Birliği, Amerikan Pediatri Akademisi gibi uluslararası bağımsız sağlık kuruluşları tarafından gereken belgeleri ve standartları taşıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...