üzik aletleri ve ürünleri sektöründe hizmet veren Extreme Audio, Aydoğan Kardeşler tarafından 2002 yılında kurulur. Müzik ve sinema alanında dünyanın en ünlü markalarının Türkiye Genel Distribütörü olarak faaliyet gösteren Extreme Audio’nun ürün gamı içinde 60’tan fazla markanın müzik aletleri, müzik aksesuarları ve ses sistemleri yer alır.

Extreme müzik aletleri ve ürünleri, geniş bir ürün yelpazesiyle maksimum kalitedeki ses sistemleri markalarını profesyonel ses isteyen kullanıcılar ile buluşturur. Hoparlörlerden pikaplara, aksesuarlardan kablolara, müzik aletlerinden kulaklıklara müzikseverlerin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü bulunduran Extreme, yüksek nitelikli ses çözümleri sunar.

Ses sistemleri konusunda özel tasarımları ve yüksek ürün kalitesi ile öne çıkan Extreme, yüksek müzikalite ile kulağa olduğu kadar göze de hitap eder. Müzik ve sinema sistemlerinde sunduğu dekoratif çözümler ile estetik bir şıklık da sağlar. Extreme, deneyimli montaj elemanları ile en karmaşık sistemlerin ve uzmanlık isteyen montaj işlerinin üstesinden kolayca gelir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemiyle müziğin ve sesin ihtiyaç duyduğu profesyonelliği kullanıcıların hizmetine sunar. Hi-Fi ve Hi-End konularında ilgili olan ses sistemleri meraklıları, aradıkları her türlü ürünü Extreme markası altında rahatlıkla bulabilir. Farklı marka ve model seçenekleri ile istenen her kalite ve fiyatta müzik alet ve aksesuarına Extreme çatısı altında kolayca ulaşılabilir. Ses sistemleri için gereken cihazlar, bütün olarak alınabildiği gibi parça parça da seçilip satın alınabilir.

Extreme Audio, müzik aletleri yanında müzik aletlerinin çanta, kılıf, stant, tel gibi aksesuar ve parçaları konusunda geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Gitar çantalarından pena korumalığına, bateri koltuğundan enstrüman kapo kelepçesine kadar akla gelebilecek her türlü ürün, Extreme markası altında satın alınabilir. Elektro keman, klasik gitar, mandolin, bateri, çocuk baterisi gibi pek çok müzik aleti de Extreme kalitesi ve güvencesi ile satışa sunulur. Dünyaca ünlü markaların müzik alet ve aksesuarları yanında doğrudan Extreme markasının ürettiği keman, elektro keman, gitar, elektro gitar, mandolin gibi enstrümanlar da tercih edilebilir. Yüksek kaliteli malzemeden profesyonel ihtiyaçlara yanıt verecek biçimde tasarlanan ve üretilen enstrümanların klasik görünümlüleri olduğu gibi özel tasarımlara sahip Extreme modelleri de vardır. En iyi sesi veren ağaç bölümlerden, Moğol at kuyruğu kıllara pek çok yüksek kaliteli parça bu enstrümanlarda yerini alır.

Extreme, gelişkin profesyonel ses sistemleri ve sinema otomasyonları konusunda da deneyim sahibidir ve Türkiye’nin çok sayıda özel ve devlet kurumunun üst düzeyde ses ve görüntü otomasyonlarını gerçekleştirmiştir. Ev ya da ofis müzik otomasyonları ile her türlü sinema otomasyonlarını başarıyla gerçekleştirir. Bünyesinde yer alan kaliteli markalar ile iş dünyasının her türlü ihtiyacı için de Extreme Audio ürünlerine başvurulabilir. Sade ya da kapsamlı ses sistemleri ile her türlü profesyonel görüntü sistemleri, Extreme Audio deneyimiyle pratik olarak çözülür, Extreme, sese ve görüntüye dair ihtiyaç duyulan her anda yeni çözümler sunar.

Bilgisayar ve bilgisayar çevresel sistemleri temelli ses sistemleri konusunda da entegre çözümler üreten Extreme, Crestron markasıyla ticari binalar, üniversiteler, oteller, hastaneler başta olmak üzere pek çok özel mekan için özel hizmet sağlar. Extreme Audio, geniş ürün yelpazesi, akıllı ev sistemleri, çok amaçlı salonlar, hastaneler, kriz merkezleri, üniversiteler, özel okullar, kültür merkezleri, otel ve tatil köyleri gibi kamusal alanlardaki her türlü ses sistemi ihtiyacını bütünlüklü olarak çözebilecek ürünler içerir. Ayrıca; ibadethaneler, konser salonları, sinemalar, tiyatrolar, spor salonları için de profesyonel ses ve ışıklandırma sistemleri tasarlar; bu sistemler için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bulundurur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...