Fa markası günlük yaşamınızda konforunuzu koruyan ürünleriyle size yardımcı olur. Ter kokusunu önleyici ürünleri kullanarak gün içerisinde rahatça hareket edebilirsiniz. Açık ve kapalı alanlarda kendinizi daha rahat hissetmek için Fa'nın geliştirdiği Roll-on ve deodorant modellerinden yararlanabilirsiniz. Anında ferahlık hissi yayan bu ürünler uzun süreli etkiye sahiptir. Kadınlara ve erkeklere özel modellerle üretilen ter önleyiciler sayesinde kalabalık ortamlarda kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Yılın tüm aylarında kullanabileceğiniz ter önleyiciler farklı kokulara sahip olan alternatifleri içerir. Beğenilerinize göre bu ürünler arasından seçimlerinizi gerçekleştirerek terleme sorununu önleyebilirsiniz. Koltuk altınıza sürerek kullanabileceğinizi Roll-on modelleri kısa bir sürede kurur. Bu sayede, giysilerinizi iz kalmayacak şekilde giyebilirsiniz. Koltuk altlarınıza sıkarak kullanabileceğiniz deodorantlar ter kokusunu hapsederek parfümünüzün kokusunun ön plana çıkmasına yardım eder. Deodorantlar da özel kokulara sahip olan alternatif opsiyonlarla üretilir.

Uzun Süreli Etkiye Sahip Ter Önleyiciler

Ter önleyici Fa ürünleri uzun süreli etkiye sahiptir. Bu özellik sayesinde gün boyunca ter kokusundan korunarak özgürce hareket edebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Terleme karşıtı Roll-on modelleri cam şişeleriyle oldukça şıktır. Dolabınızda yer verebileceğiniz Fa Roll-on çeşitleri oda sıcaklığında saklayabilmeniz için uygundur. Cam şişelerin saydam görünüme sahip olması Roll-on ürününüzün bitmesine ne kadar kaldığını görerek buna önlem alabilmenizi sağlar. Roll-on modellerinin kaygan üst kısmı ergonomik şekilde üretilmiştir. Koltuk altını tahriş etmeyen Roll-on modellerini döndürerek cildinize sürebilirsiniz. Roll-onlarda yer alan top bölümü kolayca dönerek ter önleyici sıvıyı cildinize yayar. Terlemeye karşı günlerce başarılı bir etki gösteren Roll-onlarla yaşamınızda pratik bir yardımcıya sahip olabilirsiniz. Leke karşıtı ürünler giysilerinizde iz kalmasını önler. Yeşilliklerin ve turunçgiller ailesine mensup meyvelerin kokusunu içeren Roll-onlar oldukça hoş bir kokuya sahiptir. Canlandırıcı kokularla üretilen ve güçlü koruma sağlayan Fa ürünleriyle kötü kokularla etkili bir şekilde mücadele edebilirsiniz.

Deodorantlarla Kendinize Özel Kokular Edinin

Fa deodorantlar meyvelerin ve çiçeklerin kokularını içeren formülleriyle beğeninizi kazanır. Limon, karpuz gibi meyvelerin kokularıyla formülize edilen deodorantlar gün boyunca kendinizi daha rahat hissedebilmeniz için size yardımcı olur. Ferahlatıcı etkiye sahip olan çiçek kokularını içeren deodorant modelleri özel bir koku kazanabilmeniz için idealdir. Deodorantlar gaz halinde olduğu için koltuk altınızda ıslaklık hissinin oluşmasını önler. Leke bırakmayan deodorantlar sayesinde giysilerinizin dokusuna zarar vermeyen ürünlere sahip olabilirsiniz. Deodorant kullanırken yanıcı ürünlerden ve ateşten uzak durmalısınız. Deodorantınızı duştan sonra sıkmak istediğinizde koltuk altlarınızın tamamen kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Formüllerinde alkole yer vermeyen Fa markasıyla alkolsüz kişisel bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Deodorantların sağladığı faydalar nelerdir?

Deodorantlar tropikal kokulardan çiçek kokularına kadar çok sayıda alternatif kokuya sahiptir. Bu sayede, kendi zevklerinize uygun bir koku elde edebilmeniz kolaylaşır. Uzun süreli etkiye sahip olan deodorantları kullanmanız her gün deodorantınızı tazelemenize gerek bırakmaz. İki ya üç gün süreyle etkisini gösteren deodorantları kullanarak ter kokusu oluşumuna karşı koruma oluşturabilirsiniz.

Roll-on kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Roll-onunuzu koltuk altınıza sürerken plastik başlığın cildinizde kaymasına özen göstermelisiniz. Dönen başlık sayesinde roll-on sıvısı cildinize kolayca etki eder. Roll-onunuzun kurumaması için ürününüzün kapağını sıkı bir şekilde kapatmalısınız. Roll-on şişesini seyahatlerinizde taşırken çantanızın mini bölmelerini kullanabilirsiniz.

Ter kokusununa karşı nasıl çözüm elde edilir?

Fa ürünleri, Kadınların ve erkeklerin ter kokusuyla mücadele edebilmesini sağlar. Fa marka roll-on çeşitlerini ve deodorant modellerini inceleyerek kokuları size uygun olanları satın alabilirsiniz. Günlerce süren etkileriyle öne çıkan Fa ter önleyiciler kötü koku oluşumuna karşı sizi korur.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fa

363 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yaka Stili
 5. Miktar A-Z
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Sepette Kampanyalı Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön