Falken lastik, her tip otomobil için sağladığı lastik modelleri ile kullanıcılarını memnun ediyor. Özellikle güvenlik açısından oldukça önemli olan lastikler, sezonsal olarak değiştirildiğinde güvenliği maksimuma çıkartıyor. Falken lastik modelleri güvenliğe önem veren kullanıcılar için vazgeçilmez hale geliyor. Farklı tipte üretilen lastikler arasından kullanıcılar ihtiyaçlarına en uygun olan ürünü seçme şansına sahip oluyor. Özenle geliştirilen ve oldukça dayanıklı olan lastikler ile yolculuk sırasında güvenlik maksimum düzeye çıkıyor. Farklı modeller ile araçlar hem daha sağlıklı bir hale geliyor hem de her mevsim koşulu için uygun bir hale geliyor. Falken lastik modelleri, birbirinden değişik özelliklere sahip lastikleri ile kullanıcılarını memnun ediyor.

Falken Lastik Fiyatları

Falken lastik fiyatları ve performanslarıyla da kullanıcılarını memnun ediyor. Farklı fiyat seçenekleriyle sunulan ürünler arasından kullanıcılar, bütçelerine en uygun olan modeli seçme şansına sahip oluyor. Üstün teknolojiyle tasarlanan modeller, farklı jant modellerine de uyum sağlıyor. Bunun yanı sıra, farklı desenlerle üretilen Falken lastik modelleri, araçlar için şık bir görünüm de sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, hem şıklığı hem de güvenliği bir arada elde etmiş oluyor. Ayrıca her farklı desen, farklı amaçlar ve yol tipleri için kullanılıyor. Yol tutuşu güçlendiren bu desenler, hem araba sürüşünü kolaylaştırıyor hem de güvenliği maksimum seviyeye çıkartıyor. Bu desenler sayesinde en zorlu yollar bile daha kolay hale geliyor.

Farklı ebatlarda sunulan Falken lastik modelleri, her araca uygun bir şekilde üretiliyor. Bunun yanı sıra, birbirinden değişik yapıları ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Çapraz yapıda olan Falken lastik modelleri, bozuk yollarda ve zeminlerde üstün bir yol tutuşu ve konforu sağlıyor. Ayrıca herhangi bir kesilme durumunda da çalışmaya devam ediyor. Bu modeller daha düşük fiyat seçenekleriyle kullanıcılara sunuluyor ve her bütçeye uygun hale geliyor. Lastik üzerinde kullanılan zıt çizgilerden esinlenilerek, çapraz yapı olarak adlandırılan bu tip modeller ile güvenli bir sürüş sağlanıyor. Ayrıca sürüş konforunu da arttıran bu modeller birçok kullanıcı tarafından da tercih ediliyor.

Radyal yapıda sunulan modeller ise çapraz yapıda olan lastiklere göre daha farklı bir amaca hizmet ediyor. Üstün çekiş yeteneği ve daha emniyetli fren imkanı sunan bu modeller, radyal tip olarak adlandırılıyor. Teknolojik özellikleri sayesinde viraj ve manevra performansını da üst düzeye çıkartıyor. Bunun yanı sıra, kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde ise darbe ve delinmeye de daha dayanıklı hale gelen lastikler, üstün bir performans vermiş oluyor. Az titreşim veren lastik modelleri ile sürüşler daha keyifli ve konforlu bir hale de geliyor. Tüm bunların yanı sıra, birçok defa kaplanmaya müsait olan bu lastikler, uzun süreli kullanımı da mümkün kılıyor.

Falken lastik modelleri, birbirinden farklı dizaynları ve yapılarıyla, her araç için uygun hale geliyor. Kış lastikleri de bulunan modeller ile özellikle yağışlı ve kaygan zeminlerde aracınızı güvenle kullanabilirsiniz. Hem arazi, hem ticari hem de binek araçlar için üretilen birbirinden farklı modeller, kullanıcılara birçok seçenek sunuyor. Bunun yanı sıra, düz tip lastik, asimetrik tip lastik, dişli tip lastik, blok tip lastik, düz-dişli tip lastik, kar-çamur tipi lastik ve yönlü tip lastik gibi birçok ürünün bulunduğu lastik modelleri arasından kullanıcılar kendilerine ve araçlarına en uygun olan modeli seçiyor. Sürüş güvenliği için vazgeçilmez olan lastikler, arabaların en önemli parçalarından biri haline geliyor. Falken lastik modelleri de birçok seçenek ile kullanıcılarını bekliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Falken Lastik Fiyatları

16
17
15
14
18
13
19
20
21
22,5
55
60
65
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 421 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/falken