Fb Saatler

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün güzide renklerini taşıyan özel tasarım saat çeşitlerini hepsiburada.com spor outdoor kategori sayfasından inceleyebilirsiniz. Oldukça şık, sportif dizaynları ile dikkat çeken FB saatler içerisinden hoşunuza giden modele avantajlı fiyat ve hızlı teslimat ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.
Çelik kasalı, slikon kordonlu, alarm ve kronometre işlevli, takvim ve aydınlatma gibi temel özelliklerin yanında 5 ATM'ye kadar su geçirmezlik özelliği ile FB saatler, sadık taraftarın favorisi durumunda. Sağanak yağmur altında, banyo yaparken ya da deniz, havuz gibi ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz saatlerin en önemli özelliği tabii ki renkleri!
Kadıköy'ün güçlü kanatlı Kanarya'sının asil renklerini taşıyan FB saatler, maçlarda size uğur getirsin. Zamanı öğrenmek istediğinizde içinizi ısıtan renklerle yanıt versin. Sabahları sizi uyandıran hoş melodili alarm sesi ile güne zinde bir başlangıç yapın. 12 ay garantili, 1. sınıf kaliteli taraftar saatlerini kendiniz için seçebileceğiniz gibi, taraftar sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz.
Terletmeyen, ergonomik tasarımı ile takımınızın özel renklerini orantılı ve uyumlu şekilde kullanan estetik tasarımlı kol saatleri, sevdiklerinizin de hoşuna gidecek. Kolunuzda karizmatik bir görüntü yakalamak FB kol saatleri ile mümkün. Hepsiburada.com'un kampanyalarından yararlanmak ve diğer taraftar ürünlerini inceleyip sipariş vermek için elinizi çabuk tutun. Sınırlı sayıdaki stoklar, heyecanla sahiplerini bekliyor!
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fenerbahçe Saatler

1 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?