Kadın

Günlük yaşamın keyifli ve verimli sürmesinde kıyafet seçimleri önemli rol oynuyor. Kullanımı pratik ve rahat giysiler özellikle hanımların işini bir hayli kolaylaştırıyor. Şık ve sportif bluzlar, tişörtler kadına hem genç ve dinamik bir hava katarken, hem de kullanım kolaylıkları sebebi ile çok tercih ediliyor ve zamandan kazandırıyor. Rahat giyinirken aynı zamanda şık, kendine özgü ve farklı olmak isteyen, tarzını ortaya koymayı önemseyen hanımlar ise kendilerini ifade aracı olarak çeşitli sembollere yer veren tişörtleri beğeniyorlar. Fenerium kadın ürünleri, Fenerbahçe’ye gönül vermiş sporsever hanımların tüm beklentilerini bir arada karşılayan çeşitli ürünleri sunuyor. En kaliteli malzeme ve kumaşlardan üretilen, özenle tasarlanan Fenerium modellerinde kadına hitap eden pek çok seçenek bulunuyor. Sarı lacivert renklerin çeşitli yorumları ile tasarlanan ürünler arasında atletler, tişörtler, bluzlar hatta tek alt eşofmanlar yer alıyor. Fenerbahçe’yi severek destekleyen kadınların keyifle alıp kullandıkları modeller spor tarzdaki giyime yeni bir boyut katarken, takımına desteğini her zaman ifade etmek isteyenleri de sevindiriyor.

Fenerium Kadın Ürünleri

Aynı tema etrafında şekillenmiş olmakla beraber tasarım çeşitliliği ile dikkat çeken Fenerium kadın ürünleri, sarı kanaryayı seven hanımların farklı beklentilerine hitap ediyor. Yürüyüş, koşu ya da evde, salonda, dışarıda spor yaparken kendisini Fenerbahçe takımının bir üyesi olarak hissetmek isteyen hanımlar, sarı lacivert temalı ürünlerle kıyafetini tamamlıyor. Gündelik yaşamında, çarşıda, pazarda, kafede ya da arkadaş toplantılarında takımına desteğini Fenerbahçe temalı ürünlerle gösteriyor. Spor sevgisini, takımına duyduğu sevgi ile bir kat daha pekiştiriyor. Fenerium kadın ürünleri arasında sportif tişört ve atletlerin yanı sıra çok şık bluzlar da yer alıyor. Kot pantolon, keten ve kadife pantolonlar, bermudalar, şortlar, keten ve kot etekler, Fenerbahçeli ürünlerle iyi birer kombinasyon oluşturuyor. Spor ayakkabı, bileklik, dizlik, şapka ve bere gibi sporcu aksesuarları ile tamamlanan ürünler kadına daha da sportif bir hava veriyor. Modeller renk ve desen tasarımları açısından birbirinden farklılık gösteriyor. Fenerbahçe’nin sarı ve lacivert renklerinin yanı sıra, amblemi, sloganları, işaretleri ve sembolleri modeller üzerinde çeşitli şekillerde yeniden yorumlanıyor. Bazı modellerde semboller küçük ebatlarda kullanılarak daha minimalist tasarımlar elde ediliyor. Bazı modellerde ise takım ruhu ve Fenerbahçelilik vurgusu çok daha ağırlıklı olarak yer tutuyor. Kullanım alanına, yerine ve amacına bağlı olarak spor sever hanımlar diledikleri tercihi yapabiliyorlar. Üzerinde neon renkler bulunan modeller, kapalı ve karanlık havalarda spor yaparken kolaylık sağlıyor. Lacivert rengin zeminde temel renk olarak kullanıldığı modeller ve sarının ana renk olduğu ürünlerin dışında, beyaz üzerine çalışılan tasarımlar da ilgi çekiyor. Modellerin bazılarında destekleyici renklerden detaylara yer veriliyor. Tüm modellerin ortak özelliği ise daha ilk bakışta Fenerbahçe’yi hatırlatmaları oluyor. Bu yüzden takımın taraftarlarınca ürünler çok seviliyor ve dikkatleri üzerinde topluyor.

Fenerbahçe’nin sevenlerinden biri iseniz, siz de gardırobunuzda takımınızın birbirinden hoş ürünlerine yer verebilirsiniz. Evinizde, dışarıda veya sporda tuttuğunuz takıma desteğinizi herkese ilan edebilir, sportif şıklığınızı sarı lacivert renklerle tamamlayabilirsiniz. Farklı model ve bedenlerdeki ürünler arasından kendinize en yakışanını seçebilirsiniz. Fenerhabçe’ye gönül vermiş tanıdıklarınız, arkadaşlarınız ve yakınlarınız için çok sevinecekleri hediyeleri takım ruhunu yansıtan ürünler arasında bulabilirsiniz. Temalı ve anlamlı olduğu kadar kalitesi ile de dikkat çeken Fenerium kadın ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Eşiniz, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için çok hoş birer sürpriz olacak modellerle, aynı zamanda takımınıza sunduğunuz desteği en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fenerium Kadın

20 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Taraftar Ürünleri
Taraftar Ürünleri
Fenerium
Fenerium
Kadın
Kadın
Elbise
Elbise
Eşofman
Eşofman
T-Shirt
T-Shirt
Sweatshirt
Sweatshirt
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 20 / 20 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?