45 yıldır faaliyetlerine devam eden Ferre markası, sağlam ve dayanıklı fırın, ocak ve davlumbazlar üretiyor. 5 kıtada 100 den fazla ülkeye ihracat yapan marka, Ar-Ge'ye yaptığı yatırımların geri dönüşünü artan müşteri portföyü ve tüketici güveni ile alıyor. Ankastre ürünlerin yanı sıra normal ürünler de üreten firma, endüstriyel tesislerin ihtiyacına dönük ürünler de geliştiriyor. Çevre duyarlılığı hususunda hassas davranan firma, tüm enerji sınıflarında ürettiği modellerinin daha az enerji harcamasını sağlayarak, sunduğu cihazların hem doğa dostu olmasına hem de enerji tasarrufu yapmasına odaklanıyor. Sağlamlık ve dayanıklılık konularında ilave çalışmaları olan markanın ürünleri, uzun kullanım ömürleri ile kullanıcıların güvenini kazanmayı başarıyor. Mutfaklarda ekonomik pişirme yöntemlerine erişimi hedefleyen marka, ekonomik bütçeler ile satın alınabiliyor.

Markanın ürün serisi içerisinde öne çıkan midi fırınları, küçük mutfaklarda büyük işler başarıyor. Turbo fan, ızgara ve set üstü elektrikli ocak opsiyonları olan ürünler, A+ sınıfı enerji kategorileri ile tüketimde tasarruf da sağlıyor. Tamamı elektrikli olan ocakların iç tasarımları, her türlü fırın kabının rahatlıkla sığmasını sağlıyor. Yemekleri tam kıvamında pişirmek için üretilen Ferre midi fırınlar, farklı renk alternatifleri ile de kullanıcıların ilgi odağı oluyor.  Yoğurt yapma ve ızgara özelliği olan fırınların iç hacmi ise 42 litre ile geniş kullanım alanı sunuyor. İçinde yuvarlak ve kare tepsi ile gelen fırınların ızgara teli de bulunuyor. Sökülebilen çift cam kapağı, kolay temizleme imkanı sunarken, aynı zamanda fırın sıcaklığını koruyor. Boyutları 34 x 60 x 55 cm (YxGxD) olan fırınlar, yıllık 2100 W ızgara güç tüketimi ile benzerlerinden ayrılıyor.

Geniş bir davlumbaz koleksiyonu bulunan markanın, dekorasyon açısından sunduğu seçenekler, cam ve metal kullanılarak üretiliyor. Çift fanlı ve çift filtreli modelleri, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yatay cam modelleri mutfaklara şık bir hava kazandıran Ferre markası, gerek piramit modelleri gerek ise ankastre modelleri ile kullanıcılardan tam not alıyor. Bazı modellerinde uzaktan kumanda kolaylığı da sunan firmanın tüm modelleri, güçlü fanları ile mutfaklarda kokudan iz bırakmıyor. Maksimum 1000 m³, minimum 500 m³ çekiş gücü olan Ferre davlumbazlar, ultra sessiz çalışıyor ve bacalı ya da bacasız kullanım imkanı sunuyor. Dokunmatik kullanım panelleri ve LED aydınlatmaları olan ürünlerin yıkanabilir alüminyum filtreleri ise kullanımda kolaylık sağlıyor. Maksimum 3 kademe hız ayarı ile çalıştırılan ürünler, mutfaklarda yeni bir dönemin habercisi olmak için üretiliyor.

Ankastre setler konusunda uzmanlaşan firmanın set üstü ocak, fırın ve davlumbaz modelleri, mutfakları dekoratif olarak tamamlıyor. Pişirme sürelerini kısaltırken diğer yandan yemeklerin lezzetini artırmayı hedefleyen Ferre, güçlü tasarım ve elektronik özellikleri ile daha çok kişi tarafından tercih ediliyor. Modelleri dış görünüm olarak geniş seçim imkanı sunan firmanın fırınları, güçlü turbo pişirme özelliği ile dikkat çekiyor. Dokunmatik LED ışıklı panellerinin yanı sıra düğmeli modelleri de bulunuyor. Kokuları birbirine geçirmeyen fırınların iç hacimleri, 48 litre ile 53 litre arasında değişiyor.Çift emniyetli termostatları olan modellerin iç temizliği ise son derece kolay yapılıyor. Set üstü ocaklar, cam ve çelik alternatifleri ile öne çıkıyor. Gazlı ve elektrikli modelleri olan set üstü ocakların otomatik çakmak seçeneği ve gaz emniyet sistemi de bulunuyor. 

Tam boy fırın modelleri de bulunan markanın, hem ev tipi hem de endüstriyel kullanım için geniş fırın modelleri kullanıcıların seçenekleri arasında yer alıyor. Ekonomik bütçeler ile ankastre pişirme üniteleri üreten Ferre markası, tasarımları ile olduğu kadar güçlü fonksiyonel özellikleri ile de tüketicilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ferre

506 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Güvenle Kapında
 6. Renk
 7. Ocak Tipi
 8. Ocak Yüzeyi
 9. Satıcı A-Z
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön