Otomobiliniz ne renk olursa olsun, boyasının her zaman dikkat çekmesini istiyorsanız, hepsiburada.com’un yıkama fırçasız kategorisinde yer alan ürünlerle, aracınızda ideal temizliği yakalayabilirsiniz. Fırçasız yıkama ürünleriyle birlikte otomobilinizin boyasına fırça değdirmeden yıkama yapabileceksiniz. Böylece fırçanın boyanıza verebileceği zararların da önüne geçmiş olacaksınız.
Her türlü otomobile ve boyaya uygulanabilen ürünler, zift veya reçine gibi çıkarılması zor kalıntıların kolaylıkla temizlenmesini sağlıyor. Aynı zamanda aracınızı temizlerken plastik veya metal aksamlarına da hiçbir zararı olmuyor. Uygulama pompalarıyla istediğiniz basıncı ayarlayarak, aracınızın temizliğini rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Yıkama fırçasız kategorisindeki yıkama pompaları, yıkanması zahmetli jant veya motor temizliklerini de son derece kolay hale getiriyor.
Cila içeren yıkama şampuanları ise otomobilinizin ilk günkü kadar dikkat çekici bir hale bürünmesini sağlıyor. Aynı zamanda aracınızı hepsiburada.com’un fırçasız yıkama ürünleriyle yıkadıktan sonra otomobiliniz çamur lekelerinden yağ lekelerine kadar her türlü kir ile daha kolay başa çıkabiliyor. Konsantre şampuanlar aracınızın yıkama maliyetlerini düşürürken kusursuz bir temizlik elde etmenize olanak tanıyor ve içeriğindeki cila boyanın korunmasına yardımcı oluyor. Yıkama fırçasız kategorisindeki konsantre süt silikon ise kolay kullanımıyla birlikte otomobilinizdeki tampon, tavan panelleri ve kapı fitilleri gibi plastik yüzeylerin beslenmesini ve kendisini yenilenmesini sağlıyor.

Fırçasız Yıkama Ürünleri

31 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fiawax
  2. Modacar
  3. Willer
  4. Divortex
  5. Nanowash
  6. Apex
  7. Bayer Kimya
  8. Valet Pro
  9. Car Style
  10. E-max
  11. Gojo
  12. VORTEX CAR CARE
  13. Vortex
  14. ZENİTH
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/20035759
BAŞA DÖN