ARA
Loading interface...
Loading interface...
Fisher Price
Fisher-Price Eğlen & Öğren Yaşa Göre Gelişim, Eğitici Köpekçik Yürüteç (Türkçe), Aynı Zamanda Renkleri, Şekilleri, Sayıları ve Daha Fazlasını Sunar FTG10

Fisher-Price Eğlen & Öğren Yaşa Göre Gelişim, Eğitici Köpekçik Yürüteç (Türkçe), Aynı Zamanda Renkleri, Şekilleri, Sayıları ve Daha Fazlasını Sunar FTG10

Fisher Price
%6 indirim 399,99 TL 374,99 TL
SEPETTE % 15
318,74 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483639/60002062/301133

Fisher-Price Eğlen & Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçik Yürüteç (Türkçe) FTG10
Haydi yürüyelim! Köpekçik, büyüyen bebeğiniz için mükemmel bir arkadaştır. Bebeğinizin el becerilerini geliştirici aktiviteler sunar. İlk adımlarını teşvik edici cümleler ile ona destek olur.  Bebeğiniz büyüdükçe, Köpekçik renkleri, sayıları, şekilleri, alfabeyi ve hatta İngilizce kelimeleri tanıtır. Bebeğiniz eğlenerek öğrenir .
Akademik: Eğlenceli şarkılar ve cümleler bebeğinize renkleri, sayıları, şekilleri ve alfabeyi tanıtır. Kaba motor becerileri: Bebeğiniz oturarak oynama dönemindeyken panel üzerindeki aktiviteler ile oynar, böylece el becerileri gelişir. Daha sonra da ayağa kalkmak için kendisini yukarı çektikçe ve yürütecin arkasında yürüdükçe kasları çalışır ve kaba motor becerileri gelişir. Merak: Bebeğiniz şarkıları ve cümleleri aktive etmek için düğmelere basarken ve yürüteci iterken, eylemlerinin eğlenceli şeylere yol açtığını keşfederler - İşte bu sebep ve sonuç ilişkisine ilk adım!


Özellikler:
-Bebeğinizin gelişimine göre 2 farklı oynama şekli: oturarak oynama veya ayakta oynama!
-Eğlenceli müzik ve teşvik edici ifadeler için Köpekçik'i itin
-El becerilerini güçlendiren 7 aktivite Işıklı piyano tuşları & burun, silindir, fırıldak, çevrilebilen sayfa ve daha fazlası!
-75'in üzerinde şarkı, ses ve cümle ​alfabeyi, şekilleri, renkleri, sayıları ve daha fazlasını tanıtır!
-Yaşa Göre Gelişim teknolojisi sayesinde, bebeğiniz büyüdükçe eğitici içerik bebeğinizin gelişimine uygun olarak değişir.
-2 adet AA pille çalışır.


Yaş Grubu:
6 - 36 Ay


Ürünün Boyutları:
12,99x45,99x41,00 cm


Ürün Ağırlığı:
2464,8 g


Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000A674R
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön