1978 yılında kurulan ve bir üretici birliği olan Fiskobirlik çikolata kreması, ezme, fındık kreması ve şekerleme türü ürünler, fındık, fındık yağı gibi ürünleri kullanıcılara sunar. Türkiye’de kurulan marka, yıllar içerisinde lezzetli ve yoğun tatlara sahip ürünlerini kullanıcılarla buluşturur. Markaya ait sürülebilir formdaki pek çok ürün kullanıcıların beğenisini kazanır. Kahvaltılarda tercih edilen Fiskobirlik ürünleri günün her saati tüketime uygundur. Markaya ait şekerleme ve gofret ürünleri de ara öğünlerde kullanıcıların tercihi olur. Markaya ait ürünlerin gramajları farklılık gösterir. Sürülebilir ürünlerin miktarı 250 gramdan başlayarak 3,2 kg’a kadar uzanır. Kalabalık ve daha az sayıdaki aileler düşünülerek çeşitli miktarlarda ambalajlar piyasaya sunulur. Markaya ait fındıklar kavrulmuş ve kabuğu çıkarılmış şekilde de satışa sunulur. Ayrıca kabuklu olarak da hazırlanan fındıklar farklı gramajlarda paketlenir. Fiskobirlik helva, fındık yağı, kağıt helva, Antep fıstığı, cezerye, bar, çay gibi çeşitli yiyecekler üretir. Fiskobirlik fıstık ezmesi içeriğinde yer alan mineraller ve vitaminler ile güçlü bir besin değeri taşır. Kullanılan yağlar ve içerisindeki fıstıklar yüksek kalori alımına sebep olabilir. Kontrollü bir tüketim ile sağlığınıza katkıda bulunabilir, kilonuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Fiskobirlik krokan barları çocuklar ve yetişkinler tarafından tercih edilen yüksek besleyiciliğe sahip bir üründür. Ürün insülin duyarlılığını artırarak açlık hissini en aza indirilebilir. Spora giden, iş yerinde yoğun çalışanlar için bir ara öğün alternatifi olarak görülebilen fındıklı, krokanlı barlar mevcuttur. Fiskobirlik çikolata ve kakaolu fındık kremaları, yüksek miktarda protein, lif kaynağıdır. Açlığı bastırmaya yardımcı olan besinler, kullanıcıların beğenisini kazanır. Markaya ait çaylar poşet çay ve yüksek gramajlı paket çaylar da yoğun ilgi görür. 500 gram ve 1 kilogramlık paketler halinde satışa sunulan çayları inceleyerek kişi sayısına uygun bir seçim yapabilirsiniz. Taze ve yoğun bir lezzete sahip olan çayları deneyerek aromasından hoşlandıklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Fiskobirlik 300 gr, 500 gr ve 1 kg, 3 kg’lık paketler arasından ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Fiskobirlik Krema Çeşitleri

Fiskobirlik markasına ait kakaolu fındık kreması, fındık ezmesi, sütlü fındık kreması gibi çeşitli şekerlemeler mevcuttur. Kahvaltılarda ekmeğe sürülerek de tüketilebilen, ara öğünlerde açlığı bastıran çeşitli sürülebilir ürünler satışa sunulur. Marka tarafından satışa sunulan ürünlerin miktarı 250 gramdan başlar ve 3,2 kilograma kadar uzanır. Ürünlerin içeriğindeki fındık miktarı farklılık gösterir. Fındık, fıstık, çikolata içeriklerine sahip farklı kremalar kolaylıkla sürülebilir. Ürünler kova içerisinde veya cam kavanozlarda satışa sunulur. Şeker miktarı değişiklik gösterdiğinden beslenme düzeninize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Şeker içermeyen ürünler, kullanıcıların lezzetli ve sağlıklı bir yiyecek tüketmesine olanak tanır. Günün ilk ve en önemli öğünü olan kahvaltılarda markanın sürülebilir ürünlerini edinerek sağlıklı bir kahvaltı yapabilirsiniz. Fiskobirlik fındık kreması fıstık ezmesi ve diğer krema formundaki yiyecekler yüksek besin değeriyle sabah kahvaltılarında ve gün içerisinde ara öğünlerde güç verir. Fiskobirlik zeytinyağı, fındık yağı gibi yağ çeşitleri yemek yapımında tercih edilir. Sağlıklı yağlardan olduğundan pek çok kullanıcının pasta, kek, yağlı yemek yapımında tercihi olur. Sağlıklı beslenme düzenine geçtiğiniz zaman zararlı kızartmaları tüketmek istemiyorsanız markaya ait yağ çeşitlerini edinebilirsiniz. Markaya ait fıstık ve fındık kremaları sütle karıştırılarak farklı bir aroma verilir. Ekmeğe sürerek, pastalarda süsleme amacıyla da tüketildiği görülür. Fıstık, fındık ve çikolata kremaları buzdolabında muhafaza edilebilir. Fiskobirlik 400 gr ambalajlarındaki Fiskobirlik helva, tahin, pekmez ürünlerini inceleyerek damak zevkinize uygun olanları satın alabilirsiniz. Fiskobirlik fındık unu ve fındık yağı gibi mutfakta yaygın olarak kullanılan ürünler uygun fiyatlarla ve kampanyalarla sizlere sunulur. Krema, atıştırmalık, şekerleme, aktar ürünleri üreten marka kalitesiyle adından söz ettirir.

Lezzetli Fiskobirlik Ürünleri Faydaları

Markaya ait ürünler içerisindeki doğal içeriklerle kullanıcılara pek çok fayda sağlar. Bunların bazıları şunlardır:

 • Potasyum açısından güçlü bir kaynak olan fıstık ezmesi, içerisindeki yararlı yağlarla gelişimini desteklemeye katkı sunabilir. Çocukların ve yetişkinlerin sağlıklı, düzenli bir şekilde beslenmesine katkıda bulunur.
 • Kavrulmuş taze Fiskobirlik fındık kahvaltı sofralarına lezzet katar.
 • Fiskobirlik fındık yağı mutfakta yemek yaparken kullanılan ve E vitamini açısından zengin içeriğe sahip bir üründür. Fındık yağı yemeklere farklı bir aroma kattığından tercih edilir. Markaya ait fındık yağı sindirim ve dolaşım sistemlerinin harekete geçmesine yardımcı olabilir.
 • Vitamin ve mineral kaynağı olan marka ürünleri, saç ve cilde de sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.
 • Ara öğünlerinizde gün içerisinde şekerinizin düşmemesi için bar tüketebilirsiniz. Fiskobirlik bar krokan, bal, Antep fıstığı, fındık içeriklerine sahiptir. Farklı lezzetler içeren barları edinerek günün her saati açlığınızı bastırabilirsiniz.
 • İçerisinde yer fıstığı, beyaz toz şeker ve balın yer aldığı krokanlı barlar yüksek miktarda enerji verir.
 • Sütlü fındık kremaları, kalsiyum açısından zengin olduğundan çocukların güvenle tüketebileceği bir üründür. Atıştırmalık arayışındaysanız Fiskobirlik kağıt helva ve fındık krokanlarını tercih edebilirsiniz.
 • 35 gram miktarındaki %70 fındıktan oluşan fındıklı krokanlar günün her saatinde tüketime uygundur. Markaya ait fındık unu, pasta börek ve diğer hamur işlerinin yapımında tercih edilir.
 • E, B vitaminlerinin vücutta tamamlanmasını sağlayan ve Omega-3 içeren fındık unu çeşitlerini inceleyebilir, sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.
Fiskobirlik Ürünleri Özellikleri

Kolay taşınabilir yapısı ve kapağının açılma kolaylığı pek çok kullanıcının ürünleri tercih etme sebebi olur. Kavanozlar farklı boyutlarda da olsa ergonomik bir taşıma kolaylığı sağlar. Ürünler doğa dostu bir üretime sahiptir. Marka yüksek standartlarda üretilen ve sürdürülebilir olan pek çok sertifika almış ürünlere sahiptir. Fiskobirlik fındık ezmesi farklı bölgelerden getirilen fındıkların harmanlanması ile elde edilir. Karadeniz fındıklarının özel işlemlerden geçirilmesiyle elde edilen fındık ezmesi, lezzetli bir öğün alternatifi olur. Kaliteden ödün vermeyen marka, özenle işlenen fındıkları ve kakaoyu ürünlere taşır. Ürünlerin içeriğinde yer alan fındıklar, taze ve yoğun bir lezzet verir. Özel olarak seçilen kakao çekirdekleri ise çekilerek yüksek kaliteli sürülebilir bir krema oluşturur. Fındık kremaları, fındık yağı, sürülebilir çikolatalar ve diğer marka ürünleri çeşitli ihtiyaçları karşılar. Diyabet hastaları için önerilen şeker içermeyen ürünler mevcuttur. Fındık yağları trans yağ ve türevi bir katkı maddesi içermediğinden sıklıkla tercih edilir. Ayrıca yağ içeriğinde kullanılan maddelerden dolayı yüksek donma ve yanma derecesine sahiptir. Fiskobirlik fındık yağları saça ve cilde masaj yapılarak uygulanabilir. Doğal içeriğe sahip olan bu yağ, cilt bakımı için avantaj sağlayabilir. Yüksek miktarda E vitamini içeren Fiskobirlik ürünleri her yaştan kullanıcın tercihi olur. Fındık yağı önceden preslenerek paketlendiğinden tazeliğini uzun süre korur. Ambalaj içerisinde muhafaza edilen ürünler asgari düzeyde oksidasyon ile uzun süre taze kalır. Organik içeriğe sahip olan marka ürünleri, doğal bir şekilde nemi muhafaza eder. Kendi tadını ve kokusunu saklayan, besinlerin sertleşmesini önleyen kilitli ambalajlara da koyulur. Fiskobirlik 180 gr, 250, 350, 700 gramlık ambalajlarda kavanoz ve kilitli poşetlere yerleştirilerek satışa sunulur. Küçük kavanozlar halinde satışa sunulan ürünler çocukların okulda tüketmesine de uygundur. Orta büyüklükteki kavanozlar ise günlük kullanımlarda ergonomik boyutuyla işlevsellik sağlar. İster toplu setler halinde ister tek tek satın alarak sevdiğiniz lezzetleri sofranıza taşıyabilirsiniz. Toplu alındığında uygun fiyatlara gelen pek çok Fiskobirlik ürünü, bütçenize hitap eder. Çok fazla krema tüketmeyi seviyorsanız daha büyük kavanozları tercih ederek ailenizle beraber farklı öğünlerde tüketebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Fiskobirlik Ürünleri

Her ihtiyaca cevap veren Fiskobirlik yiyecekleri, katkı maddesi içermediğinden her yaştan kullanıcının tercihi olur. Ürünlerde yer alan eser miktarda susam, Antep fıstığı, ceviz, buğday, gluten gibi malzemeler incelenerek ürün seçimi yapılabilir. Ürünlerin miktarları kullanıma göre farklılık gösterdiğinden her kullanıcının buna yönelik bir tercih yapması beklenir. Fiskobirlik cezerye çeşitleri arasında yer alan fındıklı cezerye, lif ve protein açısından yüksek besin değeri taşır. İçerisinde yer alan doymuş yağ, karbonhidrat ve enerji verici besinler beslenme düzenini olumlu etkiler. Fındıklı, fıstıklı cezeryeleri tekli paketler halinde edinebileceğiniz gibi set halinde de alabilirsiniz. Bu sayede haftalık, aylık tüketim sağlayarak uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Fiskobirlik market ürünleri içerisinde taze fıstık, bal, süt, kakao gibi maddeler kullanılır. Ürünler zararlı malzemeler içermediğinden sağlığa olumsuz etkide bulunmaz. Genetiği değiştirilen ürünleri kullanmayan doğa dostu marka, yerli üretimi destekler. Ürünlerin içerisinde bitkisel yağ çeşitleri, süt tozu,, kakao, fındık, vanilin gibi maddeler yer alır. Fındığa, süt ürünlerine ve soyaya alerjisi olanların dikkatli bir şekilde tüketmesi gerekir. Çikolata severler için markaya ait çeşitli sürülebilir ürünler mevcuttur. İçerisinde GDO bulunmayan, sağlıklı şekerlerin kullanıldığı şekerleme ve atıştırmalıklar kullanıcılarla buluşur. Detaylı ve özel üretimler sonucunda kullanıcılara ulaştırılan paketlerde hijyen koşullarına dikkat edilir. Fiskobirlik helva 225 gram miktarında, sade bir üründür. Ürünün içeriğinde trans yağ ve koruyucu maddeler bulunmaz. Her yaştan kullanıcıya hitap eden kağıt helvalar, taze bir şekilde sizlere sunulur. Yüksek kaliteli fındıkların yerli üretim sütlerle harmanlanması ile ortaya çıkan fındık ezmesi, kahvaltıların vazgeçilmezi haline gelir. Ürünler uygun fiyat avantajları ve indirimli fiyatlarıyla kullanıcılarla buluşur. Fiskobirlik ürünleri fiyatları ürünlerin miktarına, kalitesine, içeriğine göre farklılık gösterir. Kullanacağınız ürün miktarına, alerjen etkisine dikkat ederek ürün seçiminizi yapabilirsiniz.

Doğal İçeriğe Sahip Fiskobirlik Ürünleri

Kavrulmuş fındıkların içerisinde yer alan Omega-3, demir, potasyum ve diğer mineraller beslenmeye katkı sunabilir. İçerisindeki E vitamini kemik gelişimini desteklemeye yardımcı olabilir. Gün içerisinde tüketilen bir avuç fındık, alınması gereken E vitaminini yüksek oranda karşılamanızı sağlayabilir. Bu sayede vücudunuzu olası hastalıklara karşı güçlü antioksidanlarla koruyabilir, açlığınızı dengeli bir şekilde beslenerek bastırabilirsiniz. Fiskobirlik kavrulmuş fındık ciltte kırışma gibi olumsuz etkileri en aza indirir. Cilt, saç ve kalp sağlığı üzerinde de olumlu etkilere sahip olabilir. Vakumlu şekilde paketlenen kavrulmuş fındıklar tazeliğini uzun süre korur. 500, 250, 150 gramlık vakumlu paketlerde muhafaza edilen kavrulmuş fındıklar tüketicilerle buluşur. Fındık içleri tatlı yapımında, yemeklerin içerisinde kullanılabileceği gibi ayrıca tek başına da tüketilebilir. Yüksek kalitedeki fındıkların toplanarak özenle harmanlanması ve kavrulmasıyla elde edilen kavrulmuş fındıklar, pek çok hastalığın tedavisinde de kullanılır. Kabızlığı giderici, bağırsakları yumuşatmaya yardımcı etkisi bulunmakla beraber orantılı şekilde tüketildiğinde kilo vermeye de katkı sağlayabilir. Yiyecekleri tüketirken günün her öğünü size Fiskobirlik çayları eşlik eder. Markaya ait çayları kireçsiz su ile demleyebilirsiniz. 8-10 dakika içerisinde çayınızı hazırlayabilir, sevdiklerinizle tüketebilirsiniz. Taze kavrulmuş fındıklara kolaylıkla erişmek için markaya ait fındık paketlerini edinebilirsiniz. Hijyenik şekilde paketlenen, kullanım sonrasında kilitli ambalajında muhafaza edilebilen fındık içleri piyasaya sunulur. Ürünler, bayatlamadan uzun süre tazeliğini koruduğundan pasta yapımında, süslenmesinde, çeşitli yemeklerin yapımında kullanıma uygundur. Markaya ait ürünleri ister kendiniz kullanabilir, isterseniz sevdiklerinize Fiskobirlik hediye paketi ile hediye edebilirsiniz. Fiskobirlik fiyat aralıklarını karşılaştırabilir, ürünlerin içerikleri hakkında daha detaylı bilgi edinerek damak zevkinize uygun seçim yapabilirsiniz. Fiskobirlik ürün fiyatları ürünlerin büyüklükleriyle orantılı olduğundan siz de ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Farklı büyüklüklerdeki kavanozları inceleyerek tükettiğiniz kadar ürün satın alabilirsiniz. Fiskobirlik satışları sırasında kullanıcılara doğal içerikli ve uygun fiyatlı pek çok ürün sunulur. Ürünlere kolay ve indirimli fiyatlarla erişebilirsiniz. Fiskobirlik online sipariş yoluyla uygun fiyatlara kullanıcılara sunulur. Ürünlerin fiyatlarındaki değişim miktarına ve kullanılan malzemelere göre farklılık gösterebilir.

Bütçe Dostu Alternatifleri ile Fiskobirlik Ürünleri

Fiskobirlik markasına ait ürünler gramajına, içeriğine ve ambalaj özelliklerine göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun sağlıklı atıştırmalık çeşitleri kullanıcılara uygun fiyatlarla sunulur. Ürünleri uzun süreli kullanmak istiyorsanız daha yüksek miktarda ambalajları satın alabilirsiniz. Sadece kahvaltı öğünleri için istiyorsanız size sunulan 350, 500 gramlık paketleri değerlendirebilirsiniz. Kalabalık ailelerin tercihi olan 750, 1000 mg gibi Fiskobirlik kavanozları ihtiyaçlara cevap verir. Çok fazla çikolata, fındık kreması tüketmeyi seviyorsanız yüksek gramajları tercih edebilirsiniz. Yıllardır severek tüketilen Fiskobirlik ürünleri, kullanıcılara orijinal ve sağlıklı bir lezzet sunar. Ürünlerin sertifikaları ve sürdürülebilir yağları onay almalarını sağlar. Ham maddelerinde yer verilen sağlıklı yağlar, sağlıklı beslenme düzenine katkıda bulunur. Fiskobirlik sipariş ederek beslenmenizi düzene sokabilir, zararsız ve sağlığınızı kötü etkileyen yiyeceklerden uzak durabilirsiniz. Fiskobirlik Antep fıstığı çeşitleri, Antep fıstığı severlerle buluşur. Ürünler, yüksek yağ oranına ve besleyiciliğe sahiptir. Fiskobirlik ceviz yağı ve diğer aktar ürünleri sağlığa faydalı pek çok etki bulundurur. Fiskobirlik alışverişleri sırasında gramajlara dikkat edebilir, ürünlerin içeriğinde yer alan maddelerin sağlığınıza zararlı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Organik içeriğe sahip pek çok ürüne online alışveriş yoluyla erişebilirsiniz. Fiskobirlik internet satışları sırasında karşınıza markaya ait pek çok ürün çıkar. “Fiskobirlik fındık yağı 5 lt en ucuz nerede satılır?” gibi sorulara kullanıcılar yanıt arar. Fiskobirlik online satış ile ullanıcılara uygun fiyat avantajları ve geniş arama özgürlüğü sunar. Ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, modelleri değerlendirebilir ve tüketiminize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Fiskobirlik fiyat listesi ve müşteri yorumlarını inceleyerek marka ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiskobirlik ürünlerini Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Fiskobirlik Ürünleri Nelerdir?

Fiskobirlik markasına ait ürünler arasında sürülebilir kremalar, fındık ezmeleri, fındık unu, fındık yağı, çaylar yer alır. Marka şekerleme, aktar ürünleri, çaylar ve diğer atıştırmalıkları ile geniş bir seçenek sunar.

Fiskobirlik Ürünlerini Kimler Tüketebilir?

Fiskobirlik markasına ait ürünler her yaştan kullanıcının tüketimine uygundur. Kronik rahatsızlıklarınız, alerjiniz bulunuyor ise doktora danışarak kontrollü bir şekilde tüketebilirsiniz.

Fiskobirlik Ürünlerinin Miktarı Nedir?

Sürülebilir fıstık ezmesi, fındık ezmesi gibi ürünler kavanozlarda satışa sunulur. 250 gramlık paketlerden başlayarak 1 kg, 3 kg lık paketler halinde üretilir. Kavanozlar küçük, orta ve büyük boy seçeneklerine sahiptir. Markaya ait fındıklar kilitli ambalajlarda 250, 300, 500 gramlık paketlerde satılır.

En İyi Fiskobirlik Ürünleri Nelerdir?

En iyi ve en sağlıklı Fiskobirlik ürünleri, kullanıcılara farklı ambalajlarda özenle sunulur. Hijyenik koşullarda üretilen ve tazeliğini uzun süre koruyan ürünler, kullanıcıların beğenisini kazanır. Marka şekerleme, yağ, çay, fındık gibi pek çok ürün ile adından söz ettirir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fiskobirlik

67 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Sepette Kampanyalı Ürünler
 6. Miktar A-Z
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön