Doğu Karadeniz yöresinin ülkemize en büyük armağanı olan fındık tüm dünyada da üretilen en lezzetli ve en kaliteli fındık çeşitlerinin başında geliyor. En kaliteli fındıkların bir numaralı üreticisi Fiskobirlik bu değerli mahsulü birçok farklı forma kavuşturarak her zevke ve her yaşa uygun keyifle tüketim imkânı sunuyor. Fındığın her halini tüketici ile buluşturan Fiskobirlik hem büyüklerin hem de çocukların bu sağlıklı lezzetten faydalanabilmelerini sağlıyor.

Keyifli ve Sağlıklı Atıştırmalıklar

Faydaları saymakla bitmeyen fındık, meyvesi, yağı ve kabuğu ile birlikte evlerinizde veya günlük yaşamınızın her alanında kullanılabilen çok değerli bir bitkidir. Fiskobirlik, çok iyi bir enerji verici olarak bilinen fındık içini vakumlu kavrulmuş fındık paketlerinde hava almayacak şekilde hazırlayarak tüketicinin günlük kullanımına sunuyor. Ordu ve Giresun yöresinden özenle seçilen birinci kalite fındıklar çerez olarak sağlığa faydaları ve lezzeti ile en tercih edilen ürünler arasındadır. Formuna özen gösteren veya sağlıklı beslenme ile ilgilenenlerin favori atıştırmalığı ise Fiskobirlik Doğal Fındık (Kavrulmamış) seçeneği oluyor. Hem tok kalmanıza yardımcı olacak hem vücudunuza gerekli kaloriyi sağlayacak kavrulmamış fındığın cilt, beyin ve kalp sağlığına da katkı sağladığına inanılıyor. Çerezlik ve atıştırmalık olarak sevilerek tüketilen iç fındık hem günlük aktivitelerinizde enerji verici olarak yanınızdan ayırmayacağınız bir yol arkadaşı hem de keyifli sohbetlerde sofranıza eşlik edecek bir aperitif.

Her Kaşıkta Mutluluk

İster sade ister ekmek ile ister tatlılar ile birlikte tüketmeye uygun ve en sevilen ürünlerden biri olan fındık ezmesi, özenle seçilmiş fındıkların kavrulmasıyla sütlü veya sade seçeneği ile üretiliyor. Şeker ve doğala özdeş vanilyanın kullanılmasıyla son haline ulaşan lezzetli ve besleyici seçenek doyurucu olmasıyla birlikte kahvaltıların vazgeçilmezi haline geliyor. Özellikle ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği keyifli ürünlerden olan fındık ezmesi çocukların severek tükettiği atıştırmalıkları sağlıklı ve besleyici bir şekilde sunması ile önem taşıyor. Bu seçenekler arasında yer alan fındık kreması da sütlü, kakaolu veya ballı olarak farklı aromalar ile üretiliyor. Üstün damak zevkine göre kavrulmuş fındıkların püre haline gelmesiyle elde edilen krema büyük küçük herkesin severek tükettiği bir ürün. Gerek kahvaltıdaki şeker ihtiyacına gerek tatlı krizlerine keyifli bir alternatif oluşturan ürünler lezzetli atıştırmalıkları sevenlerin en büyük kurtarıcısı.

Daha Fazla Kullanım Alanı ile Daha Fazla Lezzet

Fiskobirlik Fındık Helvası kahvaltıdan atıştırmalığa kadar geniş bir tüketim biçimi içeriyor. Rahatlıkla tatlı olarak da ikram edebileceğiniz fındık helvası, özel olarak seçilen Giresun fındıkları ile üretiliyor. %25 fındık oranı ile doygun bir lezzet ve yoğun fındık aromasını sofranıza getiren fındık helvası enerji veren, kuvvetlendiren özelliği ile tanınıyor ve birçok gıdanın yanında çeşitlendirici ve zenginleştirici bir sunum özelliği taşıyor. Düşük doymuş yağ oranı ve kontrollü karbonhidrat ve protein değerleri taşıyan fındık helvası dengeli kalori değeri ile de enerji ihtiyacına sağlıklı bir alternatif oluşturuyor. Yağlar arasında yanma ve düşük donma derecesine sahip olması ile farklılaşan ve tercih edilen Fındık yağı Fiskobirlik kalitesi ve güvencesi ile sunuluyor. Fiskobirlik Fındık Yağı, trans yağ asidi ve herhangi bir katkı maddesi içermiyor. 1 litreden 5 litreye kadar çeşitlenen gramajlarla satışa sunuluyor böylece her türlü ihtiyaç sahibi için çözüm sunulmuş oluyor.

Fiskobirlik Demek Sağlık, Lezzet, Güven ve Kalite Demek

Sektöründe dünyanın en büyük üretici birliği olan Fiskobirlik, yüksek kalite standartları içeren bir kalite politika yürütüyor. Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi başta olmak üzere üretimden satışa ve yönetime dek tüm süreçleri denetlenebilir ve geliştirilebilir şeklide takip etmesi sonucu güvenirlik endeksini oldukça yukarıda tutuyor. Fiskobirlik tüm bu özeni sayesinde sunduğu her üründe gerekli tüm kontrollerin sağlamasının avantajını da ürünle beraber sunuyor. Böylece Fiskobirlik ürünlerinde sağlık, lezzet, güven ve kalite bir arada sunuluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fiskobirlik

78 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
Başa dön