Kask

Yüzme için mayo, kampçılık için çadır, snowboard için kayağa ihtiyaç olduğu gibi tırmanış için de kask en önemli gereçlerden biri. En eğlenceli doğa sporlarından biri olan tırmanışı yapmanız için öncelikle güvenliğinizi sağlamanız gerekiyor. Ayakkabılarınızı, halatlarınızı, güvenlik gereçlerinizi aldıktan sonra kayaların, uçurumların ve dağların yolunu tutabilirsiniz.
Eğlence amaçlı yaptığınız tırmanış sporunun tehlikeli bir aktiviteye dönüşmemesini istiyorsanız güvenlik önlemlerinizi almalısınız. Vücudunuzu zinde tutacak, stresten ve gerginlikten uzaklaşmanızı sağlayacak, tırmanma ile ayrıca yükseklik korkunuzu bir kenara bırakacaksınız. Yardımcı ekipmanlarınızı tamamladığınız taktirde keyifli şekilde spor yapacaksınız. Bilinçli bir şekilde yaptığınızda gerçekten bu sporun keyfini yaşayacaksınız. Su geçirmeyen, darbelere ve güneşe dayanıklı, başınızı koruyan kaliteli bir kask sayesinde güvenli tırmanışlar yaparsınız.
Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi hepsiburada.com geniş ürün yelpazesinde sizlere farklı kask seçenekleri de sunuyor. Dünyanın en ünlü markalarını bulabileceğiniz kategorimizde aradığınız kriterlere göre ürün bulabilirsiniz. Hem güvenliğinizi sağlayan hem de sağlıklı bir şekilde spor yapmanıza imkan veren tırmanış ekipmanları sayesinde gönül rahatlığı ile aktivitenizi tamamlarsınız. hepsiburada.com’un güvenli ve hızlı kargo uygulaması ile sipariş ettiğiniz kaskınız en kısa sürede adresinize geliyor. Ayrıca tırmanış kategorisinde yer alan baton, buz vidaları, emniyet kemerleri, iniş ve emniyet alma malzemeleri, kazma, ekspres setlerden de ihtiyacınız olanları edinebilirsiniz. Hemen alışverişe başlayarak ürününüzü satın alabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fitness Kask Fiyatları

91 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 91 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?