Flexi, birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitli hayvan gezdirme ürünleri ile fark yaratan markalar arasında yer alıyor. Köpeklerin ırkları, karakterleri ve hatta travmaları birbirinden farklı olduğundan her biri için özel çözümler üretmek gerekiyor. Bu da ürün çeşitliliğini adeta mecburi kılıyor. Dışarıya çıkarılması gereken köpekler için gezdirme, taşıma ürünleri devreye giriyor.

Flexi Tasmalar Neler Vadediyor?

Flexi gezdirme tasmaları kaliteli ve dayanıklı materyallerden imal ediliyor, tasarımlarda kullanıcının ve köpeğin konforu önceleniyor. Tasmaların kayış uzunlukları, sağlamlıkları, tutuş kapasiteleri, fonksiyonellikleri, başlık boyutları ve dizaynları birbirinden farklı oluyor. Markanın sunduğu önemli bir ürün de sarsıntıları absorbe eden kayış çeşitleri oluyor. Flexi sarsıntı önleyici kayışlar köpeklerin ani hareketlerinin olumsuz etkisini azaltarak kullanıcıya konfor ve etkili kontrol olanağı sağlıyor. Esneklik seviyesi yüksek olan bu elastik kayışlar kolay kolay aşınmadığından uzun süre kullanım da vadediyor. Şok önleyici kayışlar tasma başlığının yakınında yer alıyor. Trafikte karşıdan karşıya geçiş sırasında ya da farklı köpeklerle karşılaşma anlarında kolay, sağlıklı kontrol için bu küçük aparat son derece önemli oluyor. Flexi tasma fiyatları da ürünlerin bu türlü özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Böylece köpeğinizin fiziksel özelliklerine, karakterine uygun gördüğünüz ve ona yakıştırdığınız ürünleri satın almanız mümkün oluyor.

Flexi Tasma Çeşitleri

 • Flexi tasmalar üretilirken farklı ırk, ağırlık ve güçteki köpekler göz önüne alınıyor. Bu ise büyük ırk ve küçük ırk köpekler için ayrı üretimler olduğu anlamına geliyor. Köpeğe tam ve iyi şekilde giydirilen tasmalar hem onun konforu ve güvenliği hem de sizin rahatınız açısından önem arz ediyor.
 • Tasmaların ip, kayış bölümleri hem farklı uzunluklarda hem de farklı dayanım derecelerinde üretiliyor. Bu da güvenliği ve konforu artıran önemli bir husus görevi görüyor. Örneğin güçlü kas ve iskelet yapısına sahip olan ve dışarı korkusunu üzerinden atamamış bir köpek için ekstra sağlam kayışlı tasma kullanmak son derece önemli oluyor.
 • Flexi büyük ve küçük ırk köpekler gibi, farklı kilodaki sevimli dostları da düşünüyor ve giydirilebilir alanlarını farklı boyutlarda tasarlıyor. Aynı ırktan köpekler benzer kiloda olmayabiliyor, melez ırk köpekler ya da barınak çıkışlı dostlar farklı fiziksel özellikler gösterebiliyor. Bu sebeple S, M, L gibi boyut seçeneklerinin bulunması son derece iyi oluyor.
 • Gelişen teknoloji etkisini gezdirme tasmalarında da hissettiriyor. Manuel çekişli gezdirme ekipmanları gibi otomatik tasmalar da sizlere sunuluyor. Daha kolay ve etkili kullanım vadeden otomatik çekişli tasmaların çekiş güçleri modelden modele değişebiliyor. Tutma, kavrama ve çekiş sırasında elleri yormayan tutamaçların üretiminde yine köpeklerin fiziksel özellikleri temel alınıyor.
 • Flexi tasmalar teknik özellikleri ile olduğu gibi tasarımları ile de dikkat çekiyor. Gezdirme ip ve kayışları farklı renk, boyut ve stillerle üretiliyor. Flexi tasma serilerinin siyah, pembe, kırmızı, mavi, sarı da dahil pek çok rengi bulunuyor, kayış bölümü şeritli modeller en fazla rağbet gösterilenler arasında yer alıyor.

Tasma Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Tasmanın köpeğinize tam oturması, büyük ya da küçük gelmemesi gerekiyor. Tasma başlığı ya da kıyafetinin küçük gelmesi iç organların zarar görmesi riskini içeriyor, büyük gelmesi durumunda köpekler tasmadan sıyrılıp kaçabiliyor. Tasma tercihinde köpeğin ırkı ile birlikte kilosunu da dikkate almak gerekiyor. Kilosu oranında güç uygulayacağından, iri bir köpek için hafif segment bir gezdirme tasması tercih etmek kopma ya da zapt edememe gibi sorunlara yol açabiliyor. Köpek gezdirme aksesuarlarını satın alırken de kullanırken de markanın belirttiği önerilere bağlı kalmanız gerektiğini unutmayın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Flexi

487 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Beden A-Z
 5. Renk
 6. Yurt Dışından Ürünler
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Sepette Kampanyalı Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön