Evcil hayvanların konforunu ve sağlığını düşünen Flip, evcil hayvan ve evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaç duyabileceği pek çok ürün tasarlıyor. Kedi ve köpek başta olmak üzere kuş, balık ve at gibi farklı hayvanlar için pratik pek çok ürünü bulunuyor. 

Flip, evcil hayvanların rahatlığını artırmak ve evcil hayvan sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmak için birçok farklı ürün çeşidi ile koleksiyonunu zenginleştiriyor. Mama, su ve yem kaplarının yanı sıra tasma çeşitleri, taşıma kafesleri, yem ve ödül mamaları, tırmanma oyuncakları, evcil hayvan tırnak makası çeşitleri, taraklar ve çok daha fazlası, Flip pet koleksiyonunda yer alıyor. 

Malzeme seçimi ve tasarımında hayvan sağlığını ön plana alan Flip, kedi ve köpeğin yanı sıra kuş gibi hayvanlar için ürettiği yemlik, mama ve su kaplarında da birinci sınıf paslanmaz çelik kullanmayı tercih ediyor. Su ve mamaya zararlı herhangi bir maddenin salınmaması için yeni nesil teknolojilerle özel bir kaplama kullanarak paslanmaz çelikle mama ve suyun temasını kesiyor. Bulaşık makinesinde yıkanma özelliğine sahip olan ürünler, hijyenin yanı sıra güvenli ve sağlıklı kullanım olanağı da sunuyor. İhtiyaçlar doğrultusunda kaymaz tabanlı, beslemeli ya da birden fazla bölmeli gibi farklı çeşidi bulunuyor. 

Flip, hayvanlarınızın konforunu ve güvenliğini ihmal etmeden onları dilediğiniz yere taşıyabilmeniz için farklı tasarım ve detaylara sahip çok sayıda taşıma kafesi ve çantasını da beğenilerinize sunuyor. Farklı ebatlarda üretilen modeller, kokulara neden olan ve hayvanların sağlığını tehlikeye atabilen bakterilerin üremesine engel olan malzemelerden üretiliyor. Havalandırma mazgalları ya da bölmeleri bulunan ürünler, kedi ya da köpeğinizi taşırken rahatlıkla nefes almalarına destek oluyor. Kolay açılıp kapanan kapakları, köpek ve kedinizi rahatlıkla yerleştirmenize destek olurken kafes ya da çantanın içini kolayca temizlemenize olanak veriyor. Taşıma çantası ya da kafesinin içinde evcil hayvanınıza zarar verebilecek hiçbir detaya yer verilmiyor. 

Köpeğiniz ya da kedinizle uzun yürüyüşler yapmaktan hoşlanıyorsanız Flip pet koleksiyonunda onların güvenliğini artıran birçok tasma çeşidi de yer alıyor. Kedi ya da köpeğinizin ismini ve telefon numaranızı yazabileceğiniz isimliklere sahip olan ürünler, kayboldukları takdirde bulanların sizinle kolayca iletişime geçmesini sağlıyor. Boyun kısmına takılabilen tasmaların yanı sıra sırt tasmalarının da yer aldığı koleksiyon, birbirinden sevimli aksesuarlarla tasmaları kişiselleştirmenize imkan veriyor. Diğer taraftan kedi ve köpekler için kullanabileceğiniz ödül mamaları, yürüyüşü ya da oyunları daha keyifli hâle getiriyor. 

Kedi, köpek, kuş ve aklınıza gelen her hayvan için Flip pet koleksiyonunda farklı birçok oyuncak da yer alıyor. Kediler için tırmalama ve tırmanma aksesuarları, köpekler için ısırabilecekleri top ve oyuncaklar, fareler, hareketli ve ışıklı nesnelerin yanı sıra kuş salıncakları, yatak ve yastıklar, koleksiyonun en beğenilen parçaları arasında bulunuyor. Dayanıklı malzemelerden üretilen oyuncaklar, ısırma gibi nedenlerle kolayca parçalanmıyor, evcil hayvanınızın sağlığını tehlikeye sokmuyor. Sağlığa zararlı madde ve boyalar, üretimde kesinlikle yer almıyor. 

Kedi tuvaletleri, tüy toplama ruloları ve diğer hijyen ürünleri, evcil hayvanınızın temizliği için size destek oluyor. Kedilerin rahatlıkla kullanabileceği tasarımlara sahip olan tuvaletler, evcil hayvanların temizliğini daha kolay yapmaya destek olan birçok detay da barındırıyor. Koku oluşumunu minimuma indiren birçok model de koleksiyondaki yerini alıyor. Tüy toplama ruloları, sevimli dostlarınızın etrafa ve kıyafetlere bulaşan tüylerini temizleme konusunda başarılı oluyor. Tarak çeşitleri, tüylerini taramanıza yardım ediyor. Şampuan çeşitleri ile birlikte istenmeyen koku ve lekeleri çıkarmaya yardımcı ek ürünler bulunuyor. 

Siz de evcil hayvanınızla daha keyifli bir hayat yaşamak için Flip evcil hayvan ürünlerine göz atabilir; ihtiyaçlarınız ya da zevkiniz doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...