Fortnite

Epic Games şirketi tarafından geliştirilen ve oyun dünyasında ses getiren Fortnite, farklı yaş kitlelerinden milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan eğlence ve aksiyon dolu bir oyundur. Dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan biri olma özelliği taşıyan Fortnite, ilgi çekici hikâyesi ve özgün karakterleri sayesinde ön plana çıkar. Eğlenceli Fortnite evrenini gerçek dünyaya taşıyan onlarca farklı ürünü Hepsiburada'da bulabilir, hızlı ve kolay bir şekilde satın alarak keyif dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Mücadele Dolu Fortnite Dünyasına Hoş Geldiniz

Oyuncuların oldukça geniş bir oyun alanında farklı yapılar oluşturarak mücadele ettiği Fortnite, yaratıcılığınızı ve reflekslerinizi sonuna kadar kullanabileceğiniz bir oyun deneyimi sunar. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla maceraya atılabildiğiniz Fortnite evreninde bilgisayar tarafından kontrol edilen düşmanlara karşı mücadele edebileceğiniz gibi, onlarca oyuncunun katıldığı hayatta kalma modunu oynayarak yeteneklerinizi başka oyunculara karşı sergileyebilirsiniz. Oyun içinde elde ettiğiniz odun, taş ve benzeri üretim malzemeleri ile sınırlarını hayal gücünüzün belirleyeceği yapılar oluşturabilirsiniz. Bu yapılar sizi düşman ateşinden koruyabileceği gibi, yaratıcı modda inşa etme becerilerinizi ortaya koymak için de harika bir yoldur. Karakterinizi güçlendirmek için farklı özelliklere sahip silahları toplayarak kendinizi veya takımınızı zafere taşıyabilirsiniz.

Eğlenceli Fortnite Ürünlerini Keşfedin

Farklı figür, aksesuar ve kıyafetlerin yer aldığı Fortnite ürünleri, oyun içi tasarımlara sadık kalınarak üretilir. Figür ve aksesuar setleri oyun içi karakterlerin yanı sıra farklı silah ve yapı bloklarını içerir. Bu sayede oyun içinde inşa ettiğiniz yapıları gerçek hayatta da kolayca yapabilirsiniz. Farklı figür ve aksesuarları bir araya getirerek etkileyici sahneler hazırlayabilir ve bunları sergileyebilirsiniz. Küçük yaştaki Fortnite severler için hazırlanan T-shirt ve kapri gibi giyim ürünleri eğlenceli renk ve tasarım seçenekleri sunmasının yanı sıra konforlu bir deneyim yaşatır. Kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler, farklı yaş gruplarındaki çocuklar için şık ve rahat bir seçenek olma özelliği taşır. Siz de farklı ürün seçenekleri arasından istediğinizi tercih ederek oyunun heyecanını hayata taşıyabilirsiniz.

Farklı Figürler ile Koleksiyonu Tamamlayın

Her biri kendine özgü bir tasarıma ve hikâyeye sahip olan Fortnite karakterlerinin yer aldığı Fortnite figürleri, favori kahramanlarınızı gerçek hayatta sergilemenin harika bir yoludur. 10 santimetre uzunluğunda olan Fortnite koleksiyon figürleri karakter aksesuarlarını ve koleksiyoncu rehberlerini de içerir. Farklı oyun sezonlarından karakterleri bulabileceğiniz figür ürünleri sayesinde büyük bir koleksiyon oluşturarak odanızda harika bir sergi köşesi hazırlayabilirsiniz. Eklem bölümleri hareket edebilen figürleri farklı pozisyonlara getirerek ve aksesuarları kullanarak etkileyici pozlar vermelerini de sağlamanız mümkün olur. Son derece detaylı tasarım özelliklerine sahip onlarca farklı figürden dilediğinizi Hepsiburada'da bulabilir, kolayca satın alarak kendi etkileyici koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Fortnite ürünleri hangi yaş grupları için uygundur?

Fortnite figür ve aksesuar setleri küçük parçalar içerdiğinden boğulma gibi sağlık problemlerine yol açabilme riski taşır. Bu sebeple 0-4 yaş arası kullanıcılar için uygun değildir. Bunun dışında ürünler farklı yaş gruplarının kullanımı için uygun olsa da, küçük yaştaki kullanıcıların ebeveyn gözetiminde oynamaları tavsiye edilir.

Fortnite ürünleri zararlı maddeler içerir mi?

Fortnite ürünleri insan sağlığına uygun olmayan herhangi bir zararlı madde içermez. Gerekli kalite standartlarına sahip olan Fortnite ürünleri güvenle kullanılabilir.

Fortnite kıyafetlerinin bakım ve temizlik işlemleri nasıl yapılır?

Farklı tekstil malzemelerinden üretilen Fortnite giyim ürünlerinin yıkama talimatları değişkenlik gösterir. İdeal bakım ve temizlik işlemi için üretici tarafından belirtilen talimatlara uymanız ürününüzü uzun süre kullanabilmeniz için son derece önemlidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fortnite

110 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Renk
 6. Yaka Stili
 7. Yaş Aralığı
 8. Karakter / Tema Seçenekleri
 9. Desen
 10. Yurt Dışından Ürünler
 11. Satıcı A-Z
 12. İndirimli Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön