Fox Fitness Koşu Bantları

Sağlıklı olmanın koşullarından biri de düzenli spor yapmaktır. Herkesin yaşına ve fiziksel özelliklerine göre yapması gereken bir spor programı vardır. Yürüyüş, koşu ve benzeri basit fiziksel aktiviteler sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazlarındandır. Ancak hava şartları, aşırı sıcak ya da soğuk havalarda spor yapmak insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir.

Her mevsimde ve her gün aynı standartlarda spor yapabilmek için, evde ya da kapalı spor salonlarında kullanabileceğiniz spor aletleri, formda kalmanıza yardımcı olacaktır. Fox fitness koşu bantları da sağlıklı ve zinde kalmak için uygun koşullar sunan spor aletlerinden biridir.

Fox Fitness Koşu Bandı

Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak isteyen herkes için Fox fitness koşu bantları uygun seçenekler sunar. Özellikleri ve basit menü kullanımı sunan cihaz, kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Modeller ev kullanımına uygundur. Koşu bandı çeşitleri oldukça sessiz çalıştığından, evinizin diğer üyeleri ve apartman sakinlerini rahatsız etmeyecektir. Katlanabilir seçenekleri sayesinde evinizde fazla yer tutmaz. Kolayca katlayabilir, teklerlekli modellerini evinizin istediğiniz alanına taşıyabilirsiniz.

Energy saver özelliği bulunan çeşitlerinde oldukça yüksek enerji tasarrufu yapan koşu bantları, aylık ortalama 0,90 Kw elektrik tüketimi sağlar. Formda kalmak ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için çalışırken, LCD ekranda koşu mesafeniz, hızınız, nabzınız ve harcadığınız kaloriyi görüntüleyebilir, tüm bu işlemler sırasında enerji tüketimini minimum seviyede tutabilirsiniz.

Egzersiz programınızı belirlemeden önce vücudunuzdaki yağ oranını öğrenerek çalışma temponuzu buna göre belirleyebilirsiniz. Body fat özelliği sayesinde, vücudunuzdaki yağ oranını koşu bandınızın ekranında görüntülerken, spora başladığınız günden itibaren tüm gelişiminizi de bu ekrandan takip edebilirsiniz.

Fox Fitness Koşu Bandı Fiyatları

Fox fitness koşu bantları her bütçeye uygun çok sayıda seçenek sunar. Salon kullanımına uygun, enerji tasarrufu sağlayan ve çok sayıda fonksiyonu bulunan seçeneklerden birini tercih edebileceğiniz gibi, kişisel kullanıma uygun ve motorsuz çalışan manyetik koşu bandı Lotus serisini de tercih edebilirsiniz. Bu modelde, tamamen kendi enerjinizle çalışabileceğiniz mekanik bir sistem bulunur. LCD ekran, eğim seçenekleri, hız, kalori ve nabız göstergeleri de bu modelde mevcuttur. Katlanabilme özelliği sayesinde evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fox fitness koşu bantları, fiyat konusunda seçeceğiniz özellik ve serilere göre farklılık gösterir. Koşu bandı genişliği, masaj özelliği, enerji tasarrufu modu, hız seçenekleri ve maksimum taşıma kapasitesi her modelde değişir. Bu farklılıklar, fiyat konusunda belirleyici etkenlerdir. Koşu program sayıları da kullanım tercihlerine göre farklılık gösterir. Fox fitness modelleri 12 programa kadar değişik seçenek sunar. Seçiminizi yaparken 100 kg ve 125 kg arası farklı taşıma kapasitesi olan modeller arasından koşu bandını kullanacak kişilerin ağırlıkları göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Profesyonel spor salonları için çok programlı, yüksek taşıma kapasiteli ve enerji tasarrufu sağlayan modeller avantaj sağlayacaktır.

Fox Fitness Koşu Bandı Nasıldır?

Çok sayıda model ve marka arasından doğru seçimi yapmak her zaman kolay değildir. Fox fitness koşu bantları hakkında daha fazla bilgi almak ve ürünlerin kullanımı hakkında fikir edinmek için ürünleri ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Koşu bantları vücut gelişiminizi destekler ve günden güne bu gelişimi takip etmeniz için imkan sunar. Aynı zamanda egzersizler sırasında vücudunuzu zorlamamanız için bazı önlemler alınmıştır. Tutma kollarından nabız ölçümü yaparak sağlıklı bir koşu temposu belirleyip, olası zorlanmalara engel olabilirsiniz. Fox fitness ile egzersize başlamadan önce kendinize bazı hedefler koyabilirsiniz. Her gün bir hedef belirleyip buna göre çalışmak, sizin için yüksek motivasyon sağlayacaktır. Hedefinize ulaştığınızda cihazdan gelen uyarı ile egzersizinizi sonlandırabilirsiniz. Cihazlarda bulunan akıllı mod ile koşacağınız mesafe, zaman ya da kalori seçeneklerine göre kendinize hedefler belirleyebilirsiniz.

Avrupa standartlarına uygun tasarıma ve güvenliğe sahip olan cihazların tamamı CE sertifikalıdır. Acil durumlar için tasarlanan emniyet anahtarı ile herhangi bir tehlike anında cihazın çalışmasını durdurabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fox Fitness Koşu Bandı Fiyatları

2 ürün listeleniyor
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Taşıma Kapasitesi
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?