Frisby, hem göz ardı edilen giriş seviye klavye modellerini hem de orta ve ileri seviye klavye modellerini üreten bir markadır. Kullanıcıların birçoğu günlük bilgisayar kullanımlarında özel fonksiyonlarla donatılmış klavyelere ihtiyaç duymuyor ya da bütçeden dolayı bu modelleri tercih etmiyor. Frisby, ürettiği klavye modelleriyle göz ardı edilen bu kullanıcı kitlesine de hitap etmeyi başarıyor.

Frisby Klavye Modelleri Her Kullanıcıya Hitap Ediyor

İster bilgisayarı yalnız günlük işler için kullanın, isterseniz de bilgisayarınızda oyun oynayın; mutlaka sizin için tasarlanmış bir Frisby klavye bulunuyor. Ofis çalışanları ve bilgisayarını basit işlemler için kullanan kullanıcılar için Frisby tarafından oldukça uygun fiyatlı ve işlevsel klavyeler üretiliyor. Aynı zamanda profesyonel oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayacak olan mekanik klavye modellerine de ürün skalasında geniş bir yer veriliyor. Böylece her kullanıcı kendine uygun bir klavye modeline sahip olabiliyor.

Frisby Klavyelerinde Etkili Tasarımı İşlevsellik ile Birleştiriyor

Frisby, özellikle oyuncular için ürettiği klavye modellerinde etkili bir tasarım kullanıyor. Bu tasarım oyuncuların tercihleri doğrultusunda şekilleniyor ve RGB teknolojisi ile destekleniyor. Oyuncu klavyelerinin makro tuşları ve RGB renk ayarları yazılım arayüzü sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Oyuncu klavyelerinin alt panelinde bulunan kaydırmaz kauçuklar stabil bir kullanım sunarken ayarlanabilir klavye ayaklıkları kullanıcılara 3 farklı yükseklik profili sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra Frisby tarafından üretilen klavyelerin başlıca özellikleri şunlardır:

 • Tak Çalıştır Özelliği: Frisby tarafından üretilen neredeyse tüm klavye modellerinde tak çalıştır özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde klavyeler herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymuyor ve yalnızca USB kablosunun bilgisayara bağlanması yeterli oluyor.
 • Multimedya Tuşları: Frisby, giriş seviye klavye modellerinin birçoğunda multimedya tuşlarını kullanıyor. Bu multimedya tuşları kullanıcıların çoğu işlemini kolaylaştırıyor ve pratik bir bilgisayar deneyimi sunuyor. Multimedya tuşları; ses seviyesini artırma ve azaltma, sesleri tamamen açma ve kapama, bir sonraki şarkıya geçme gibi fonksiyonlara sahip oluyor.
 • Makro Tuşları: Frisby tarafından üretilen birçok klavyede makro tuşları bulunuyor. Makro tuşları, işlevleri itibarıyla özellikle oyunculara ve ofis çalışanlarına hitap ediyor. Makro tuşlarına çeşitli tuş kombinasyonları atanabiliyor. Bu sayede birden fazla tuş ile gerçekleştirilebilen işlemler yalnızca tek bir tuşun yardımıyla halledilebiliyor. MMO oyunlarını tercih eden kullanıcılar için makro tuş özelliği bir klavyenin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Aynı zamanda Excel gibi ofis programlarıyla meşgul olan kişiler de sıklıkla makro tuşlardan faydalanıyor.
 • Su Geçirmez Yapı: Frisby’nin ürettiği giriş seviyesi klavyelerde dahi suya dayanıklı bir yapı kullanılıyor. Böylece en sık karşılaşılan ve bilgisayar ekipmanlarının bozulmasından sorumlu olan sıvı dökülmesi, klavyelerinize kalıcı bir hasar veremiyor.
 • Ergonomik Tuş Dizilimi: Frisby, klavyelerinde kullanıcı deneyimini artıran bir tuş dizilimi kullanıyor. Tuşların birbirine olan uzaklığı, yardımcı tuşların konumu, tuşların boyutu ve yapısı gibi birçok etken kullanıcı deneyimini etkileyebiliyor. Frisby, klavyelerinde tüm bu parametreleri kullanıcılar için uygun hale getiriyor ve kullanıcılara keyifli bir kullanım sunuyor.
 • Mekanik Tuş Anahtarları: Mekanik tuşlar, klavyelerde oyuncu ruhunu yansıtan ve kullanıcıların oyun deneyimini iyileştiren en önemli hususlardan birisi oluyor. Frisby, orta ve ileri segment tüm oyuncu klavyelerinde mekanik tuş anahtarlarına yer veriyor. Mekanik tuş anahtarları, hem diğer anahtar çeşitlerine oranla daha yüksek bir kullanım ömrüne sahip oluyor hem de oyunculara gerekli olan hissiyatı ve hassasiyeti sağlıyor.

Bu özellikler sayesinde kullanıcılar hem çeşitli klavye modellerine erişebiliyor hem de kendi kullanım alışkanlıklarına uygun modeli tercih edebiliyor. Sizler de bilgisayar deneyiminizi iyileştirirken bütçenizi zorlamayacak bir klavyeye sahip olmak isterseniz Frisby tarafından üretilen klavyeleri inceleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Frisby Klavye Fiyatları ve Modelleri

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Frisby Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. Motospeed Klavyeler
  9. MF Product Klavyeler
  10. Asus Klavyeler
  11. Redragon Klavyeler
  12. A4Tech Klavyeler
  13. HP Klavyeler
  14. SW Future Klavyeler
  15. Rush Klavyeler
  16. Gamepower Klavyeler
  17. Platoon Klavyeler
  18. Trust Klavyeler
  19. Inca Klavyeler
  20. PolyGold Klavyeler
  21. Packard Bell Klavyeler
  22. Turbox Klavyeler
  23. Concord Klavyeler
  24. Ajazz Klavyeler
  25. Apple Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. GameBooster Klavyeler
  28. Magic-Refiner Klavyeler
  29. Bloody Klavyeler
  30. Microsoft Klavyeler
  31. Philips Klavyeler
  32. SteelSeries Klavyeler
  33. Dexim Klavyeler
  34. Trilogic Klavyeler
  35. Corsair Klavyeler
  36. Delux Klavyeler
  37. Elba Klavyeler
  38. HXSJ Klavyeler
  39. Piranha Klavyeler
  40. Raynox Klavyeler
  41. Xtrike Me Klavyeler
  42. AOC Klavyeler
  43. Addison Klavyeler
  44. GOMAX Klavyeler
  45. Hiper Klavyeler
  46. Hytech Klavyeler
  47. Rii Klavyeler
  48. Zalman Klavyeler
  49. Casper Klavyeler
  50. Classone Klavyeler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Bağlantı
  1. Kablolu
 8. Klavye Tipi
  1. Mekanik
  2. Standart
 9. Dili
  1. Türkçe Q
  2. Türkçe F
  3. İngilizce Q
  4. Arapça Q
  5. Rusça
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Touchpad
 12. Aydınlatma
 13. RGB
 14. Bilek Desteği
 15. Multimedya Tuşları
 16. Fonksiyon Tuşları
 17. Satıcı A-Z
 • Marka Frisby
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/frisby
Başa dön