Çeşitli kullanım amaçları için özelleştirilen birçok modelleri bulunan mouselar, konforlu ve keyifli bir bilgisayar kullanımı için önemli donanım bileşenleri arasında yer alıyor. İlerleyen teknolojiye bağlı olarak; mouseların sahip oldukları teknik özellikleri, tasarımları ve ürün çeşitlilikleri her geçen gün gelişme kaydediyor. Mouselar sadece masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarla değil yeni nesil teknoloji ürünü olan akıllı televizyon gibi cihazlarla da birlikte kullanılabiliyor. Mouse üretimi konusunda uzman bir firma olan ve oldukça fonksiyonel mouseları ile ön plana çıkan Frisby markası, çeşitli kullanım amaçlarına hitap eden geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Markanın evlerdeki veya iş yerlerindeki genel bilgisayar kullanımlarına uygun mouselarının yanı sıra daha profesyonel tarzdaki kullanımlar ve oyun tutkunları için geliştirilen oldukça fonksiyonel mouse modelleri bulunuyor. Ürettiği ürünlerde kullanıcı deneyimini her zaman ön planda tutan Frisby, tasarım ve ergonomik özellikler bakımından kullanıcılardan yüksek not alıyor.

Frisby Mouse Modelleri Nelerdir?

Frisby markasının, gelişmiş teknolojileri etkileyici tasarımlarla harmanlayarak ürettiği ve tamamen farklı kullanım türleri için özelleştirilen birçok mouse modeli bulunuyor. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarların USB girişlerine takılarak kolayca kullanılabilen kablolu mouselar, evdeki ve iş yerindeki birçok bilgisayar kullanımları için gereken ihtiyaca cevap veriyor. Bağlandıkları cihazlarla yüksek frekansta kaliteli bir veri iletişimi kuran Frisby kablosuz mouselar ise daha rahat ve kablo dağınıklığı olmayan bir kullanım isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. Markanın tamamen bilgisayarda oyun oynayanlara yönelik geliştirdiği, yüksek performanslı ve gelişmiş fonksiyonlara sahip birçok oyuncu mouse modeli bulunuyor. Çalışma teknolojisi bakımından, optik ve lazer olmak üzere iki farklı mouse türü bulunuyor. Lazer mouselar daha gelişmiş teknik özellikleri ile dikkat çekiyor ve Frisby optik teknolojiye sahip ürünlerin dışında lazer teknolojisini kullanan moueselar da üretiyor. Markanın kullanıcı konforunu her zaman ön planda tutan ürün modelleri içinde, araba şeklinde üretilen mouselar gibi oldukça eğlenceli birçok ürünü de bulabilmeniz mümkün. Frisby'nin; kırmızı, mavi, siyah ve gri gibi farklı renklerde ve son derece rahat kullanım sağlayan ergonomik tasarımlarda pek çok ürünü bulunuyor. En iyi kullanıcı deneyimini ve konforunu sağlamak için geliştirilen mouse modelleri hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarla yüksek bir uyum içinde çalışıyor.

Frisby Oyuncu Mouse'larının Üstün Özellikleri Nelerdir?

 • Frisby oyuncu mouselarının üzerinde, ürünlerin modeline göre programlanabilme özelliği de olan çok sayıda fonksiyonel tuş bulunuyor.
 • Mouseların DPI ayarları, 3 ya da 4 kademe gibi kademeli olarak ayarlanabiliyor ve 800 DPI ile 10000 DPI arasında değişebilen yüksek çözünürlüklerde oyuncu mouseları bulunuyor.
 • Bazı mouse modellerinde yer alan renk değiştirebilen LED özelliği, çeşitli oyunlar esnasında kullanıcılara oldukça konfor sağlıyor.
 • Markanın bütün oyuncu mouseları, oyun tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerde ve uzun süreli kullanımda eli yormayacak ergonomik malzemelerden üretiliyor.
 • Ürünlerin sahip oldukları yenileme hızı ve tepki süresi değerleri, en gelişmiş oyunların bile herhangi bir takılma olmadan kesintisiz şekilde oynanabilmesine imkân tanıyor.
 • Frisby'nin oldukça şık ve fonksiyonel oyuncu mouselarında, internet sitelerinde veya çeşitli uygulamalarda gezinmeyi kolaylaştıran ileri-geri butonları da bulunabiliyor.

Frisby Mouse Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Bilgisayar kullanımını son derece rahat ve keyifli bir hale getiren ve değişik kullanım türleri için özelleştirilmiş oldukça fonksiyonel çeşitleri olan mouseların, çeşitli fiyat aralıklarında modelleri bulunuyor. Frisby mouse fiyatları ürünün kullanım amacına, kablolu ya da kablosuz olmasına, tasarımına ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Tek olarak satılan ürünlerin yanı sıra oldukça güzel görünümlere sahip mouse pedleriyle birlikte satılan ürünler de bulunuyor. Frisby firması hem ürünlerin sahip oldukları teknik ve tasarımsal özellikler hem de farklı kullanım amaçlarına göre kullanıcılara birçok mouse seçeneği sunuyor. Bilgisayarda oyun oynayanlara özel olarak üretilen oyuncu mouselarının fiyatları; ürün üzerinde bulunan tuş sayısına, tuşların programlanabilme yeteneğine ve DPI değerlerine göre değişiklik gösterebiliyor. Bilgisayar başında çok vakit geçiren kullanıcılar için tasarlanan ve uzun süreli kullanımlarda bile elleri rahat ettiren oyuncu mouselarını, oyun tutkunu olan sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Kablosuz mouseların küçük fiziksel boyutlarda üretilen modelleri ise dizüstü bilgisayar çantasında taşımak için fazla yer kaplamayan bir mouse arayanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Frisby'nin oldukça güzel desenlere sahip olan desenli mouseları hem kullanışlı hem de estetik ve dekoratif bir mouse arayanlara hitap ediyor. İhtiyaç durumunuza ve kullanım amacınıza göre markanın geniş ürün yelpazesindeki farklı ürünler arasında karşılaştırma da yapabilir ve size en uygun olan modelleri satın alabilirsiniz.

Frisby Mouse Modellerinin Özellikleri Nelerdir?  

 • Frisby kablolu mouselar tak-çalıştır özelliğinde üretiliyor ve herhangi bir kurulum gerektirmeden USB girişine takılıp kolayca kullanılabiliyor.
 • Çeşitli DPI değerlerine ve 8 ile 10 metre arası mesafeye kadar çalışabilme özelliğine sahip olan kablosuz mouseların, pil sarfiyatını azaltan tasarım özellikleri bulunuyor.
 • Son derece fonksiyonel ve kullanıcı odaklı ürünler olan Frisby oyuncu mouseları, kullanıcıların oynadıkları oyunlarda başarılı olmalarına ve daha keyifli vakit geçirmelerine yardımcı oluyor.
 • Markanın optik teknolojili mouse modelleri pratik kullanımları ve uygun fiyatları ile dikkat çekerken, lazer mouselar ise daha gelişmiş kullanımlarda sağladıkları faydalarla ön plana çıkıyor.
 • Ergonomik özelliklerde tasarlanan ürünler, oldukça rahat şekilde kullanılıyor ve elde terleme gibi sorunlara yol açmıyor.
 • Sadece sağ elle kullanıma uygun olarak üretilen mouse modellerinin yanı sıra hem sağ hem de sol elle kullanım imkânı tanıyan modeller de bulunuyor.
 • Markanın birçok farklı renkte, tasarım özelliklerinde ve fiziksel boyutlarda üretilen mouseları, kullanım amaçlarına ve tarzlarına göre kullanıcılara çok sayıda seçenek sunuyor.

Mouse Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Farklı kullanım türlerine bağlı olarak satın alınan mousedan en yüksek performansın alınabilmesi için bazı özelliklere özen göstermek gerekiyor. Bilgisayar başında yapılan faaliyetlerin türüne tam olarak uyum göstermeyen ürünlerin seçimi, kullanıcıların yaptıkları faaliyetlerden tam anlamıyla keyif alamamalarına ve çeşitli sıkıntılara sebep olabiliyor. Satın alınan mouseların, takıldıkları bilgisayarda kurulu olan işletim sistemleriyle uyumlu olduğuna da dikkat etmek gerekiyor. Tak-çalıştır özelliğine sahip olan kablolu mouselar, evlerdeki veya iş yerlerindeki standart bilgisayar kullanımları için gereken ihtiyaçlara cevap veriyor. Eğer bilgisayar kullanırken kablo dağınıklığı gibi durumların olmasını istemiyorsanız Frisby'nin kablosuz özellikteki mouselarını veya kablo dağınıklığını önleyen makaralı mouse modellerini tercih edebilirsiniz. Kablosuz mouselar yeni nesil akıllı televizyonların kullanımında getirdikleri rahatlık ve konforla da dikkat çekiyor. Çeşitli bilgisayar kullanım amaçlarına göre mouseların sahip oldukları DPI değerlerine dikkat etmek gerekiyor. Evdeki veya iş yerindeki standart bilgisayar kullanımları için 800 DPI değerine sahip ürünler yeterli olurken, gelişmiş oyunlarda veya programlarda daha yüksek DPI değerleri gerekebiliyor. Bilgisayar başında uzun süre oyun oynamayı seviyorsanız hem oynadığınız oyunlarda daha başarılı olmanız hem de el sağlığınız ve daha keyifli vakit geçirmeniz bakımından oyunculara özel olarak üretilen oyuncu mouselarını tercih etmelisiniz. Ürettiği son derece kullanışlı ve şık mouselarla dikkat çeken ve geniş bir ürün portföyüne sahip olan Frisby markasının ürünlerine Hepsiburada ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Frisby Mouse Fiyatları

31 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Frisby Mouse
  2. Everest Mouse
  3. Logitech Mouse
  4. HP Mouse
  5. Trust Mouse
  6. Rampage Mouse
  7. Platoon Mouse
  8. Buyfun Mouse
  9. Inca Mouse
  10. Hadron Mouse
  11. Microsoft Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Razer Mouse
  14. A4Tech Mouse
  15. Asus Mouse
  16. Lenovo Mouse
  17. MF Product Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. Corsair Mouse
  21. Concord Mouse
  22. PolyGold Mouse
  23. Xiaomi Mouse
  24. Rush Mouse
  25. Flaxes Mouse
  26. Redragon Mouse
  27. İMICE Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Preo Mouse
  31. Promate Mouse
  32. Avec Mouse
  33. Cooler Master Mouse
  34. Polosmart Mouse
  35. AOC Mouse
  36. SteelSeries Mouse
  37. Thunder Wolf Mouse
  38. Ajazz Mouse
  39. Cougar Mouse
  40. Gamepower Mouse
  41. MSI Mouse
  42. Roccat Mouse
  43. Ywyt Mouse
  44. Zowie Mouse
  45. Classone Mouse
  46. Hiper Mouse
  47. Hytech Mouse
  48. Sonia Mouse
  49. Thermaltake Mouse
  50. Winnboss Mouse
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Bağlantı
 8. Mouse Tipi
  1. Optik
  2. Laser
 9. Mouse Scroll-Tilt
 10. Renk
 11. Buton Sayısı
 12. DPI A-Z
 13. Aydınlatma
 14. RGB
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Frisby
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/frisby
Başa dön