Gaerne, 50 yıllık tecrübesiyle özellikle motocross severlere hitap eden kaliteli motosiklet botları üreten bir İtalyan firmasıdır. 1960'lı yıllarda İtalya'da kurulan ve; "Made in Italy" sloganıyla ürünlerini motosiklet tutkunlarına sunan Gaerne, motocross hayranlarının çok yakından tanıdığı bir firmadır. İtalyanların motor sporlarıyla alakalı hayranlığını ve ürün kalitelerini her motosiklet kullanıcısı yakından bilir. Gaerne de tasarımdan üretime kadar her aşamada İtalyan disiplinini işleyen ve ürünlerine yansıtan bir marka olma özelliği taşır. Gaerne, İtalyan kimliğinden çok konfor ve teknolojisiyle de öne çıkıyor. Yürüme teknolojisi, ayak sağlığı, güvenlik gibi konular üzerine büyük AR-GE çalışmaları yürüten Gaerne, tüm dünyada birçok profesyonel sürücü tarafından tercih ediliyor. Motocross ve Enduro kullanıcılarının en önemli ekipmanı olan yarış çizmelerine ekstra güvenlik ve moda anlayışıyla katkı sağlayan Gaerne'nin ürünlerine kategori aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Gaerne Türkiye

Gaerne, Türkiye'de birkaç senedir profesyonellerin tercihi haline gelen ve yavaş yavaş kalitesi dilden dile yayılan ürünler satıyor. Bir cross çizmesinden ne beklersiniz? Güvenilir olması mı? Gaerne, güvenlik ve konforu aynı anda sunan, tüm bunların yanında tasarımlarını da cross tutkunlarının geri bildirimleriyle oluşturan bir marka. Markanın uzmanlaştığı cross çizmeler, amatör ve profesyonel kullanıcılar tarafından ülkemizde de tercih ediliyor. Gaerne 50 yılı aşkın tercrübesiyle ürünlerinde kullandığı materyalleri de geliştirmiş ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirmiş durumda. BM tarafından onaylanmış test kuruluşlarının neredeyse tamamından 5 yıldız alan Gaerne ürünleri, off road alt kategorisinde uzmanlaşarak her tasarımını; "yeni bir dokunuş" olarak nitelendiriyor. İki aşamalı kilit sistemi, Gaerne firmasının göz bebeği. Tamamen özgün ve patentli bu güvenlik önlemi, botun ayağınızda ve bileğinizde hareket etmesini engelleyerek kaymasının önüne geçiyor ve ayağınızın yan taraflarında konfor sağlıyor. Ayrıca özel geliştirilmiş koruyucular sayesinde ayağınızın tamamında darbe emici etki de sağlayarak düşmelerde alınabilecek hasarların önüne geçiliyor.

Gaerne tarafından üretilen çizmelerin ön kısmı termo plastik dayanıklı malzeme ile güçlendirilmiştir. Çizme modellerinde bulunan vidaların gevşetilmesiyle, geniş ayaklı motosiklet kullanıcıları çizmenin eninden diledikleri genişliği yakalayabilir, kendilerine göre ayarlayabilir. Bu devrim niteliğindeki özellik sayesinde çizmenin ayağınızı tam sarmasını sağlayabilirsiniz.

Gaerne TriedTrue Teknolojisi

Gaerne, çizmenin her alanında kendine özgü tasarımları yansıtmayı başarmış bir firma. Çizmelerin modeline göre toka adetleri değişiyor olsa da, hafif çelik alaşımlı tokalar kolayca çıkarılıp yerine tekrar takılabiliyor. TriedTrue adı verilen özel bir teknoloji sayesinde kullanıcılar hem çizmenin ayaktan fırlamasının önüne geçiyor hem de yarış bittikten sonra kolayca çıkarabildikleri için rahat ediyor. 

Gaerne, çizmelerin tozluklarını İsviçre'de üretilen nefes alan kumaşla kaplayarak, ayaklarınızda yaz kış sıcaklığı korumayı, üşümeyi ve terlemeyi engellemeyi vadediyor. Ayrıca tozluklarda kullanılan kumaş sayesinde yarış esnasında çizmenin üst tarafından ayağınıza toz, çamur, yağmur girmesini de engelleyebilirsiniz.

Kaliteden bahsetmişken, en önemli noktalardan birisine daha değinmek gerekli. Gaerne motorcu çizmeleri, vites geçişlerini daha rahat hissetmeniz, vitesi kavrayabilmeniz için özel üretilmiş Toe-Box adlı bir teknolojiyi geliştirdi. Daha hafif ve tamamen kaymaz olan bu üst taraf sayesinde sürüş esnasında her şey sizin kontrolünüzde olacak.

Ürünlerinin tamamında darbe emici kompozit malzeme kullanan Gaerne ile daha güvende hissedecek, daha verimli yarışlar sergileyebileceksiniz. Kaymaz taban, sert dış kabuk ve rahat iç astar sayesinde sürüş esnasında karşılaşabileceğiniz tüm zorluk ve rahatsızlıkları Gaerne ile geride bırakabilirsiniz. Bu materyallerin tamamı özel teknoloji sayesinde o kadar hafif üretilmiş ki botunuzun tamamı da bu hafiflikten nasibini almış. Diğer botlara göre daha hafif ürünler üreten Gaerne, ayağınızı tam anlamıyla korurken ağırlık da vermeyen ürünlere sahip.

Tüm bunların yanında, Gaerne markasına ait toka gibi yedek parçalara da Gaerne kategorisinde ulaşabilirsiniz. Böylece olası kırılma ve eskimelere karşı tokalarınızı yanınızda bulundurabilir, kolayca takıp çıkartarak motosiklet kullanmaya devam edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Gaerne

33 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Beden A-Z
  5. Renk
  6. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön